homoseksualci ili bosanci (i ostali ) ?

A ti to ljudski rod vrstaš u vrste i podvrste, što si ti onda bolji od ovih o kojima govoriš?
To bi značilo da je heteroseksualac vrsta čoveka, biseksualac podvrsta čoveka, homoseksualac izrod, a transeksualac mutant?
U pravu je Al Bundy,ti trans treba da idu kod doktora i izaberu šta će da budu.To je anomalija i leči se hirurškim putem i hormonskom terapijom.
 
mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju :think:
jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ? :think:


:D...ostali 'ercegovci...vazda.:worth::mrgreen:
 
mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju :think:
jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ? :think:

Ne znam samo kako se homoseksualci mogu porediti sa navedenim nacionalnim manjinama.:dontunderstand: Kakve veze imaju jedni sa drugima?Bože sačuvaj koja glupost.Ne mrzim nikog od navedenih,ali ovakve poput tebe,što si postavio temu apsurdno je ne mrziti.Takvi kao ti i šire mržnju među ljudima ,očigledno si neupućen,trebalo bi te malo prosvijetliti i spustiti te na zemlju.E moj Bože....
 
mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju :think:
jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ? :think:

Jel ti se dize dok pises ovo?
 
Ne znam samo kako se homoseksualci mogu porediti sa navedenim nacionalnim manjinama.:dontunderstand: Kakve veze imaju jedni sa drugima?Bože sačuvaj koja glupost.Ne mrzim nikog od navedenih,ali ovakve poput tebe,što si postavio temu apsurdno je ne mrziti.Takvi kao ti i šire mržnju među ljudima ,očigledno si neupućen,trebalo bi te malo prosvijetliti i spustiti te na zemlju.E moj Bože....
:hahaha:Još jedna zebra?:worth::rotf:
 
ne mrzim nikoga... normalno da mi je malo neugodno kad se dva muskarca hvataju ispred mene, ali seksualna orijentacija nije razlog za mrznju..
isto tako ne mrzim nikoga zbog njegove nacionalnosti...
ovo sa srbima, hrvatima i bosancima je uglavnom politicka stvar. zasto da ja sad mrzim srbine zbog rata, pa nije svaki srbin kriv za milosevicevu politiku ili nesto drugo...

mrznja nikuda ne vodi..

Као што ни сваки хрват није крив за туђманову политику...
 
Homice mrzim jer to nije normalno a osecam se i ugrozenim,cim bi me neko pipnuo od njih uhvatio bi stanglu ili ciglu itukao dok ga ne ubijem! Hrvate,Bosance i ostale manjine ne mrzim,mrzim pojedince koji na Srbe mrze jer neprijatelji mog naroda su i moji licni neprijatelji!
Au bre , sta nisu te valjda vec silovali ili makar napastvovali kada se osecas ugrozenim ?:confused:
 

Back
Top