Harry Potter Fan Club

  • Začetnik teme Harijeva sestra
  • Datum pokretanja
hit:
meni je hari suvise savrsen. jedino sto mi se svidelo je kad je roulingova stavila da je on glup za oklumenciju i legilimenciju. pa mora i on u necemu da bude los, majku mu. najbolje vlada svim cinima i kletvama moguce u celom hogvortsu, iskusio je neke od najmracnijih stvari od svih djaka u skoli i ipak se izvuko, u kvidicu je samo jednom izgubio u zivotu i to zbog naleta dementora. bilo bi previse da je cak i to sredio, da je u isto vreme sredio i dementore i uhvatio skrivalicu sedriku pred nosom. ajde sad da od njega pravimo supermena, najbolje...
meni bi sasvim bilo ok da ga mracni gospodar sredi, ali znajuci roulingovu, sredice ona to da ili hari pobedi ili eventualno ubije voldemora, a potom sebe radi nekog zrtvovanja za svet, kako sam vec rekao ranije. znaci u svakom slucaju, on, klinac ce ubiti najmocnijeg carobnjaka modernog doba... to mogu vec da vidim...
voldemor nije najmocniji carobnjak modernog doba!!!!!
 
covece, ja kad sam dobio knjigu nisam imao vremena nikome ni da javim da sam dobio ni da idem na net ni da ucim ni da idem napolje ni nista. cim mi je pala pod ruke vec sam preletao trece poglavlje... al to se zovu celicni nervi, raditi bilo sta dok ti hp knjiga stoji pored jos ne procitana
 
jel ovde vi raspravljate o filmovima ili knjigama??? :confused: :confused:
ja lichno mislim da je film gloop...tojest da uopshte nije dovoljno pa....nije onako kako treba da bude...
i ah da trenutno razmishljam o atentatu na roulingovu,ubila mi je dambldora(shmrc,shmrc :cry: :cry: ) ta shugava odvartna....
uhhhh snejpa mrzim iako volim alana rickmana...i onog glupog melfoja,albino jedan gaborski... :evil: :evil:
 
Fallen Rebel:
jel ovde vi raspravljate o filmovima ili knjigama??? :confused: :confused:
ja lichno mislim da je film gloop...tojest da uopshte nije dovoljno pa....nije onako kako treba da bude...
i ah da trenutno razmishljam o atentatu na roulingovu,ubila mi je dambldora(shmrc,shmrc :cry: :cry: ) ta shugava odvartna....
uhhhh snejpa mrzim iako volim alana rickmana...i onog glupog melfoja,albino jedan gaborski... :evil: :evil:
raspravljamo i o jednom i o drugom...

da zajedno ubijemo roulingovu???
 
meni su filmovi zesce njesra i bas bih voleo da vatreni pehar nikad ne izadje, samo kvari sliku. video sam neke fotke, sedrik i krum su ko neki dziberi koji nemaju veze sa magijom, fler bi trebala da je 100000 puta lepsa i dambldor je kao i uvek totalan promasaj, em je debela mrcina, em ima onu debilnu kapicu ko da je klovn. pravi damb treba da bude mrsav i visok i da ima spicast sesir i da nema onako zamucen pogled, vec prodoran i bistre plave oci, a ne ko neki krmak...
 
OK citao sam malo vase postove
leseratte.gif
i posto ne mogu vise da izdrzim pitanm sledece.... koliko postoji tih horkruksa (ili kako god) i koliko je unisteno.... Da li je Damb bio horkruks ili nije...
spy.gif



O i da:
R.A.B. je Regulus black.... evo obrzalozenja:

Kao prvo Rab zapocinje poruku "to the Dark lord"...Taj naziv koriste samo smrtozderi..ragulus je bio smrtozder...
"Znam da cu biti vec duze vreme mrtav, kad budes citao ovu poruku"...regulus je ubijen od strane 'kolege" smrtozdera! A zasto? on je shvatio da se suvise zaglibio i pokusao je da pobegne ali zasto? Sta ga je to toliko uplasilo??? Mozda cinjenica da mora hladnokrvno da ubije bebu da bi stvorio horkruks?? i mozda je odbio voldemra??? umro je pre 15 godina kada je Hari bio TA beba..."Suocavam se sa smrcu u nadi da ces kada sretnes sebi ravnog ponovo biti smrtan" on zna da ce hari preziveti (opet Sirijus je bio bjegov kum) i zna da ce doci dan kada ce Hari postati voldemoru ravan i kada ce saznati tajnu o horkruksima...I zato bezi od Voldemora i zavrsava tragicno...mislim malo ocigledno zar ne???


Ali dobro to je samo moja pretpostavka....
 
hit:
meni su filmovi zesce njesra i bas bih voleo da vatreni pehar nikad ne izadje, samo kvari sliku. video sam neke fotke, sedrik i krum su ko neki dziberi koji nemaju veze sa magijom, fler bi trebala da je 100000 puta lepsa i dambldor je kao i uvek totalan promasaj, em je debela mrcina, em ima onu debilnu kapicu ko da je klovn. pravi damb treba da bude mrsav i visok i da ima spicast sesir i da nema onako zamucen pogled, vec prodoran i bistre plave oci, a ne ko neki krmak...
halooo.... NE DIRAJ MI KRUMA!!!

ps.mislim da sam dobro stigla do 500-te str. od subote.... eh.. nisam vise u formi... :)
odoh sad u skolu,pa kad se vratim stuci cu tih 150-ak stranica nocas.....

peace and kiss!
 

Back
Top