hitni potreban help

drago mi je sto si otisla u Austriju..takmicenje je vaznije od njega...za stidljivost te razumem i ja sam takva...ali kada se vratis...cimni ga...pa mu pusti poruku u stilu..jel si ti ono sto si mi rekao bila sala ili si to ozbiljno mislio...ako kaze da je ozbiljno mislio...e onda mu kazi da ti cuva mesto pored njega u busu...a posle sve dodje samo...SRECNO!!!
 
Pogotovo uzevši u obzir njihove godine.
Šta god vi rekli, dete od 12 godina ne može da voli (zna se na kakvu se ljubav misli). I još mi tu Daca priča kako voli lika, eto, to je drugačija ljubav od neke sa 30 ali je ljubav.
Nije!!!
Ebote, lika ni ne znaš, a već ga voliš. Sutra malo.
 
pa electra je u pravu, kad se tako gadjate tim izrazima oni gube znacaj koji su prvobitno imali ili koji bi trebali da imaju..
svaki drugi dan vi "volite" nekog drugog i secete vene zbog njega/nje :roll:

da,slazem se kako voleti nekoga koga ne poznajes ZNAS BRE STA ZNACI VOLETI,misim ne znam ni ja skroz mala sam,ali ovo je ipak fush!
on ti se samo svidja,a to je fizicka privlacnost
 
Danas je konačno lik na koga se palim već 3 meseca prišao, rekao mi kako sam ja jedina normalna u školi, kako jedina imam stila, kako samo ja nisam fufica...
Toliko sam se iznenadila što mi uopšte zna ime. Ja sam inače jako stidljiva i uvek se pravim da sam coolerka, tako da je do sada padao samo po neki mali, stidljivi pogled koji on verovatno nije ni primetio. Mislim da mu se svidjam jer me gleda nekim čudnim pogledom, al nisam 100% sigurna. Sledećih nedelju dana neći ići u školu zato što idem u Austriju na takmičenje, ali kako da se ponašam kad se vratim???????
Please help, ponavljam, jakooooooooo sam stidljiva i mogu d a kažem da sam se čak zaljubila u njega, i rado bih bila s njim samo da skontam da li mu se svidjam...

Al pazi kad mi se APSOLUTNO ista situacija uprawo desawa... 8):confused::heart::P:D:p:heart::heart::heart:
 
ne potcenjuj decu.
nije baš svako dete debil koji se ukoreni na pdf "tinejdžeri" i prikazuje svoj život na temi "za nas".
haha tacno, zaneo sam se :rotf:
taj novi talas forumasa tipa Neko_91, ~slatka_94~ i tako te mozgove nekako generalizujem..

mada i ne znam kome je sa 12-13 godina bilo do ljubavi? igrale su se igrice, islo u skolu, trkali bajsovima i to :lol:
 
Aaa ne znaš ti ove nove klince.

A da bre , nije da sam ja nesto drugciji od ostalih , ali kad sam ja bio mali mi se jos zezali , isli u sumu (posto zivim na selu)igrali se ovo ono, a sada vidim mog brata(i svi njegovi drugari naravno) samo na kanter , call of dutty itd ..a o devojcicama da ne pricam , kad sy na zuraju ili bilo gde(ove klinke) na svaka 5 minuta su u wc-u da se sminkaju i namestaju nesto....i naravno ne smem da izostavim MSN , po ceo dan vise tamo ko da su bolesni...uzas
 
sto se toga konkretno tice, u pitanju je vaznost koju ljudi pridaju misljenju (uglavnom) potpuno nepoznatih ljudi koji su (uglavnom) prilicno nezainteresovani za njihove probleme ili uspehe..
a sto se tice ovog drugog, nije mi dovoljno stalo do foruma da bih moje brige i razmisljanja, kao i dela pisao ovde, gde svako polupismen moze da se posere na to..
 
imaš pravo.
potrebno je čuvati svoje uzvišene misli od svakodnevne prljavštine foruma i bednih ljudi, naročito klinaca od 12-13 godina, koji ih fekalijama mogu uprljati, zato udri po njima i reci im da ne znaju šta je ljubav. (8
 
ne izvrci moje reci,nisam to rekao, ali koliko pametnih saveta mogu dobiti od ljudi koji su iznedrile tako sustinski bitne teme kao sto su "sta mislite o streberima", "kako odbijate" i tako dalje?
a za ovo sto sam ja prozvao klince, sta drugo ti radis po ovom podforumu osim prozivanja svih redom? a narocito ovaj deo za uzvisene misli me apsolutno podseca na tebe..
 
ja nisam iznedrio "šta mislite o štreberima" i "kako odbijate", već teme koje su daleko poštovanije, smislenije i bolje, pa opet se koprcaš od smeha kad ti kažem nešto, da ne bi slučajno promislio o tome. tako da, nije problem u drugima, nego u tebi.
da, ja prozivam starije i debilnije članove od kojih očekujem daleko više, a sa pojedinim klincima se sprdam. uz dužno poštovanje, motivacije su nam sasvim različite, a o pokriću za te radnje u sopstvenoj aktivnosti da ne pričam.
 
ja nisam ni rekao da si ti otvorio te teme, vec da je ogromnu vecinu ljudi na forumu cine takvi ljudi..
tvoje teme znam, cak sam ih pazljivo citao, znam i da su nazalost imale slabu popularnost ovde, izgubile trku sa "koji je poslednji sms koji ste primili" i takvim temama..
ali odakle ti to da se koprcam od smeha kada kazes nesto? ja sam na tinejdzere maltene prestao da dolazim, dodjem jednom u nedelju dana i napisem jedan post.. verovatno si me pomesao sa nekim :p

a ovo sto sam gore napisao je nesto smesno, neozbiljno, trenutno ih ima mnogo istih i ponavljaju se, zato sam prokomentarisao, inace nemam ja nikakvu motivaciju da gradim sebi ego tako sto cu da napusavam klince, tako da si ocigledno preozbiljno shvatio moj post, i pogresno shvatio moju motivaciju..
toliko
 

Back
Top