Hot

luckastalutkica:
Za tebe su ove dve moje poruke o seksu u troje, nego, dok sam ja kucala, ovaj forumash koji ti nudi pomoc on se ubacio pa je ispalo kao da sam njemu napisla, trebalo je da ubacim tvoj citat.

Ja se stvarno izvinjavam. Mislio sam da moze bilo ko da posalje svoj komentar.
Necu vise nista da komentarisem.
Da li smem da citam vase postove? :|
 
Coka89:
Sta mislite o hot chatu?
Da li razmenjujete nekad hot msgs sa svojim partnerom/partnerkom?
Da li podrzavate sve vrste hot chatA(tipa na chatu,sa nepoznatim...)
Zabavna stvar, probao vec X puta... moze monogo toga da se postigne, ako obe strane umeju da pishu i da se uzive... s druge strane je i prilican mazohizam u pitanju.
Realno, malo ko ume da pise kako treba... zasad znam samo jednu osobu koja je ispunila moja ochekivanja po tom pitanju.
 
Coka89:
Sta mislite o hot chatu?
Da li razmenjujete nekad hot msgs sa svojim partnerom/partnerkom?
Da li podrzavate sve vrste hot chatA(tipa na chatu,sa nepoznatim...)

Da,da, da,da,...to je jedna totalno neobavezna , relaksirajuca stvar...samo, sto rece KLL, malo njih moze da se uzivi dovoljno...sa tim sto ja ne ocekujem puno od cata, vec vise volim da me neko prijatno iznenadi svojim "znanjem" :)
 
sinnke:
I dugackim nalakiranim noktima mu cese jaja.

sinnke, ukljuchi se malo, na jajima vec jedna sedi, a druga je zauzela poziciju da sedne kad se ova skine.Kad bi ta mogla da proturi nokte do jaja, ona bi onda morala da zagrli ovu koja sedi u stanju pripravnosti a ovoj koja ga yebe, i koju on yebe, njoj bi smetala.
 
luckastalutkica:
sinnke, ukljuchi se malo, na jajima vec jedna sedi, a druga je zauzela poziciju da sedne kad se ova skine.Kad bi ta mogla da proturi nokte do jaja, ona bi onda morala da zagrli ovu koja sedi u stanju pripravnosti a ovoj koja ga yebe, i koju on yebe, njoj bi smetala.

ala imas mastu!!!!!! mora da si dobra u svemu tome?!!!
 

Back
Top