GTA Serijal

koji vam je omiljeni deo

  • GTA IV

  • GTA San Andreas

  • GTA Vice City

  • GTA III


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma koga je briga shta izlazi na ovom djubretu...
Pazz da se ne prekinesh od igranja.

Nego, da... verovatno da izlazi na ovom s r a n j u ispod.
Mislio sam da lik misli na chetvorku.
My bad.

Playstation_Portabl_172368a.jpg
 
VisionOfDisorder:
Crazy Gamer:
Sledeci GTA zove se GTA:Liberty City Stories i izlazi
krajem godine,ali pravi se jedino za playstaton portable(PSP)Glavni lik se zove Tony Cipriani(secate ga se iz gta3,radili ste za njega) Igra se odvija u Liberty City-ju 1998(3 godine pre gta 3).Grad je sada nesto veci jer je otvoren onaj tunel u shoreside vale-u. Za misije kazu da ce ih biti vise nego u gta 3, a manje nego u vice city(~70~)Verovatno ce moci da se pliva kao u saNan, ali nece moci da se leti zbog hardverskih ogranicenja PSP-a.

Odakle ti ta gomila gluposti?
Sve prave informacije o novoj gta chetvorci mozete naci ovde: :arrow: :arrow: http://www.gta4.net

Svashta.
--------------------
Nisu gluposti... http://www.planetgrandtheftauto.com/gtapsp/
Ali to se nikako ne mozhe nazvati nastavkom jer izlazi samo za PSP...
 
Definitivno je svaki naredni deo GTA bolji od prethodnog iz prostog razloga sto ovi iz RockStar Games se zaista trude da sve mane prethodnog dela poprave u nastavku... Tako u pocetku nije moglo da se ulazi u zgrade, sad moze; nije moglo da se leti, kasnije su i to popravili; glavni lik nije znao ni da pliva pa je to bilo jako smesno, i to su ispravili...

Zaista sam odusevljen svakim delom na neki nacin!!!

GTA 3: Mogao je da se vozi avion ali dosta tesko tako da se retko ko snalazio u tome, samo jedan most koji je vodio u drugi grad, grafika je bila fenomenalna u odnosu na drugi deo... Mnogi su se tek tada upoznavali sa "cudesnom" igricom gde si mogao da radis sta hoces!!!

GTA Vice City: Znatno veca mapa, nesto losija grafika, fenomenalan scenarijo, moglo je zaista lako da se leti, da se kupuju kuce, voze razne trke itd...

GTA San Andreas: Najnoviji deo je zaista extra, moze skoro sve da se radi... Najjace fore su: padobran, one devojke, kazino, kupovina odela, hrana, frizure, plivanje...
Svidja mi se nebo koje je mnogo bolje od prethodnih delova!!! Danas sam napravio neki screen shot gde se vidi duga...

Stvari za koje ja mislim da bi trebalo uraditi u nastavku su:
- neka velika garaza na vise nivoa gde bi mogli da se ostavljaju automobili i onda da se sve to snimi, garaza u koju bi stalo preko 50 vozila.
- jos mogucnosti oko kupovine odela i sredjuvanja automobila u onim garazama.
- Malo nedostaju one bogataske kuce koje su bile u Vice City-ju. Trebalo bi staviti jedan citav kraj gde bi bila elita, kao nase Dedinje :D ! Mislim da toga nema dovoljno, vise je onih ludaka u Los Santosu...
- Vidim da je uradjena benzinska pumpa, ali najjaca fora bi bila da treba puniti gorivo za automobile... Ako vec hranih glavnog lika, onda treba "hrane" i za njegov auto...

Ima jos toga sto bi trebalo popraviti, ali ne sumnjam da vecinu od navedenog nece uraditi u nastavku koji sledi...

Kao sto sam vec rekao, GRAND THEFT AUTO je definitivno najbolja igrica na svetu...! :)
 
Ljudi, treba mi pomoc oko one misije u Los Santosu gde treba da regrutujem neke mafijase sa onim Cesarom...

Nasao sam neku trojicu kod stanice ali ne znam sta treba da radim.

Pokusavao sam da dovedem nekoliko zutih mafijasa kod ovih i uspeo da dovedem cetvoricu ali nista!!!

Sta treba tacno da se radi, pomagajte????!!!!

...hvala...
 
Boki DX-11:
Ljudi, treba mi pomoc oko one misije u Los Santosu gde treba da regrutujem neke mafijase sa onim Cesarom...

