Haos i kolaps na aerodromu zbog greške vozača

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.065

Haos na Aerodromu „Nikola Tesla“: MUP vrši vanrednu kontrolu zgrade, zbog jednog leta nastao propust​


Verica Ječmenica, pomoćnica ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture izjavila je večeras da je “do zastoja u radu aerodroma Nikola Tesla došlo usled greške u funkcionisanju službi operatera na Aerodromu” i da “operater aerodroma snosi jedini odgovornost za probleme koji su nastali”.
“Danas oko 17 časova u tranzitnoj zoni došlo je do mešanja putnika koji su doputovali iz Skoplja sa drugim putnicima koji su nameravalu da putuju ka evropskim i svetskim destinacijama, a nad kojima je prethodno izvršena kontrola pregleda lica i prtljaga. Putnici koji su sleteli u 16.16 sati letom iz Skoplja odveženi su autobusom greškom na pogrešan gejt, gde su ušli u tranzitni deo i pomešali se sa putnicima koji su prošli bezbednosne provere. Na zahtev operatera beogradskog aerodroma MUP je u 17.22 sati prekinuo pasošku kontrola na izlazu iz Srbije”, rekla je Ječmenica, saopšteno je iz Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture.

Ječmenica je rekla da je na aerodromu Nikola Tesla kasnilo 17 letova Er Srbije i da je ta avio-kompanija otkazala večerašnje letove za Berlin, Frankfurt i Dizeldorf.
https://nova.rs/vesti/drustvo/kasni...tvo-i-operatera-aerodroma-okrivilo-za-kolaps/
:eek:
 
Dakle ispada da je vozač bus-a sa piste odvezao putnike iz aviona koji je sleteo iz Skoplja do pogrešnog izlaza pa su isti bez kontrole završili u delu gde su putnici za EU destinacije i ostale ....

Inače vozači buseva na aerodromu su uglavnom stranci koliko sam primetio iz nekih južnijih krajeva sveta, pa me ne čudi što su pobrkali i slabo čitaju oznake na srpskom ili engleskom, ali morao ih je neko pustiti i otvoriti vrata, tako da je greška "malo" veća od nesretnog Nepalca drajvera ili ko je već.
Ne isključujem ni da je stručnjak iz stranke u pitanju, ali s obzirom na galamu koju vlast sada diže na Aerodrom (opravdano ovaj put) ipak bih rekao da je prvi scenario verovatniji.
 
neki filipinac driver će da



How Are You Doing GIF by Brimstone (The Grindhouse Radio, Hound Comics)
200.gif
 
Da, razumem sta su napisali , tj rekli , ali ne razumem nista sta se desilo...
Poslednji put , a to je bilo relativno skoro , boksovi onih koji su prosli pasosku kontrolu su zatvoreni, valjda i zakljucani.....
Sto znaci ko god je sa druge strane vrata makar i isti hodnik, ne moze uci....
jedino ako su bas krenuli, a i tada je krenulo na jedan gejt , nisu svi odmah krenuli na sve gejtove....

Neko nekog zaebava polupismenog....
A i koji su djavo pravili takvu prohodnost aerodroma , nesposobni da smisle, srbadija, francuskarija...kad bi se gledalo sta je francuska varijanta u Srbiji , ili Nemacka ili Svedska, ispalo bi da su te zemlje sve lopovske...cak i norveska bi ispala lopovska, tj njihovi predstavnici u srbiji hladno ispadnu lopovi...

Ja se uzasnuo prvi put kad sam doputovao u renoviranu aerodrom zgradu...sine onoliko pesacenja nisam imao ni na jednom aerodromu , kakva doha, koja kao ima razudjen aerodrom...ali nema..
 
Bio sam pre 5 meseci, i bilo je gore nego pre...ali rekoh povecanje putnika pa zato...

Ej sto vreme vise prolazi , sve vise gluposti koje su prihvacenije nego pametan kad nesto uradi.....ja jesam glupji nego sto sam bio , ali drugi su me ushili bar 4,5 puta....
Ja bar znam za koliko mi je opala inteligencija ....nije da je za malo ali nije ni uzasno , i dalje je preko 135IQ, ali nije vise ono ocima da mozes....
Ali brate mislim da je stvar do bezobraznosti , a ne do gluposti i inteligencije...
Da je nemac, on bi objasnio vozacu sta tacno sta znaci , da je nemac organizator, on bi napravio formular da dobija papiric vozac gde mu tacno pise sta vozi i koji gejt , pa nek zguzva ili skupi sve listice....a ne usmeno....

4h cekam kad je zakazano , koliko cu da cekam kad nije zakazano...
Secam se kad su samo mene cekali na gejtu u BG....eh ta vremena...

Pa cekaj jel normalno da se to desi ?
Koliko puta treba da se desi tako nesto?
3 puta pre smene direktora?
dva puta se vec desilo
17 letova za jednu pogresnu voznju , pa to je da ne poveruje covek...
 
Poslednja izmena:

Back
Top