хеј џо ...

Да ли сте имали окршај са партнером

  • Убих је/га ко вола у купусу и опет ћу

  • Не и нећу

  • Не али имам намеру

  • Убих је/га ко вол али сам се покајао/покајала


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jos jednom cu da zloupotrebim necije rijeci:
"Ako ja, kao muskarac, nisam u stanju da emotivno, seksualno, intelektualno, duhovno, karakterno, smekerski, ljudski osvojim i zaludim zenu, da je ucinim samo i zauvek mojom... Sta ce mi sve... Sve pare, lazne druge zamene teza, svi bicevi i lisice, svi samari i potcenjivanja, sva izivljavanja i sikaniranja su samo dno i beda sopsvene promasenosti i bespredmetnosti bitisanja kao muskarca na ovom svetu..."

E, tako vam stvari stoje...
 
Jandrla:
Svaki put kad odem po cigara
zena me s' nekim hajvanom varaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!
Kupio sam pishtolj, skino s' njega cijenu....
;)

.. pa napravih na forumu, ljubomornu scenu
Amaaaaaaaaannnn
Danela, Danela, za$to me nisi hjtela..
Amaaaannnnn
Danela Danela, je li bolji direktor bordelaaa.. Amaaaan :lol:
 
Nije mi se nikada desilo takvo nesto.
Mada, ako je riba djubre i ako se ponasa krajnje odvratno, napadno itd, onda ne ne krivim nikoga ako popije pljusku, sem nje, naravno. Mislim, ako je tako odvratna itd, i ako moze da se ponasa tako, onda je ne smatram "slabim zenskim bicem", "neznim i krhkim" itd...
 
Jesam :) sa bivshim sam se maltila k'o luda... volim ja da se zezam malo, kao mlatnoemo jedno drugo po ramenu i slichne zezancija... ali on to ubrzo nekako preozbiljno shvati... i par puta je preraslo u lupanje shamara :) na kraju ga izgrebem i on se smiri... sa ostalima sam se uglavnom rvala, glumili smo neko ludilo... ali sa ovim bivshim je par puta bilo krvavo(made by me :wink: )

Sada ispadam agresivna... ali nije tako.... ma, odoh da postujem josh negde....
 

Back
Top