hohohohoooooo

Е, ја сам увек волела причу о Деда Мразу, нама је куцао на прозор, остављао поклоне на чудним местима... И мојој деци исто. z:)
И до дана данашњег добијам поклоне од њега. И то је лепо. :zjelka3:
 
Poslednja izmena:
Е, ја сам увек волела причу о Деда Мразу, нама је куцао на прозор, остављао поклоне на чудним местима... И мојој деци исто. z:)
И до дана данашњег добијам поклоне од њега. И то је лепо. :zjelka3:

:zaljubljena:
to je baš lepo, tvoja poruka odiše toplom porodičnom atmosferom
:zjelka2::zjelka3::zjelka:
 
Na "Ženama" smo upravo pričali o tome.
Umesto da decu navode da više jedu voće povrće, a ne groznu hranu iz Meka i čipseve, oni osipaju po Deda Mrazu drvlje i kamenje zato šo su im deca debela.
Eto kako vladaju krajnosti... s jedne strane su ljudi sve deblji (posebno na zapadu) usled loše hrane, a s druge strane vlada strašna diktatura da se bude mršav ko štap... a uopšte se ne priča o rešenju, tj. kako vodti umeren život (gde neće dolaziti do nagomilavanja kilograma).
i to malo tople atmosfere koja se zadržala oko Deda Mraza bi da iskomercijalizuju i unište.
 
hbh-503851.jpg
Ahahaahahaahah.........
Deda Mraz postoji i ima ih vise komada. Oni u stvari rade za CIA/KGB(zavisi u kom kraju sveta se nalaze)i ulaze u nase domove i vrse nam popis po kucama a da mi ne bi posumnjali ostave paketice. z:dm3:
 
svi ga znamo-crven,okrugao,bradat-Deda Mraz!
e sad,sta vi mislite,da li je stvarno postojao neki deda humanitarac,koji je delio poklone,pa je po ugledu na njega nastao ovaj?
i mozda je taj deda i umro od smrzavavanja,pa otuda i prezime??:think:
a mozda je deda mason,koji kontrolise letece irvase,koji su ocigledno(:roll:) reptili?
sto bi reklo geslo omiljene nam serije,the truth is out there
smilie_alien_104.gif
Malo si preterala. Ja licnio mislim da to ne postoji.
 
Zbog odece,tj.stila oblacenja ili podsvesno zato sto razmisljas sta bi ti sve radio sa bradom>?
z:mrgreen:


ahahahahahahahaha Konacno dodjoste na onaj nivo teme gde se postavlja pitanje zasto je otvorena tema......Pa lepo rekao Freud sve je u sexu ahahaha .....+ pogledaj avatara otvaraca teme i sve ce ti biti jasno..........Inace zbog svoje biti ova tema treba biti na podforumu Sex i LjubavniSex

Bravo Silent Hunter postavio si srz-pitanje koje sve objasnjava...........

Ja sam o ovome dubinski pisao ranije,ali sam prekrsio psihijatrijsku etiku pa sam javno izneo fantazije nekih svojih pacijenata i onda sam dobio ban jer sam otkrio istinu svog pacijenta......

Zbog odece,tj.stila oblacenja ili podsvesno zato sto razmisljas sta bi ti sve radio sa bradom>?

Ma jok bre,zbog trbusnjaka i cvrste guze....
Nemoj tako - profesori fizickog ne nose bradu,to je za njih ono nije fensi - bradu nose najvise profesori filozofije.........


357_poster_gym_teacher.jpg
 

Back
Top