Nasao sam neku trojicu kod stanice ali ne znam sta treba da radim.

Pokusavao sam da dovedem nekoliko zutih mafijasa kod ovih i uspeo da dovedem cetvoricu ali nista!!!

Sta treba tacno da se radi, pomagajte????!!!!

...hvala...
Treba da nadjes 2 clana one tvoje bande oni u zlenom kliknes desni klik misa da ih oznacis i onda slovo G i ici ce za tobom i uzmi samo 2 da stanete svi u kola.
 
Boki DX-11:
Definitivno je svaki naredni deo GTA bolji od prethodnog iz prostog razloga sto ovi iz RockStar Games se zaista trude da sve mane prethodnog dela poprave u nastavku... Tako u pocetku nije moglo da se ulazi u zgrade, sad moze; nije moglo da se leti, kasnije su i to popravili; glavni lik nije znao ni da pliva pa je to bilo jako smesno, i to su ispravili...

Zaista sam odusevljen svakim delom na neki nacin!!!

GTA 3: Mogao je da se vozi avion ali dosta tesko tako da se retko ko snalazio u tome, samo jedan most koji je vodio u drugi grad, grafika je bila fenomenalna u odnosu na drugi deo... Mnogi su se tek tada upoznavali sa "cudesnom" igricom gde si mogao da radis sta hoces!!!

GTA Vice City: Znatno veca mapa, nesto losija grafika, fenomenalan scenarijo, moglo je zaista lako da se leti, da se kupuju kuce, voze razne trke itd...

GTA San Andreas: Najnoviji deo je zaista extra, moze skoro sve da se radi... Najjace fore su: padobran, one devojke, kazino, kupovina odela, hrana, frizure, plivanje...
Svidja mi se nebo koje je mnogo bolje od prethodnih delova!!! Danas sam napravio neki screen shot gde se vidi duga...

Stvari za koje ja mislim da bi trebalo uraditi u nastavku su:
- neka velika garaza na vise nivoa gde bi mogli da se ostavljaju automobili i onda da se sve to snimi, garaza u koju bi stalo preko 50 vozila.
- jos mogucnosti oko kupovine odela i sredjuvanja automobila u onim garazama.
- Malo nedostaju one bogataske kuce koje su bile u Vice City-ju. Trebalo bi staviti jedan citav kraj gde bi bila elita, kao nase Dedinje :D ! Mislim da toga nema dovoljno, vise je onih ludaka u Los Santosu...
- Vidim da je uradjena benzinska pumpa, ali najjaca fora bi bila da treba puniti gorivo za automobile... Ako vec hranih glavnog lika, onda treba "hrane" i za njegov auto...

Ima jos toga sto bi trebalo popraviti, ali ne sumnjam da vecinu od navedenog nece uraditi u nastavku koji sledi...

Kao sto sam vec rekao, GRAND THEFT AUTO je definitivno najbolja igrica na svetu...! :)
Potpuno se slazem sa tobom!!! :) :)
 
REI:
marko47:
I ja sam presao celu igru mnogo je lako.Inace ono sa motorom ukucaj sifru za usporeno kretanje i popeces se lako.Igra je super i posle kraja mozes da radis neke misije a i jurnjava po gradu je super :wink:
Koooooooonachno, hvala na savetu za cheat, upalilo je! Mada sad kad god chuvam podseca me da sam ukucavao shifru shto me malo nervira ali ok... Tnx :D
kako ide sifra?
 
Boki DX-11:
Definitivno je svaki naredni deo GTA bolji od prethodnog iz prostog razloga sto ovi iz RockStar Games se zaista trude da sve mane prethodnog dela poprave u nastavku... Tako u pocetku nije moglo da se ulazi u zgrade, sad moze; nije moglo da se leti, kasnije su i to popravili; glavni lik nije znao ni da pliva pa je to bilo jako smesno, i to su ispravili...

Zaista sam odusevljen svakim delom na neki nacin!!!

GTA 3: Mogao je da se vozi avion ali dosta tesko tako da se retko ko snalazio u tome, samo jedan most koji je vodio u drugi grad, grafika je bila fenomenalna u odnosu na drugi deo... Mnogi su se tek tada upoznavali sa "cudesnom" igricom gde si mogao da radis sta hoces!!!

GTA Vice City: Znatno veca mapa, nesto losija grafika, fenomenalan scenarijo, moglo je zaista lako da se leti, da se kupuju kuce, voze razne trke itd...

