Quantcast

gudbaj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ethelwulf

Poznat
Poruka
7.345
E ne znam koliko sam vam pricao o mojim utopijskim zeljama, ali sada mi treba neka strucna pomoc, treba mi neko ko je proputovao svijeta i ko zna jezike plemena u Africi pa da me pouci jeziku i normalno predlozi pleme sa najboljim zenama (i naravno poligamija vo no). Ocu da napustim ovo podneblje gdje se radi citav dan za korporacije koje pri tome citav dan rade da nam bude losije...ovako fino dignem sve cetri u zrak, uzivam, tuccam, pravim djecu...msim to mogu i ovdje, al ljepsa je totalna sloboda

2690869-3d-traveller--puppet-carrying-bag-on-a-stick-objects-over-white.jpg

p.s. moze i neko mjesto gdje ima malaracira komaraca, ponijecu autan.

Ma tamo je raj na zemlji, a ti građanski ratovi i bolesti, to je samo propaganda sve :lol: Mada možda i prođeš bez problema, ne znam dal bi tebe cimali u Ruandi npr kada je u sukobu plemena Tutsi i Hutu stradalo 800K ljudi, možda te ne bi dirali, ko zna..

Nego, gledam ovog flabera što si ga uzeo za sliku.. Podseti me na igricu što smo igrali u srednjoj stalno na časovima, ona odbojka što igraju neke dve sline.. Kako je to bilo kul :mrgreen:

453213328_68d486acc6.jpg

gost 286428

Domaćin
Poruka
4.541
pa aj ti meni reci jel se ne radi na unistenju covjeka, danas u ovome vijeku...zar je ovo neko normalno okruzenje...

Tamo ti je normalnije,sa lavovima krokodilima i pitonima:roll:
Jedina sansa da prezivis kad su sva trojica u krugu od 4 km je da :
Dok lav spava prvo napadne krokodil pitona,piton ga pojede 1/1 (:lol:) i da se lav probudi dok piton uvlaci krokodilove zadnje noge.Onda dodje lav i otkine gornju vilicu pitonu koji bas tad ne moze da se brani,...i tako....:aha:

gost 286428

Domaćin
Poruka
4.541
A tek oni babuni,sto je to zlo od zivotinje..:eek:
Nesto kao zezaju se,skacu po drvecu,ti se opustis i mislis:jao,sto su slatki ovi majmuni:zaljubljena:
Kad od jednom,iz cista mira,jedan skoci i klepi te po glavi tako da ti otpadne pramen kose,ovi ostali kao hoce-nece,pa te udari jos jedan,onako prijateljski,pa jos jedan,pa cetvrti kao iz krosea odvali ti vilicu,pa kad se spuste svi na tebe:sad2:

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
Ma kapiram ja kako ti razmisljas i glupo je razmisljanje...ali pazi ovo...izadjes iz kuce sjednes u auto stanes na crveno, zaleti se neki lik onako nafur, pokupi te i pogines, glava ti zavrsi medju koljenima, evo skoro poznanik jedan pogibe tako, izadjes u park povedes dijete, njemacki ovcar (kojeg niko htjeo poslije priznati) napadne ga, skoro se isto desilo, izadjes na ulicu neki kinez se zaleti sa macetom krene te sjeci (to je bilo u BG ja mislim), povedes unuku do prodavnice prelazis preko pjesackoga zaleti se glupaca, koja je mijenjala cd u autu ubije i tebe i nju (pobjegne u sloveniju, oni je uhvate i osude na 2.5 godine, smanjice jos garant), neki tamo politicari, koji ti kradu hljeb iz usta ti nametnu bratoubilacki rad, poginu na hiljade ljudi, desilo se kod mene 91-95, otmu ti dio drzave zbog nekih svojih ciljeva i onda ti bombarduju drzavu, zato sto se s tim ne slazes desilo se u BG 99 (poslije te tjeraju da s njima stupas u pakt), onda onako iz dosade, ne dozvole da ti se u drzavu dopremi kisik za inkubatore za male bebe i njih 12 umre na mukama (sjecas se ''12 zvjezdica'')...oces jos da ti nabrojim 5,6 smrtnih slucajeva ili ces sutra otvoriti dnevnu hroniku...

edit : ovo su slucajevi za koje znam da su se desili, a ne pogledani na diskaveriju u emisiji '''10 najsmrtonosnijih zivotinja''...:roll:

daj bre covjece zivimo u najnehumanijem mogucem drustvu i najopasnijem okruzenju...

