Gubljenje nevinosti. Kako ste to vi izgubili?

Sančo Panča

Domaćin
Poruka
3.111
Čeka posebnog muškarca: Ovoj djevojci nude milione za gubljenje nevinosti.

Džulija Menderios (23), koja je poznata po nevjerovatnoj sličnosti sa rijaliti zvijezdom Kajli Džener, dobila je ponudu da svoju “novu” nevinost proda za dva miliona dolara.
Naime, ona je dospjela na naslovne strane u januaru prošle godine nakon što je otkrila da je prošla kroz hirurški zahvat “rekonstrukcije” himena kako bi ponovo izgubila nevinost. Rekla je da svoju nevinost želi da podijeli sa posebnim muškarcem i dobila je ponudu koju bi retko koja djevojka odbila, a to je cifra od 2.000.000 dolara.

Džulija, koja ima skoro 100.000 pratilaca na Instagramu, kaže da svakodnevno dobija mnogo poruka od obožavalaca. Međutim, poruka koju je nedavno dobila je potpuno šokirala jer joj je pratilac ponudio ogromnu sumu novca za vikend u Dubaiju.

Ljepotica je rekla da je više nego iznenađena.

“Još uvijek sam potpuno šokirana! Ljudi mi šalju prijedloge za prijateljstvo, poruke, daju sebi za pravo da mi pišu koji su njihovi fetiši, ali ovo me je zaista ostavilo u čudu jer je to mnogo novca”, izjavila je ona.

https://www.bl-portal.com/zanimljiv...59RplzGHpaVD5Pwaj-Uk9a3Y2zwtEoPwm1pqENa4kbKb8
Screenshot_20240123_194353_edit_150301062590839.jpg
 
Dzaba rekonstrukcija. Taknuto maknuto. Mozes ti da pravis olovne vojnike koliko hoces al napoleona neces vratiti nazad.
Па ето видиш да има ликова који би дали 2. милиона долара да га ставе тамо гдје нико није, а ипак је у питању реконструкција.
 
Jbte koji propast covecanstva mozes da dozivis u sebi da das 2 meleona da izyebes pudlu i onda je gledas kako skakuce okolo navijena i potrosi to na selfije po monaku da bi kacila po insta.
Pa pre bih dao onom Grdivoju sto je utripovao da je u garazi napravio perpetum mobile od juga. Barem da se zabavis i gledas kako mota kurblu nervozan sto nece da upali, a pre je htelo.
 

Back
Top