hej

Moja drugarica je imala decka svega 5 dana. To je bila ljubav na prvi pogled, oni su skroz klinknuli, nije postojala, bila je sa njim od jutra do sutra. Upoznala sam ga nesto na kratko, neverovatno su bili u istoj energiji, reko wow!
Zove ona mene juce da dodjem do nje - ok.
Kaze mi " lik me ghostovao "
Meni se to nije desilo jos, sada, ne znam sta da joj kazem. Bukvalno sam se i ja iznenadila.
Sta se desi sa muskarcima kada odluce da ghostuju?
Sedim tako na poslu, bez posla, i razmisljam o tome. Ne znam kako da je ohrabrim.
I da, sem poljubca nisu isli dalje jer ona nije spremna na to. Dal je brate lik samo hteo da je kresne ? Bas mi nelogicno. Oni su izlazili, isli u spa, setali njegovog psa, ona je nesto bila na poslu i bila je gladna lik joj doneo sa jede itd... Mnogo mi je nelogicno. Pa me zanima sta se desi da neko odluci da nestane ?

Muskarci se nekada uplase od ozbiljne veze ili moguceg braka pa jednostavno samo nestanu.

Pa kad skontam i meni se to ghostovanje dešavalo. Mislim, jednako sam se osjećala tužnom i nekako napuštenom.

Samo je drugačiji scenarij, jer se meni nije sviđao kao muškarac ni jedan taj "nestajući"

Ja pomislim kako imam druga, i ja sva srećna.
I samo se odjednom udalji od mene i ništa, ja tužna, pa kako, pa što, pa ???

Ajd sve je to OK, kontam ja sada: ja ga smjestila u friend-zone i nije htio da mi bude drug...
samo sam ja bila glooopa da shvatim šta je ustvari, i to mi se desilo previše puta, tako da ne možeš reći za mene da sam pametna osoba koja brzo skonta :zcepanje:

To samo govori kako svi imamo drugačije potrebe i želje
Ja sam trebala momka, ali i druga. Upoznam, pomislim "Druuuug moj"
A on htio mene za curu.
I vidi ništa od toga, i nestane.

Pa kad skontam i meni se to ghostovanje dešavalo. Mislim, jednako sam se osjećala tužnom i nekako napuštenom.

Samo je drugačiji scenarij, jer se meni nije sviđao kao muškarac ni jedan taj "nestajući"

Ja pomislim kako imam druga, i ja sva srećna.
I samo se odjednom udalji od mene i ništa, ja tužna, pa kako, pa što, pa ???

Ajd sve je to OK, kontam ja sada: ja ga smjestila u friend-zone i nije htio da mi bude drug...
samo sam ja bila glooopa da shvatim šta je ustvari, i to mi se desilo previše puta, tako da ne možeš reći za mene da sam pametna osoba koja brzo skonta :zcepanje:

To samo govori kako svi imamo drugačije potrebe i želje
Ja sam trebala momka, ali i druga. Upoznam, pomislim "Druuuug moj"
A on htio mene za curu.
I vidi ništa od toga, i nestane.
Dobro, to je vec Ok primer ghostovanja, ovo iz uvodnog posta nije fer ghostovanje.

Dobro, to je vec Ok primer ghostovanja, ovo iz uvodnog posta nije fer ghostovanje.
Ja sam kao baaš mlađa znala kad vidim da se nekome dopadam, a taj meni neko ne,
Samo udaljiti.

To je vjerovatno i on uradio.
Ne sviđa mu se, ali se on njoj sviđa, i ako to znamo mi na forumu, onda zna i on sam.
5 dana je bukvalno NIŠTA.
5 dana je totalno nebitan period, i ona se rano zaljubila i momak je nju htio spasiti njegog daljeg zaljubljivanja

A pitome, teško je i neprijstno reći direktno kad si mlad i učis se o đivotu:
"Ne sviđaš mi se".

Ali to je najbolja opcija na svijetu, biti iskren i direktan!
Ja sam se to tek kasnije naučila kada sam provalila prirodu m-ž odnosa bolje, i tjerala na silu isprva, jer je ispravno. Tek kad sam puno puta skontala da nisam znala da se nekome sviđam, i kada sam skontala kako vjerovatno tim ljudima nije svejedno.
Sve je to "dječije" sli opet su nečije rmocije u pitanju

Ali svi učimo o životu,
I zaljubljeni i oni u koje su zaljubljeni
I voljeni i nevoljeni.

