HITNA POMOC

Seldin Smajić

Početnik
Poruka
8
Prije svega da se zahvalim.
Danas sam radio EKG i ultrazvuk srca. Idem u teretanu nekih 5 mjeseci i bavim se sportom.Imam 16 godina i htio sam provjeriti srce.
Doktor mi je rekao da imam inkompletni blok desne strane pa sam postao paranoican i pitam se dal da idem u teretanu,dal smijem se nastaviti baviti igranjem fudbala ili sta da radim.Ako moze pomoc.HVALA :o :o

Tu su slike EKG radjenog danas

10950961_10200120590253711_1633187696_n.jpg


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd...._=1422579890_e27131d35c6da77a3b6d298fce9e7715
 
Pa nije ti taj doktor to rekao kroz prozor automobila pre nego sto je nagazio na gas i ostavio te u prasini. Zasto njega nisi ovo pitao? Mislim da bi trebalo da ti bude logicno da se ovakve stvari ne pitaju na forumu i da u vezi sa problemima oko srca i drugih vitalnih organa nikako ne bi smeo da verujes bilo kom sajber-savetniku, bez obzira kako ti se doticni predstavi.
Idi kod svog lekara opste prakse sa ovim nalazima i, ako nemas napisane nalaze od kardiologa, onda napomeni da je on rekao da imas blok desne grane i onda postavi sva pitanja koja te zanimaju.
 
Prije svega da se zahvalim.
Danas sam radio EKG i ultrazvuk srca. Idem u teretanu nekih 5 mjeseci i bavim se sportom.Imam 16 godina i htio sam provjeriti srce.
Doktor mi je rekao da imam inkompletni blok desne strane pa sam postao paranoican i pitam se dal da idem u teretanu,dal smijem se nastaviti baviti igranjem fudbala ili sta da radim.Ako moze pomoc.HVALA :o :o

Tu su slike EKG radjenog danas

10950961_10200120590253711_1633187696_n.jpg


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd...._=1422579890_e27131d35c6da77a3b6d298fce9e7715


Ako si ovo radio u nekom kardioloskom centru , a vidim da jesi, onda su ti oni lepo sve objasnili ili su ti rekli da odneses ovaj snimak onom
lekaru koji te je uputio na snimanje. Zasto ne pitas konkretno lekara koji ti je radio ultrazvuk i EKG. I od kud to da ti sa 16 godina ides
na takve preglede? Osecas neke tegobe? Treba da pijes lekove, ali samo kardiolog moze da ti ih prepise.
 
jesam radio sam ovo u austriji kod tetka doktora... On mi je reako da on ima to i da smatra da nista nije posebno.. medjutim pitam da vidim jel ima neko da ima to i da ide u teretanu? interesujem se jel mogu nastaviti trening ..
 
nemam nikakve tegove,ne pijem nikakvu terapiju vec sam jednostavno samo htio pitat dal mogu nastavit sa treningom.A ovo mi je radio tetak kardiolog i on kaze da ima taj blok i da nista to nije.Medjutim ja sam zaboravio pitat dal mogu nastaviti trenirati pa reko mozda neko na sajtu ima da ima taj blok pa da trenira sa tim pozz :S :confused:
 
pa da, ali siguran sam da je jezik podesiv, doduse mozda ne na srpski :)

da mogli su da stave barem eng iole vise ljudi razume
mada ko zna, mozda i ne moze
imala sam prilike da radim na masinama koje osim italijanskog ni jedan drugi ne "govore" pa su sve funkcije na ital...uzas
nisu za med svrhe bile masine, al cisto dajem primer debilizma da se napravi i izveze a ne stavi medjunarodni jezik
 

Back
Top