Hitler...Sadam...Staljin....

jedan je najveci

• hitler

• staljin

• sadam

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
poenta reklame je da je sida jednako opasna kao... i onda slede, hitler, ili staljin, ili sadam. znaci njihova pretposavka je da su te licnosti najpoznatije po... "od kolevke pa do groba najbrze vas vodi..." dodate ime.
penta teme je sta mislite o je od njih zaista na prvom mestu, sto se tice poslovice. nikako mi nije jasno zasto ucestvujete u temi koja vas ne zanima.
ja u proseku ucestvujemna jednu trecinu tema, a na polovinu od te trecine imam vise postova. i retko se desi da pokazem neslaganje sa nekom temom. samo neucestvovanje je znak da mi se tema ili ne dopada, ili da me ne interesuje.

...
nikako mi nije jasno zasto ucestvujete u temi koja vas ne zanima.
ja u proseku ucestvujemna jednu trecinu tema, a na polovinu od te trecine imam vise postova. i retko se desi da pokazem neslaganje sa nekom temom. samo neucestvovanje je znak da mi se tema ili ne dopada, ili da me ne interesuje.

Čitala sam tvoju temu i bila spremna i da glasam (doduše, za u tvojoj anketi nepostojeću opciju) i da komentarišem, dok nisam naišla na ovaj dubokouman Vintažov komentar...

Čitala sam tvoju temu i bila spremna i da glasam (doduše, za u tvojoj anketi nepostojeću opciju) i da komentarišem, dok nisam naišla na ovaj dubokouman Vintažov komentar...

post je nejasan.
ja bih samo da ponovoim, razlog zasto su samo tri opcije je meni "nepoznat". nisam ja odlucivao o tri velicanstvena, iako se slazem sa ponudom, ne bih znao koga bi dodao ako bi to bilo ko zahtevao... doduse razmisljam o jednoj osobi ali...

jedna reklama za borbu protiv side... ali se pored hitlera pojavljuju imena sadama i staljina... tri mozda najveca zlocinca XX veka... a svako od njih na odredjen je samo hteo pomoci covecanstvu... i jedan i drugi se mogu pohvaliti sa milionskim bilansom... sta mislite ko od njih drzi prvo mesto??

ps.ove brkonje su bas...

Hahahaha zamisljam Rugovu sa sve salom oko vrata iz ove ribe.Nekako mi ta kombina izaziva navalu smeha.Nije zlocinac ali je siptarski lider sto mu dodje na isto:rotf:

Poslednja izmena:
Hajde nacitani napravi neku opsirniju analizu..

Podjimo od primera koliko je Staljin samo svojih sopstevnih sunarodnika pobio,a koliko je Hitler pobio svojih...zatim politika im je bila ista,tj dominacija nad svetom.Samo sto je Hitler bio organizovaniji.Razlike izmedju njih su sledece:Hitler je u pocetuku ojacao Nemacku i izvukao ih iz sranja u kojima su bili(da bi ih uvukao u vece),dok je Staljin jos jace gurnuo Ruse u ta govna.Druga i bitna razlika da je Staljin duze poziveo!:mrgreen:

pazi, reklama za borbu protiv aids u kojoj se pojavljuju veliki svjetski zlocinci a koji su upotrebljeni (sadam) u dnevno-politicke svrhe i koji nikako ne mogu biti rangirani na ovakav nacin. dakle, radi se o glupoj i bezveznoj reklami koja svojom provokativnoscu valjda treba da probudii definitivno zaglupljenu zapadnu civilizaciju koja toliko poznaje istoriju da joj je hitler i sadam isto?!?. tema koja je pokrenuta vezano za ovu reklamu je nesto najgluplje sto sam dosad vidio na krsti. kao mi glasamo ko je veci zlocinac od "bas" njih trojice ? :hahaha::hahaha: pa bogte hebo nismo svi ovde treci osnovne :hahaha::hahaha:

Back