hej

Irina0101

Obećava
Poruka
79
Moja drugarica je imala decka svega 5 dana. To je bila ljubav na prvi pogled, oni su skroz klinknuli, nije postojala, bila je sa njim od jutra do sutra. Upoznala sam ga nesto na kratko, neverovatno su bili u istoj energiji, reko wow!
Zove ona mene juce da dodjem do nje - ok.
Kaze mi " lik me ghostovao "
Meni se to nije desilo jos, sada, ne znam sta da joj kazem. Bukvalno sam se i ja iznenadila.
Sta se desi sa muskarcima kada odluce da ghostuju?
Sedim tako na poslu, bez posla, i razmisljam o tome. Ne znam kako da je ohrabrim.
I da, sem poljubca nisu isli dalje jer ona nije spremna na to. Dal je brate lik samo hteo da je kresne ? Bas mi nelogicno. Oni su izlazili, isli u spa, setali njegovog psa, ona je nesto bila na poslu i bila je gladna lik joj doneo sa jede itd... Mnogo mi je nelogicno. Pa me zanima sta se desi da neko odluci da nestane ?
 
Или му није дала да је јбе па је откачио,

или му је дала да је јбе, он јбо и откачио.

Треће нема.
Ali to su samo 5 dana. Sta ako ne das odmah aj cao?
Update je taj sto joj on rekao da ga " lozi" to sto nece da spava jos sa njim.
Dobro, znaci njemu je bio cilj samo da je kresne.
Pa koliko sranje. Sto skidas zvezde s neba devojci zarad sexa, ono, bolje izgledas od toga.
A vidis i da je spavala sa njim i da je on otisao jos gore bi bilo. Tako da, bolje sto je otisao. Samo bas smo iznenadjene
 
Pa to ona treba nama da kaže, ne mi da nagađamo. Od preterane zaslepljenosti se ne primete mnoge stvari koje inače treba primetiti (koliko je zainteresovan, koje su mu namere itd...). Ko je slep pored očiju, ostaje mu posle samo da se čudi ;)
Pa ne mozes da znas za 5 dana sta ti ko misli.
A da ga pritom ne znas uopste od ranije
 
Možda je često pričala "brate", pa mu se ogadila. To je ulični (da ne kažem - uličarski) muški način priče.
Ma jok. Ona je jako je kulturna, lepa, dobra je i lik.
Ona kaze " stidljiva sam bila u par momenta, i verovarno mu je to dosadno, ali ne mogu protiv sebe". Kaze " ja od njega nisam stigla da ga iznenadim ni jednom jer je on zeleo sve on meni da udovoljava"
Kupila mu je omiljeno pice i pozvala kod njega, lik je rekao da ne moze i nikad se vise nije javio. Proslo je nedelju dana sinic me je pozvala da pricamo tome i konacno popile to pice koje je cekalo njega. Kakav shit ljudi na ovom svetu!
 
Ma jok. Ona je jako je kulturna, lepa, dobra je i lik.
Ona kaze " stidljiva sam bila u par momenta, i verovarno mu je to dosadno, ali ne mogu protiv sebe". Kaze " ja od njega nisam stigla da ga iznenadim ni jednom jer je on zeleo sve on meni da udovoljava"
Kupila mu je omiljeno pice i pozvala kod njega, lik je rekao da ne moze i nikad se vise nije javio. Proslo je nedelju dana sinic me je pozvala da pricamo tome i konacno popile to pice koje je cekalo njega. Kakav shit ljudi na ovom svetu!

Viđam takve ljude na svakom koraku. To su ljudi koji žive u oblacima. Naivni od rođenja i žive u nekoj svojoj stvarnosti. Ljude i okolinu procenjuju polazeći od sebe a ne kako jeste. I svaki put se čude kako se nešto ispostavi neočekivano. Ako ona posle pola sata ne može da "pročita" nečiju nameru, onda jbg, tu nema pomoći. Jedino da udara glavom i zid dovoljno puta pa da promeni neke poglede na svet. Onda će biti lakše ;)
 
Moja drugarica je imala decka svega 5 dana. To je bila ljubav na prvi pogled, oni su skroz klinknuli, nije postojala, bila je sa njim od jutra do sutra. Upoznala sam ga nesto na kratko, neverovatno su bili u istoj energiji, reko wow!
Zove ona mene juce da dodjem do nje - ok.
Kaze mi " lik me ghostovao "
Meni se to nije desilo jos, sada, ne znam sta da joj kazem. Bukvalno sam se i ja iznenadila.
Sta se desi sa muskarcima kada odluce da ghostuju?
Sedim tako na poslu, bez posla, i razmisljam o tome. Ne znam kako da je ohrabrim.
I da, sem poljubca nisu isli dalje jer ona nije spremna na to. Dal je brate lik samo hteo da je kresne ? Bas mi nelogicno. Oni su izlazili, isli u spa, setali njegovog psa, ona je nesto bila na poslu i bila je gladna lik joj doneo sa jede itd... Mnogo mi je nelogicno. Pa me zanima sta se desi da neko odluci da nestane ?
taj par nema više od 16-18 god
 