Poslednja izmena:

Faith

Veoma poznat
Poruka
14.159
E ne znam koliko sam vam pricao o mojim utopijskim zeljama, ali sada mi treba neka strucna pomoc, treba mi neko ko je proputovao svijeta i ko zna jezike plemena u Africi pa da me pouci jeziku i normalno predlozi pleme sa najboljim zenama (i naravno poligamija vo no). Ocu da napustim ovo podneblje gdje se radi citav dan za korporacije koje pri tome citav dan rade da nam bude losije...ovako fino dignem sve cetri u zrak, uzivam, tuccam, pravim djecu...msim to mogu i ovdje, al ljepsa je totalna sloboda

sto ti dobar kofer :mrgreen:

see_ya

Primećen član
Poruka
592
Ma kapiram ja kako ti razmisljas i glupo je razmisljanje...ali pazi ovo...izadjes iz kuce sjednes u auto stanes na crveno, zaleti se neki lik onako nafur, pokupi te i pogines, glava ti zavrsi medju koljenima, evo skoro poznanik jedan pogibe tako, izadjes u park povedes dijete, njemacki ovcar (kojeg niko htjeo poslije priznati) napadne ga, skoro se isto desilo, izadjes na ulicu neki kinez se zaleti sa macetom krene te sjeci (to je bilo u BG ja mislim), povedes unuku do prodavnice prelazis preko pjesackoga zaleti se glupaca, koja je mijenjala cd u autu ubije i tebe i nju (pobjegne u sloveniju, oni je uhvate i osude na 2.5 godine, smanjice jos garant), neki tamo politicari, koji ti kradu hljeb iz usta ti nametnu bratoubilacki rad, poginu na hiljade ljudi, desilo se kod mene 91-95, otmu ti dio drzave zbog nekih svojih ciljeva i onda ti bombarduju drzavu, zato sto se s tim ne slazes desilo se u BG 99 (poslije te tjeraju da s njima stupas u pakt), onda onako iz dosade, ne dozvole da ti se u drzavu dopremi kisik za inkubatore za male bebe i njih 12 umre na mukama (sjecas se ''12 zvjezdica'')...oces jos da ti nabrojim 5,6 smrtnih slucajeva ili ces sutra otvoriti dnevnu hroniku...

edit : ovo su slucajevi za koje znam da su se desili, a ne pogledani na diskaveriju u emisiji '''10 najsmrtonosnijih zivotinja''...:roll:

daj bre covjece zivimo u najnehumanijem mogucem drustvu i najopasnijem okruzenju...

pazi sad, te pojedine primere sto si naveo, to ti je na globalnom nivou kerov ku*ac....nije bas isto kad se tebi ili u tvojoj okolini desi i kad cujes tako nesto na vestima...ali je tebi izgleda promaklo da ova drzava ima jako nisku stopu kriminala, mislim da cak imamo najnizu stopu od svih ex yu zemalja (iako smo najveca i najbrojnija zemlja), u beograd sam putovao svaki dan u poslednjih 6 godina, za tih 6 godina sam video jedva 10 saobracajki i 2 dzeparenja, ubistvu jos nisam prisustvovao, u gradu od milion i po stanovnika leti ces videti vise ljudi nocu nego danju, zene, deca, omladina, matorci, svega po malo, mislis da se neko plasi da ce biti napadnut, silovan, ubijen??? kad si zadnji put cuo za neko ubistvo u bg, neko silovanje??? a u newyorku posle mraka ne smes na ulicu da izadjes bez tejzera i peper spreja, kriminal na svakom koraku, zene preko dana dobijaju zuljeve koliko stezu svoje tasne da ih neko ne pokrade, ako ti metro ne staje blizu stana, je*o si jeza, pogledaj malo na netu stope ubistava u drugim gradovima, tipa New York, Miami, New Orleans, Compton(LA), drzave tipa Florida, New Jersey, Texas, Mississippi, Lousiana...a sta bi da si dole na Kosovu, nezaposlenost 70 posto, centar za trgovinu organa, droge, ljudi (zena prevashodno), a tebi ako smeta gradski zivot, pa ti lepo predji u neku varosicu, eo ovde u Sremu ti dobro u Indjiji, Staroj Pazovi, Rumi...10-20 hiljada ljudi, milina....evo ti primer, ja zivim u mestu od 5 hiljada stanovnika, bg mi je udaljen autoputem jedno 30-35 minuta(surcinski aerodrom jos manje), do Novog Sada mi treba oko sat vremena, u mom "selu" nemas nijednog jedinog pandura, znaci mosh se drogiras na sred centra ljudi bi mislili da smrces secer u prahu, oce oni da svrate s vremena na vreme, i to kad im zatreba kinte, pa zaustavljaju bednike koji zaborave da upale svetla preko dana....jedina pljacka je bila pre dve godine i to je posta ( koja ni portira nema) opeljesena, po svoj prilici sa plasticnim pistoljima, zadnje ubistvo mislim da je bilo pre 6-7 godina i to neki ludak( prerano pusten iz ludare) rokn'o komsiju, a ako si ok sa komsijama, da im zazvonis u 3 ujutru da ti zatreba, ne bi te oterali u ku*ac, kakva je tisina, nocu cujem voz koji prolazi nekih 5 kilometara od moje kuce...

gost 286428

Domaćin
Poruka
4.541

Sto se tice bombardovanja i svega sto si naveo,u potpunosti se slazem sa tobom.Ali,to sto sada hocemo u pakt sa istima----sami smo krivi.
Sami se trpamo tamo gde nam nije mesto.

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
88.813

srecan put i lep provod gde god da odes

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.