Help!!!

Spurs

Iskusan
Poruka
5.190
Da skratim...Podzarase sa devojku i jedan tip je jedva cekao trenutak da mi gu uzne..bar da je dva dana sacekao i bio na distancu a ne be ovako.....E sad da vas pitam za pomoc....dal' da tepam njega,nju ili obadvoje jedno po jedno...molim za iskrenu pomoc i bez podjebavanja...
 
Da skratim...Podzarase sa devojku i jedan tip je jedva cekao trenutak da mi gu uzne..bar da je dva dana sacekao i bio na distancu a ne be ovako.....E sad da vas pitam za pomoc....dal' da tepam njega,nju ili obadvoje jedno po jedno...molim za iskrenu pomoc i bez podjebavanja...

Sacekaj da im bude svadba,pa im pucaj u svatove :kafa:
 
Брате,то је зато што волиш Тотен-ем

ma jok be brate....nego zbog moje ponasanje koje je mogu da priznam debilsko....mislim kao smeta joj kako se ponasam....ja joj reko da je moje ponasanje moje i samo moje i da je Djovana Palmas necu da se menjam......a ono eto ti....sledeci dan neki lik mi zauze mesto...jeba kretena........a samo da znas kako je ova devojka dobra....jeeebote...


Mislis da je to resenje???? Pa uzecu u obzir i tu mogucnost....samo da vidim prvo kako ce situacija da se razvije....
 
Posto vidim da se od vasu pomoc necu leba najedem i da ovde nisam dobro dosao....evo svecano zatvaram ovu temu i ziveli
:vatromet:
Nastavite i izvinite sto ste me uopste upoznali......AE CAO
 
sto ne pitas drustvo iz zatvora?

ne be...nikad nisam bio u zatvor...jesam odgovarao za uznemiravanje javnog reda i mira i za lakse telesne povrede...ali ovo za zatvor sam stavio samo da bi terao cirkus...
I neam pojma sta je be vama ljudi...ko'e ste svi poceli sa podjebavanjem po meni????!!!!!
Devojku nikad nisam udario.....ono sam reko samo iz besa...nisam neki robijas...studiram be,mucim se,pijem,zivim.....a vi mi stajete na muku u sred ovaj tezak trenutak!!!
 
Da skratim...Podzarase sa devojku i jedan tip je jedva cekao trenutak da mi gu uzne..bar da je dva dana sacekao i bio na distancu a ne be ovako.....E sad da vas pitam za pomoc....dal' da tepam njega,nju ili obadvoje jedno po jedno...molim za iskrenu pomoc i bez podjebavanja...


probaj sa lejdi gagom
 
Da skratim...Podzarase sa devojku i jedan tip je jedva cekao trenutak da mi gu uzne..bar da je dva dana sacekao i bio na distancu a ne be ovako.....E sad da vas pitam za pomoc....dal' da tepam njega,nju ili obadvoje jedno po jedno...molim za iskrenu pomoc i bez podjebavanja...

prikoljes ga na pola pa pisas po njemu dok umire.
 
Da skratim...Podzarase sa devojku i jedan tip je jedva cekao trenutak da mi gu uzne..bar da je dva dana sacekao i bio na distancu a ne be ovako.....E sad da vas pitam za pomoc....dal' da tepam njega,nju ili obadvoje jedno po jedno...molim za iskrenu pomoc i bez podjebavanja...

ma jok more,
uzni se u pamet,
kuj gi hebe, navataj si drugu devojku i bog da te vidi.
 
Da skratim...Podzarase sa devojku i jedan tip je jedva cekao trenutak da mi gu uzne..bar da je dva dana sacekao i bio na distancu a ne be ovako.....E sad da vas pitam za pomoc....dal' da tepam njega,nju ili obadvoje jedno po jedno...molim za iskrenu pomoc i bez podjebavanja...

Ма што би те неко подхебавао, кад је ситуација овако озбиљна .................. још треба да ги потепаш некога, па да нас окриву за подстрекавање! Незнам бате нисам ги паметан .............. :)
 
E ovako......sinoc sam slavio docek treceg dana do Nove Godine pa sam malo bio raketa.....u takvo stanje i jos plus za ovo sto me snaslo pa hteo sam nekog izrazito da odrobijam......Pisao sam ovde gluposti neznam ni iz kojeg cilja....ali dobro... :pivce:
Mislim, znaci jeebe mi se za devojku....nego mi samo nije jasan lik.....pre toga sam ga stilski isterao iz pamet i izrazito mu zapretio da sam mislio da se nece naci 100 metara minimum od nje....Al' kad je vec takva situacija...mora ga navatam negde nasamo....cisto da mu zube isprebrojim....ali kad nema svedoka....ima zube da zbira po patos...on nezna u sta se upusta...ili je covek lud ili voli avanture :poludeo:
 

Back
Top