Quantcast

Gwen Stefani

Sappy

Domaćin
Poruka
3.022
ma kakav stil i oblačenje...to je nju pod stare dane uhvatio pubertet, pa oće da privuće pažnju sparivanjem raznih neuklopivih krpa.....Muzika joj je obična, ništa posebno. A one pesme poput Sweet Escape i Rich Girl su užas...a 4 in the morning smara ubitačno....kao i ona zaebancija sa Alisom u Zemlji čuda.....sve samo zamlaćivanje....
ma e ...trebalo bi da promeni boju koze,pol...pa da bude neobichno.i po mogucnosti da postane pedofil u medjuvremenu

QueenOfTheRodeo

Aktivan član
Poruka
1.201
ma kakav stil i oblačenje...to je nju pod stare dane uhvatio pubertet, pa oće da privuće pažnju sparivanjem raznih neuklopivih krpa..
Ona je pre 2-3 godine počela da dizajnira.
Ne znam da li si gledala slike, ali vidi se da je kreativna, i kada su je ljudi iz sveta mode prihvatili i ocenili njene kreacije kao kvalitetne to je onda nešto više od puberteta i spajanja neuklapivih krpa..
Mada to je tvoje mišljenje...
Svi redom poznati pevači su pokušavali da kreiraju odeću, ali nikome to nije pošlo za rukom sem Gven.

La chica nueva

Zainteresovan član
Poruka
284
I meni se svidja Gwen...4 in the morning je dobra pesma.Pored te ima jos dosta kvalitetnih,i kad je bila u NoDoubt,i sada,solo.Najvise mi se dopadaju Don`t speak,Cool,It`s my life...:)
I cini mi se da je skromna,da se ne ponasa previse kao zvezda...Slatka je...Ima lep glas,mada kada sam gledala snimak sa nastupa uzivo,nisam bas bila odusevljena...:-?
Cula sam i EarlyWinter,nije losa pesma,mada se meni sada samo 4in the morning mota po glavi:lol:

Sappy

Domaćin
Poruka
3.022
za raspale metalke od stotinu kila koje su usle u svet metala samo da bi izlechile komplexe ..imam specijalne pesme u telefonu pa kad mi je dosadno u busu i vidim ih odmah ih pustim da bi me one pogledlae onim darkerskim pogledom pune mrznje.

dkole

Zainteresovan član
Poruka
490
ma kakav stil i oblačenje...to je nju pod stare dane uhvatio pubertet, pa oće da privuće pažnju sparivanjem raznih neuklopivih krpa.....Muzika joj je obična, ništa posebno. A one pesme poput Sweet Escape i Rich Girl su užas...a 4 in the morning smara ubitačno....kao i ona z*********a sa Alisom u Zemlji čuda.....sve samo zamlaćivanje....

Za razliku od Majkl Dzeksona,a...? :)

joj boze,kako vas glupix ima....

milenaidaki

Primećen član
Poruka
946
Gwen je počela kao "nevaljala devojčica" koju je briga kako izgleda i kako se oblači. Međutim, lova ju je uzela po svoje i rešila je da se trudi da izgleda Fency. Odjednom je počela da se farba u belo, tapirane frizure, nikako se nije uklapala u svoju grupu običnih momaka. Napokon je započela solo karijeru. Malo je naučila da se bolje oblači, malo bolje frizure i dalje naravno Fency. Vidim puštaju njene spotove na Fashion TV. Hvale je kako ume da se obuče, pa nosi garderobu poznati kreatora, sada i sama kreira... :-? blajk. Sada je samo važno kako se obukla u tom i tom spotu, kako je vitka, kako dobro izgleda... Njene pesme su potpuno bezlične i dosadne.

Meki

Primećen član
Poruka
990
kakvi ste smarači vi što mi na svaki post odgovorite nekim poredjenjem s majklom....:roll: ne mogu ni jednom da vodim konverzaciju bez pominjanja majkla....užasni ste!!
Hehe,gde si Kejti?;)
Inace ne volim Gwen Stefani, mislim od kad je postala solo pevacica ne podnosim je...dok je No Doubt vec imao neke veze s muzikom...Jel slusao neko starije pesme ND- Sometimes, Greener Pastures, Open the gate...i tako to...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.