Moja drugarica je imala decka svega 5 dana. To je bila ljubav na prvi pogled, oni su skroz klinknuli, nije postojala, bila je sa njim od jutra do sutra. Upoznala sam ga nesto na kratko, neverovatno su bili u istoj energiji, reko wow!
Zove ona mene juce da dodjem do nje - ok.
Kaze mi " lik me ghostovao "
Meni se to nije desilo jos, sada, ne znam sta da joj kazem. Bukvalno sam se i ja iznenadila.
Sta se desi sa muskarcima kada odluce da ghostuju?
Sedim tako na poslu, bez posla, i razmisljam o tome. Ne znam kako da je ohrabrim.
I da, sem poljubca nisu isli dalje jer ona nije spremna na to. Dal je brate lik samo hteo da je kresne ? Bas mi nelogicno. Oni su izlazili, isli u spa, setali njegovog psa, ona je nesto bila na poslu i bila je gladna lik joj doneo sa jede itd... Mnogo mi je nelogicno. Pa me zanima sta se desi da neko odluci da nestane ?
Ghostovao! Bio joj u gostima?
 
Moja drugarica je imala decka svega 5 dana. To je bila ljubav na prvi pogled, oni su skroz klinknuli, nije postojala, bila je sa njim od jutra do sutra. Upoznala sam ga nesto na kratko, neverovatno su bili u istoj energiji, reko wow!
Zove ona mene juce da dodjem do nje - ok.
Kaze mi " lik me ghostovao "
Meni se to nije desilo jos, sada, ne znam sta da joj kazem. Bukvalno sam se i ja iznenadila.
Sta se desi sa muskarcima kada odluce da ghostuju?
Sedim tako na poslu, bez posla, i razmisljam o tome. Ne znam kako da je ohrabrim.
I da, sem poljubca nisu isli dalje jer ona nije spremna na to. Dal je brate lik samo hteo da je kresne ? Bas mi nelogicno. Oni su izlazili, isli u spa, setali njegovog psa, ona je nesto bila na poslu i bila je gladna lik joj doneo sa jede itd... Mnogo mi je nelogicno. Pa me zanima sta se desi da neko odluci da nestane ?
Koliko vremena je ghostuje? Ako je manje od 24 sata možda spava, jede, kenya... Kod muškaraca to duže traje.
 
Što ste je odmah napali?

Novo vreme, nove situacije, nama to nije normalno, zrelo... ali sve više se dešava očigledno.
Nema se više moooda, vremena, reči, smisla... čega već za prekid veze već se osoba stavi na ignore. To što nama nije normalno ne znači da se ne dešava.
 
Moja drugarica je imala decka svega 5 dana. To je bila ljubav na prvi pogled, oni su skroz klinknuli, nije postojala, bila je sa njim od jutra do sutra. Upoznala sam ga nesto na kratko, neverovatno su bili u istoj energiji, reko wow!
Zove ona mene juce da dodjem do nje - ok.
Kaze mi " lik me ghostovao "
Meni se to nije desilo jos, sada, ne znam sta da joj kazem. Bukvalno sam se i ja iznenadila.
Sta se desi sa muskarcima kada odluce da ghostuju?
Sedim tako na poslu, bez posla, i razmisljam o tome. Ne znam kako da je ohrabrim.
I da, sem poljubca nisu isli dalje jer ona nije spremna na to. Dal je brate lik samo hteo da je kresne ? Bas mi nelogicno. Oni su izlazili, isli u spa, setali njegovog psa, ona je nesto bila na poslu i bila je gladna lik joj doneo sa jede itd... Mnogo mi je nelogicno. Pa me zanima sta se desi da neko odluci da nestane ?
To se dešava stalno i meni se desilo 2-3 puta i mojim drugaricama, ja lično nisam nikoga nikada ghostovala posle nekog duzeg dopisivanja ili viđanja, treba reći otvoreno šta hoćeš
Dečko verovatno nije dovoljno zreo. Mislim da postoje dva razloga za to što joj se desilo i što se dešava svakoj drugoj devojci
1) Emotivno nedostupan - uplašio se nekog dubljeg odnosa i ulaska u vezu jer kažeš viđali su se svaki dan, kliknuli su
2) Nije želeo vezu već zezu što bih ja rekla, danas su odnosi među nama mladima površni i kratkotrajni, sve se svelo na seks, zabavu i provod. Kombinacija je reč na koju se ježim, moguće da je hteo samo to, trudio se, bio kulturiška, fin, dobar prema njoj, a onda kada je video da ona neće to što on hoće, onda je odlučio da jednostavno kao jedan veseli leptirić pređe na drugi cvetić
Ali neka ne brine, to se dešava stalno, pojaviće se neki normalan ili možda neće do tada neka uživa u životu i svakom danu ne razmišljajući preterano o muškarcima
 
I da volela bih da kažeš drugarici da ignorisanje ili kako već kažemo ghostovanje nema nikakve veze sa njom u ovom slučaju ili bilo kom drugom slučaju neke druge devojke. U smislu da ona nije dovoljno dobra, lepa, pametna ili ne znam ja šta. Kažem to jer kada se meni prvi put to desilo, ali nije prošlo 5 dana nego dva meseca, postala sam nesigurna i pitala se da nisam ja nešto pogrešila. Neka to shvati samo kao jedno iskustvo, samo kao različita očekivanja i želje i neka se tako sa tim nosi i u budućnosti, u tom slučaju neće imati problema sa samopouzdanjem. Nadam se da sam nekako pomogla, pozdrav za tebe i tvoju drugaricu.
 

Back
Top