HAOS u Grčkoj zbog migranata! Tukli i novinare, psovali UN

Smatrate li da će se rat sa "Bliskog istoka" proširiti na teritorije Evrope?

  • Da.

    glasova: 16 69,6%
  • Ne.

    glasova: 7 30,4%

  • Ukupno glasova
    23
Idu da pokore Evropu. Na ovaj ili onaj nacin.
Ne mozes ovo porediti s Albancima kojih je saka jada. Egipat je neki dan prebacio 100 miliona stanovnika a zive na teritorii manjem od Bosne (ostalo je pustinja). Guse se i moraju da sire lebensraum. Zato ih bacaju u Evropu. Ove mlate i potentne. Isto je sa raznim Pakistanima, Bangladesima i slicnim ekipama.

Nihovi ljudski resursi su nepresusni.

Ne moze se to vise zaustaviti. Too late my friend
Probali su ti musavci više puta nešto po Evropi, ali istorija pamti šta im se desilo. :lol:
 
Uz povike "Vratite se u Tursku!", grupa stanovnika grčkog ostrva Lezbosa je danas sprečila pedesetak migranata da svojim čamcem pristanu na njihovoj obali posle nekoliko sati na moru.


lezbos-3.jpg
Izvor: Tanjug/AP Photo/Giannis Papanikos

U luci Termi, meštani gnevni zbog dolaska nekoliko čamaca, sprečili su migrante, među kojima i maloletnike, da se iskrcaju, dovikujući uvrede lokalnom predstavniku Visokog komisarijata UN za izbeglice (UNHCR).

Neki stanovnici su napali novinare i fotoreportere koji su o tome izveštavali, udarajući ih i bacajući im kamere u more


Na putu do pretrpanog kampa u mestu Moriji, s više od 19.000 migranata, druga grupa meštana lancima i kamenjem pokušala je da spreči policijske autobuse koji prevoze azilante koji su jutros stigli, prenosi grčka novinska agencija ANA.

Jedan policajac je lakše povređen, kaže ta agencija.

Posle odluke Turske da "otvori granice" prema EU, više migranata nego inače stiglo je danas na grčka ostrva, zahvaljujući i vremenu povoljnom za plovidbu.





Najmanje 500 migranata iskrcalo se u nedelju ujutro na Lezbosu iz desetak čamaca, po podacima AFP-a.


Četiri čamca sa 120 ljudi su pristala na ostrvu Hiosu, a dva sa 80 migranata na Samosu, javlja ANA.

Po grčkoj obalskoj straži, oko 180 migranata stiglo je u subotu na ostrva Lezbos i Samos uprkos jakom vetru, prelazeći morsku granicu između Turske i Grčke.




https://mondo.rs/Info/Svet/a1289890/Grcka-Lezbos-sukobi-zbog-migranata.html

У Мађарску сигурно неће ући. Мађарска војска и Јобик паравојне формације ће пуцати у месо.
 
Jak je koliko mu Rusi dozvole, pre svega.


Milorad Dodik : Migranti ozbiljan problem, organizovati policiju i narod po selima


Član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da su migranti ozbiljan problem, prenosi portal Avaz.
Izvor: Avaz.ba subota, 29.02.2020. | 21:57



Podeli

Foto: EPA-EFE/ Andrej Cukic, arhiva

Foto: EPA-EFE/ Andrej Cukic, arhiva​

On navodi da će u Republici Srpskoj, ako dođe do većeg priliva, osim angažovanja policije, morati da se izvrši određen oblik organiziranja u naseljenim mestima.


"Mi ćemo imati problema te vrste, mada ničim nismo doprineli... Mi u Republici Srpskoj, pre svega, moramo da vidimo kako ćemo i šta ćemo, jer na organe BiH u tom pogledu ne možete da računate", rekao je Dodik novinarima.






https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=02&dd=29&nav_category=167&nav_id=1660977
 
Milorad Dodik : Migranti ozbiljan problem, organizovati policiju i narod po selima


Član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da su migranti ozbiljan problem, prenosi portal Avaz.
Izvor: Avaz.ba subota, 29.02.2020. | 21:57



Podeli



Foto: EPA-EFE/ Andrej Cukic, arhiva



Foto: EPA-EFE/ Andrej Cukic, arhiva


On navodi da će u Republici Srpskoj, ako dođe do većeg priliva, osim angažovanja policije, morati da se izvrši određen oblik organiziranja u naseljenim mestima.