Najbolje je to svidjanje na 5 dana, pa onda svako svojoj kuci lepo, i da se nikad vise ne vidite, cist racun duga ljubav :zag:
To na 5 dana je vjerovatno period osnovne ili srednje skole...

Nista to nije po meni, otišao nakon 5 dana. Uf, moš mislit.
Ali bezveze je njoj jer ga idealizuje (jer ga ne zna bolje).
I sad dok uči o životu to je bolno, ali naučiće se :-)
Svi prođemo ta "razočarenja".
Ista je to emocija razočarenja, kao i ovo moje što se neko sa mnom redovno družio pola godine, pa nestane.
Ona treba naučiti da ne idealizuje i da se ne zaljubi tako brzo,
Kao što sam ja naučila da ako je oko mene-zainteresovani su.
Ali svako svoje lekcije u odrastanju nauči!

Nismo svi ni isti, zato imamo i drugačija životna iskustva, ali iste su to emocije

To na 5 dana je vjerovatno period osnovne ili srednje skole...

Nista to nije po meni, otišao nakon 5 dana. Uf, moš mislit.
Ali bezveze je njoj jer ga idealizuje (jer ga ne zna bolje).
I sad dok uči o životu to je bolno, ali naučiće se :-)
Svi prođemo ta "razočarenja".
Ista je to emocija razočarenja, kao i ovo moje što se neko sa mnom redovno družio pola godine, pa nestane.
Ona treba naučiti da ne idealizuje i da se ne zaljubi tako brzo,
Kao što sam ja naučila da ako je oko mene-zainteresovani su.
Ali svako svoje lekcije u odrastanju nauči!

Nismo svi ni isti, zato imamo i drugačija životna iskustva, ali iste su to emocije
Kako misliš da nauči da se ne zaljubljuje brzo ? 🤔 To nije nešto mehanički, pa da učiš, neko je zaljubljive prirode neko i ne toliko
5 dana nije ništa, nije mnogo, ali dovoljno je da joj se svidi, da se zaljubi... Zaljubljuje se brzo, ali sporo se odljubljuje
Ne treba ti mnogo da osetiš da li ti se neko sviđa ili ne, barem meni sad kod nekoga je možda drugačije

Hajde sada malo racionalno.
Obrni situaciju.
Sta bi pomislila da cujes da je neka tamo zenska bila od jutra do sutra sa njim, spremala mu sarmu i baklave, masirala i prala tabane, kao plava ofarbala se u crno, obukla kostim zecice sve sa pufnastim repom, upoznala ga sa roditeljima, itd...(dodaj dalje)...a da ga realno ni ne poznaje.
Meni te takvi ljubavni bombarderi sa osobom koju ni ne poznaju sumnjivi u samom startu. On to tako sa svakom radi verovatno ne samo sa tvojom drugicom.
Mozda samo uziva da se cure zaljube u njega pa mu vise nisu interesantne...sta znam...

Hajde sada malo racionalno.
Obrni situaciju.
Sta bi pomislila da cujes da je neka tamo zenska bila od jutra do sutra sa njim, spremala mu sarmu i baklave, masirala i prala tabane, kao plava ofarbala se u crno, obukla kostim zecice sve sa pufnastim repom, upoznala ga sa roditeljima, itd...(dodaj dalje)...a da ga realno ni ne poznaje.
Meni te takvi ljubavni bombarderi sa osobom koju ni ne poznaju sumnjivi u samom startu. On to tako sa svakom radi verovatno ne samo sa tvojom drugicom.
Mozda samo uziva da se cure zaljube u njega pa mu vise nisu interesantne...sta znam...
Bravo i meni su sumnjivi uvek i uvek me odbiju od sebe
Čini mi se da su to samo narcisi, egoisti koji na manipulatorski način žele da dobiju nešto što su zamislili, kad vide da od žrtve nema vajde, šutnu je i krenu dalje

