Quantcast

HITNO MI TREBA SAVET I POMOĆ!

Ilenia

Početnik
Poruka
3
Imam 16 godina,i imam policistične jajnike.Otišla sam kod ginekologa na pregled i dala mi je da pijem Diane 35 antibejbi pilule.Pušim oko 2 godine,međutim doktorka me nije pitala ništa u vezi cigareta,a pre nekoliko sati sam čula da kombinacija pilulica i cigareta može izazvati moždani udar!Može li neko da mi kaže šta sad?

Hedonista

Poznat
Poruka
9.338
Imam 16 godina,i imam policistične jajnike.Otišla sam kod ginekologa na pregled i dala mi je da pijem Diane 35 antibejbi pilule.Pušim oko 2 godine,međutim doktorka me nije pitala ništa u vezi cigareta,a pre nekoliko sati sam čula da kombinacija pilulica i cigareta može izazvati moždani udar!Može li neko da mi kaže šta sad?
bilo je istrazivanje na Jejl Univerzitetu koje je potvrdilo da moze ta kombinacija dovesti do mozdanog udara, tako da vrati se kod dr i reci joj to ili promeni doktorku

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.302
za tebe je bolje da ostaviš cigarete, a drugo, obrati pažnju i na ishranu, hrani se što zdravije + fizička aktivnost..

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.999
a ostavljam ga...ali kako neko može biti toliko neodgovoran da me ni ne pita :S bezveze...
Brate kad bi se oslanjali na lekare pocrkali bi svi do 50e..moja keva ne zna se sta ne pije pola apoteke a lekarka je nikad nije pitala sta jede i pije..dal se krece i da savetuje da ostavi pusenje..da ne jede masno i slano..nikad..ono ode ispricaju se lepo prepise joj lekove da ne brine i ona je kao dobar doktor

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.