Hocu jedan pangalaktichki grgoljblaster

Joj sto me mrzis?
Evo javno priznajem da nisam ponosna sto u poslednje vreme ne citam!!!!!!!!!!!!
Pomozi kako znas-nemam koncentraciju za citanje.
Ali ja i dalje ne mislim da ce unakaziti pricu filmom.Mislim da je fora u tome sto ja volim da vidim kako neko drugi vidi tu knjigu u svojoj glavi, a mozda im i zavidim jer to mogu i da pokazu filmom.Pretpostavljam da i ti zelis da znas slicno cim ucestvujes na forumu. :D
 
Evo ja sam gledala film. I naravno da je los. Glumci su tragicni i ima toliko gresaka :roll: ... U stvari, niko jos nije odradio film po knjizi kako treba a ovaj je definitivno jedan od najgorih! Mozda ce nekog podstaci na citanje jer ima per dobrih momenata.
Nego citala sam i sve osim Lososa sumnje, AVKG je definitivno najbolji a odoh sad da procitam i Lososa.
Pozdrav svima, pogledajte ipak film, o ukusima ne treba raspravljati...
 
Evo bas sam sada pronasao ko je izumeo grogljblaster
:lol:
"...I pred vesti koje vam svakog sata dolaze s ovih talasa na sub-eta talasnom području za oblast čitave Galaksije", kreketao je glas, "upućujemo jedan veliki pozdrav svim inteligentnim oblicima života, ma gde se nalazili... kao i svima ostalima tamo napolju, važno je samo da guramo zajedno, momci. A, razume se, glavna vest je senzacionalna krađa prototipskog broda s pogonom neverovatnoće, koju je izveo niko drugi do predsednik Galaksije Zaphod Biblbroks. Pitanje koje nam svima pada na pamet jeste... Da li je veliki Z najzad zglajznuo? Biblbroks, čovek koji je izumeo pangalaktički grgolj blaster, varalica naivnih, onaj koga je Ekscentrika Galumbita opisala kao najžešći prasak posle Velikog Praska i koji je odnedavno po sedmi put proglašen za najgore odeveno razumno biće u poznatoj Vaseljeni... da li je ovog puta dobio svoj odgovor? Pitamo njegovog ličnog stručnjaka za mozak, Gega Halfrunta..."
:wink:
 
ender:
NaraYan:
Bre...
Ovo su one stare super teme...
Nostalgichan sam.

E super...
A jesi li gledao film???
Nisam svi kazu da je los, a glupo mi da kvarim sliku o knjizi :oops:

Pa mora da bude losh.
U sat i po... mora.

Ali kad malo bolje razmislish nije mogao biti bolji, nikako.
U svakom sluchaju pogledaj, nije toliko losh, ja sam ga chak 3 puta gledao. :shock:

Pokushaj.
 

Back
Top