Kako misliš da nauči da se ne zaljubljuje brzo ? 🤔 To nije nešto mehanički, pa da učiš, neko je zaljubljive prirode neko i ne toliko
5 dana nije ništa, nije mnogo, ali dovoljno je da joj se svidi, da se zaljubi... Zaljubljuje se brzo, ali sporo se odljubljuje
Ne treba ti mnogo da osetiš da li ti se neko sviđa ili ne, barem meni sad kod nekoga je možda drugačije
Daa, jeste to tako.
Malopriej sam se otisla prosetati i skontam kako svako ima neku drugaciju startnu poziciju u zivotu.
Neko krene od 0 u zivotu, neko od -100, a neko od 100 - i to u razlicitim sferama zivota, u nekima smo jaci u nekima moramo da ucimo.

Rekla bih da je zaljubljivost cista idealizacija. Ja sam isto bila zaljubljiva jako,ali u ljude koje ne znam, AHAHAHA, to je startna pozicija -100000.
Povrsna reklo bi se hahahaha
Salu na stranu, ali saglasna sam - desi se, jer jelte ucis o samome sebi i drugima, i uopste o zivotu.
Ali moram priznati, ja sam znala sta tacno trazim, fokusirala sam se na ono sta trazim u partneru, pa se zato nisam zaljubljivala lako ovako.
Ali sam odlijeplivala kad nekoga ne znam a pomislim kako je poseban po necemu. JOIIIJ joj
standard
Mi žene sve u glavi zamislimo i preradimo ha-ha, mašta nivo milijardu

Daa, jeste to tako.
Malopriej sam se otisla prosetati i skontam kako svako ima neku drugaciju startnu poziciju u zivotu.
Neko krene od 0 u zivotu, neko od -100, a neko od 100 - i to u razlicitim sferama zivota, u nekima smo jaci u nekima moramo da ucimo.

Rekla bih da je zaljubljivost cista idealizacija. Ja sam isto bila zaljubljiva jako,ali u ljude koje ne znam, AHAHAHA, to je startna pozicija -100000.
Povrsna reklo bi se hahahaha
Salu na stranu, ali saglasna sam - desi se, jer jelte ucis o samome sebi i drugima, i uopste o zivotu.
Ali moram priznati, ja sam znala sta tacno trazim, fokusirala sam se na ono sta trazim u partneru, pa se zato nisam zaljubljivala lako ovako.
Ali sam odlijeplivala kad nekoga ne znam a pomislim kako je poseban po necemu. JOIIIJ joj
standard
Mi žene sve u glavi zamislimo i preradimo ha-ha, mašta nivo milijardu
Onda sam ja startna pozicija - 1000000 😂😂😂
Šalu na stranu, retko kad se zaljubim, ali kad se zaljubim onda baš odlepim
Skoro mi se to desilo odlepila za likom kog sam videla fazon 3 puta i onda posle shvatiš da ipak nije to to, ali nekako ne mogu taj proces 😂 da kontrolisem

Moja drugarica je imala decka svega 5 dana. To je bila ljubav na prvi pogled, oni su skroz klinknuli, nije postojala, bila je sa njim od jutra do sutra. Upoznala sam ga nesto na kratko, neverovatno su bili u istoj energiji, reko wow!
Zove ona mene juce da dodjem do nje - ok.
Kaze mi " lik me ghostovao "
Meni se to nije desilo jos, sada, ne znam sta da joj kazem. Bukvalno sam se i ja iznenadila.
Sta se desi sa muskarcima kada odluce da ghostuju?
Sedim tako na poslu, bez posla, i razmisljam o tome. Ne znam kako da je ohrabrim.
I da, sem poljubca nisu isli dalje jer ona nije spremna na to. Dal je brate lik samo hteo da je kresne ? Bas mi nelogicno. Oni su izlazili, isli u spa, setali njegovog psa, ona je nesto bila na poslu i bila je gladna lik joj doneo sa jede itd... Mnogo mi je nelogicno. Pa me zanima sta se desi da neko odluci da nestane ?
Ја никада никог нисам удуховио, мене јесу. Сада пазим кога бирам и нрвн колико очекујем. То раде само "top tier" мушкарци

Back