"Mi ćemo imati problema te vrste, mada ničim nismo doprineli... Mi u Republici Srpskoj, pre svega, moramo da vidimo kako ćemo i šta ćemo, jer na organe BiH u tom pogledu ne možete da računate", rekao je Dodik novinarima.






https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=02&dd=29&nav_category=167&nav_id=1660977
Dodik je tvoj predsednik, nije moj. Poslušaj ga.
 
Ma kakvi. Samo u ova zadnja 3-4 dana ih je upalo preko 100.000. Desetine miliona ih je tu na granici i ubrzo ce da provale kroz zidine

refugees_evros1.jpg


refugees_evros2.jpg

Evros-e1582978505723.png
Imas vojnika kome je zabranjeno braniti se sa jedne strane, a na drugoj neku incosoidnu podljudsku vrstu. Ako si na strani drugih zaista imas zdravstvenih problema javi se svom lekaru da te uputi na pregled kod psihijatra. Nemoj im se radovati iako si musliman ako bi se desilo slocajno ono cemu tezis, a nece se desiti, ne bi ni tebi zivot bio prijatan.
 
Наташа Ростова и Јевропа говоре да је све у реду, да нема опасности од миграната.

Коме да верујемо Наташи Ростовој и Јевропи, или Орбану, Додику, Бранку Драгашу и Киријакосу Мицотакису. :think:

Orbana za predsednika!!!
 
Idu da pokore Evropu. Na ovaj ili onaj nacin.
Ne mozes ovo porediti s Albancima kojih je saka jada. Egipat je neki dan prebacio 100 miliona stanovnika a zive na teritoriju manjem od Bosne (ostalo je pustinja). Guse se i moraju da sire lebensraum. Zato ih bacaju u Evropu. Ove mlade i potentne. Isto je sa raznim Pakistanima, Bangladesima i slicnim ekipama.

Nihovi ljudski resursi su nepresusni.

Ne moze se to vise zaustaviti. Too late my friend
Ljudaki resursi su diskutabilni, ne brini sa novim tehnologijama se lako dovedu na odgovarajuci nivo.
 
Pazi horde a ove grcke budale drze stitove. :hahaha:
Kao pandur bi samo postojao tu u mitraljeskom gnezdu. 😂


Pa vidio si onog grckog vojnika na prethodnoj slici. U Njegovim ocima se vidi da je izbezumljen. Svestan da je tu postavljen kao glineni golub.

Pricamo o Grcima koji imaju veliku vojnu tradiciju i koji nikad nisu dopustili da neko tek tako upada na njihov teritorij. Sada se predali bez ispaljenog metka. Doduse ispale koji suzavac tu i tamo. Istina. Ako je tako kod njih onda zamisli sta ce biti sa Srbijom, Bosnom, Makedonijom....

Inace kada sam prvi put isao u Grcku, u Atinu bilo je to jos prije ohoho godina kaze mi grcka prijateljica nemoj ici navecer na Omonia trg. Tamo vladaju migranti i nije sigurno. Reko ma sta ova prica kad ono tamo sok. K'o da si u Daki.
 
Uz povike "Vratite se u Tursku!", grupa stanovnika grčkog ostrva Lezbosa je danas sprečila pedesetak migranata da svojim čamcem pristanu na njihovoj obali posle nekoliko sati na moru.


lezbos-3.jpg
Izvor: Tanjug/AP Photo/Giannis Papanikos

U luci Termi, meštani gnevni zbog dolaska nekoliko čamaca, sprečili su migrante, među kojima i maloletnike, da se iskrcaju, dovikujući uvrede lokalnom predstavniku Visokog komisarijata UN za izbeglice (UNHCR).

Neki stanovnici su napali novinare i fotoreportere koji su o tome izveštavali, udarajući ih i bacajući im kamere u more


Na putu do pretrpanog kampa u mestu Moriji, s više od 19.000 migranata, druga grupa meštana lancima i kamenjem pokušala je da spreči policijske autobuse koji prevoze azilante koji su jutros stigli, prenosi grčka novinska agencija ANA.

Jedan policajac je lakše povređen, kaže ta agencija.

Posle odluke Turske da "otvori granice" prema EU, više migranata nego inače stiglo je danas na grčka ostrva, zahvaljujući i vremenu povoljnom za plovidbu.





Najmanje 500 migranata iskrcalo se u nedelju ujutro na Lezbosu iz desetak čamaca, po podacima AFP-a.


Četiri čamca sa 120 ljudi su pristala na ostrvu Hiosu, a dva sa 80 migranata na Samosu, javlja ANA.

