Quantcast

gudbaj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
E ne znam koliko sam vam pricao o mojim utopijskim zeljama, ali sada mi treba neka strucna pomoc, treba mi neko ko je proputovao svijeta i ko zna jezike plemena u Africi pa da me pouci jeziku i normalno predlozi pleme sa najboljim zenama (i naravno poligamija vo no). Ocu da napustim ovo podneblje gdje se radi citav dan za korporacije koje pri tome citav dan rade da nam bude losije...ovako fino dignem sve cetri u zrak, uzivam, tuccam, pravim djecu...msim to mogu i ovdje, al ljepsa je totalna sloboda

p.s. moze i neko mjesto gdje ima malaracira komaraca, ponijecu autan.

Poslednja izmena:

Gospodin Darsi

Veoma poznat
Poruka
13.929
moze, sta ima tamo...i sta fali zivotu u afrci...msim pitam, ja ne znam
Pa Filipini su mnogo lepi a ekonomija im je jaka, moze dobro da se zaradi i zivi a i neutralni su, izbegavaju frke i sranja po svetu pa si i sa ta strane miran...stabilni su. Ja bih tamo otisao. Egzoticna zemlja u svakom slucaju.
A od mog komsije ujak radi pri Ujedinjenim Nacijama i lociran je skoro 20 god. u Africi, po raznoraznim zemljama i jako je tesko, non-stop su ratovi, drzavni udari, siromastvo i zaraza ih satiru...Juzna Afrika je jedina zemlja koja prosperira, uz jos neke, koliko-toliko...Afrika je jedan cudesan kontinent, ali valja ga obilaziti turisticki...naravno, nije nemoguce i tamo lepo ziveti i snaci se ali je jako, jako tesko.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
dadada...

srećan put...
eno Somalija je fina destinacija...
...ako iznerviraš gospođu il nedobog tasta, ima te izdinstaju za ručak plemena...
ja vjerujem da ima miroljubivih plemena, samo se o njima ne prica...ja mislim da mi ''civilizovani'' svijet zivimo u najgorem mogucem uredjenju na svijetu...sa potencijalom i tehnologijom koji imamo, mogli bi zivjeti kao u raju, raditi 1 dan sedmicno, a ne 13 sati dnevno...

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
aco čuvaj se ako te odvede sudba u n'džamenu tamo vole da jedu nervozne ko što si ti veruju da je meso nervoznih ukusnije i mekše :)
a ovdje trabam da se cuvam politicara, ekonomicara, doktora, novinara, istoricara, policije, sudija...i sve ostale nemoralne bagre koja svjeno ili nesvjesno radi za korporacije svjetske...:)

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.710
a ovdje trabam da se cuvam politicara, ekonomicara, doktora, novinara, istoricara, policije, sudija...i sve ostale nemoralne bagre koja svjeno ili nesvjesno radi za korporacije svjetske...:)
supi o masonima i radničkoj klasi ti o sveckim prevarama, rotšildovima, vojnoindustriskim kompleksima...
ljudi prsli ste...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.