Po grčkoj obalskoj straži, oko 180 migranata stiglo je u subotu na ostrva Lezbos i Samos uprkos jakom vetru, prelazeći morsku granicu između Turske i Grčke.




https://mondo.rs/Info/Svet/a1289890/Grcka-Lezbos-sukobi-zbog-migranata.html

Кад хорде "мигрантске" војске преплаве Балкан да балканске владе зову Русе да дођу да их почисте као што је Асад звао Русе у Сирију и Руси дошли и развалили ИСИЛ? Кога зовеш тај и дође, тако се каже.
 
Кад хорде "мигрантске" војске преплаве Балкан да балканске владе зову Русе да дођу да их почисте као што је Асад звао Русе у Сирију и Руси дошли и развалили ИСИЛ? Кога зовеш тај и дође, тако се каже.
Ovo je vec za razmisljanje i ujedno se oslobobadamo americke okupacije.
 
Pa vidio si onog grckog vojnika na prethodnoj slici. U Njegovim ocima se vidi da je izbezumljen. Svestan da je tu postavljen kao glineni golub.

Pricamo o Grcima koji imaju veliku vojnu tradiciju i koji nikad nisu dopustili da neko tek tako upada na njihov teritorij. Sada se predali bez ispaljenog metka. Doduse ispale koji suzavac tu i tamo. Istina. Ako je tako kod njih onda zamisli sta ce biti sa Srbijom, Bosnom, Makedonijom....

Inace kada sam prvi put isao u Grcku, u Atinu bilo je to jos prije ohoho godina kaze mi grcka prijateljica nemoj ici navecer na Omonia trg. Tamo vladaju migranti i nije sigurno. Reko ma sta ova prica kad ono tamo sok. K'o da si u Daki.
Nisu se oni predali sacekaj da im se dozvoli naredenje o otvaranju vatre pa onda komentarisi lica migranata. Jedno pitanje da li ce dovesti zene i decu kao siptari 90-tih?
 
Кад хорде "мигрантске" војске преплаве Балкан да балканске владе зову Русе да дођу да их почисте као што је Асад звао Русе у Сирију и Руси дошли и развалили ИСИЛ? Кога зовеш тај и дође, тако се каже.


Vidi ostvaruje se sve ono sto sam pisao ranije ovde. I ovo s migrantima i ono u Siriji. Sve je onako kako sam rekao kako ce biti

A ako se secas, a trebao bi, rekao sam da ce Balkan biti nova Sirija. Napunit ce taj prostor ovim "migrantima" i zapaliti fitilj. Oni + Hrvati + Bosnjaci ce iti proxi igraci od SAD a Srbi proxi igraci od Rusije.

Trenutno se priprema teren za taj scenario
 
Sve se dogada onako kako sam rekao. Pisao sam ovde pre par meseci da ce Erdogan odvrnuti pipu i potopiti Evropu sa mladim i vitalnim ratobornim masama.
Ove Balkanske banana drzavice ce biti pregazene i lokalni narodi izdominirani i rascerupani.

NAJGORE DOLAZI !!!


Kada sam ja pisao da podignete zidove i postaviti miradore. Sada je kasno. Izgenocidisace vas na kucnom pragu

Pobice ti grci ove tvoje muslimane

giphy.gif
 
Imas vojnika kome je zabranjeno braniti se sa jedne strane, a na drugoj neku incosoidnu podljudsku vrstu. Ako si na strani drugih zaista imas zdravstvenih problema javi se svom lekaru da te uputi na pregled kod psihijatra. Nemoj im se radovati iako si musliman ako bi se desilo slocajno ono cemu tezis, a nece se desiti, ne bi ni tebi zivot bio prijatan.


Ja samo gledam kako da napunim svoj dzep i to je jedina strana kojoj tezim
 
Ja samo gledam kako da napunim svoj dzep i to je jedina strana kojoj tezim
E, pa vidis ako dode do islamizacije Evrope taj svet nestaje vraca se u srednji vek u doba islamske inkvizicije, ali ne brini kada se zagrebe bela koza ispod nje se nazire prava cud, tako da ovaj put nece biti pogroma, vec surove krvave samoodbrane, mozes je nazvati i genocidom bitan je krajnji cilj.
 
priliv imigranata sigurno ce ojacati desnicu koja kuca i kipi i samo sto nije konacno preuzela vlast po Evropi. To je prosto neumitno. Ako Kirijakos ne moze da spreci imigrante od upada, dovesce nekog Jorgosa, ako ne moze Jorgos dovese Dimitrisa itd... Zlatna Zora sada trlja ruke jer ekstremisti uspevaju samo u vreme krize.

Sto se tice drzavne granice, ona bi trebala da je svetinja i ne sme se prelaziti ilegalno.
 

Back
Top