GTA San Andreas: Najnoviji deo je zaista extra, moze skoro sve da se radi... Najjace fore su: padobran, one devojke, kazino, kupovina odela, hrana, frizure, plivanje...
Svidja mi se nebo koje je mnogo bolje od prethodnih delova!!! Danas sam napravio neki screen shot gde se vidi duga...

Stvari za koje ja mislim da bi trebalo uraditi u nastavku su:
- neka velika garaza na vise nivoa gde bi mogli da se ostavljaju automobili i onda da se sve to snimi, garaza u koju bi stalo preko 50 vozila.
- jos mogucnosti oko kupovine odela i sredjuvanja automobila u onim garazama.
- Malo nedostaju one bogataske kuce koje su bile u Vice City-ju. Trebalo bi staviti jedan citav kraj gde bi bila elita, kao nase Dedinje :D ! Mislim da toga nema dovoljno, vise je onih ludaka u Los Santosu...
- Vidim da je uradjena benzinska pumpa, ali najjaca fora bi bila da treba puniti gorivo za automobile... Ako vec hranih glavnog lika, onda treba "hrane" i za njegov auto...

Ima jos toga sto bi trebalo popraviti, ali ne sumnjam da vecinu od navedenog nece uraditi u nastavku koji sledi...

Kao sto sam vec rekao, GRAND THEFT AUTO je definitivno najbolja igrica na svetu...! :)


Mislim da bi trebali da isprave ponašanje kamere. Nervira me kad se kamera okrene u stranu ( pogotovo kad vozim avion), i ne vidim ništa osim vozila. Uvek kad sednem u bilo koje vozilo, prvo pritisnem dugme za Back, da bih video napred.Treba tu dosta dorade.Ali uglavnom San Andreas je odličan(neke misije su ipak preteške)Možda bi trebali da dodaju još frizura, odela kao što kažeš.Alex.L
 
The following cheats were not implemented:* Drive On Water* Do Nothing* Hookers Pay YouLXGIWYL = Weapon Set 1, Thug's ToolsKJKSZPJ = Weapon Set 2, Professional ToolsUZUMYMW = Weapon Set 3, Nutter ToolsHESOYAM = Health, Armor, $250kOSRBLHH = Increase Wanted Level Two StarsASNAEB = Clear Wanted LevelAFZLLQLL = Sunny WeatherICIKPYH = Very Sunny WeatherALNSFMZO = Overcast WeatherAUIFRVQS = Rainy WeatherCFVFGMJ = Foggy WeatherYSOHNUL = Faster ClockPPGWJHT = Faster GameplayLIYOAAY = Slower GameplayAJLOJYQY = Peds Attack Each Other, Get Golf ClubBAGOWPG = Have a bounty on your headFOOOXFT = Everyone is armedAIWPRTON = Spawn RhinoCQZIJMB = Spawn Bloodring BangerJQNTDMH = Spawn RancherPDNEJOH = Spawn RacecarVPJTQWV = Spawn RacecarAQTBCODX = Spawn RomeroKRIJEBR = Spawn StretchUBHYZHQ = Spawn TrashmasterRZHSUEW = Spawn CaddyCPKTNWT = Blow Up All CarsXICWMD = Invisible carPGGOMOY = Perfect HandlingSZCMAWO = SuicideZEIIVG = All green lightsYLTEICZ = Aggressive DriversLLQPFBN = Pink trafficIOWDLAC = Black trafficAFSNMSMW = Boats flyBTCDBCB = FatJYSDSOD = Max MuscleKVGYZQK = SkinnyASBHGRB = Elvis is EverywhereBGLUAWML = Peds Attack You With Weapons, Rocket LauncherCIKGCGX = Beach PartyMROEMZH = Gang Members EverywhereBIFBUZZ = Gangs Control the StreetsAFPHULTL = Ninja ThemeBEKKNQV = Slut MagnetBGKGTJH = Traffic is Cheap CarsGUSNHDE = Traffic is Fast CarsRIPAZHA = Cars FlyJHJOECW = Huge Bunny HopJUMPJET = Spawn HydraKGGGDKP = Spawn Vortex HovercraftJCNRUAD = Smash n' BoomCOXEFGU = All Cars Have NitroBSXSGGC = Cars Float Away When HitXJVSNAJ = Always MidnightOFVIAC = Orange Sky 21:00MGHXYRM = ThunderstormCWJXUOC = SandstormLFGMHAL = Mega JumpBAGUVIX = Infinite HealthCVWKXAM = Infinite OxygenAIYPWZQP = Have ParachuteYECGAA = Have JetpackAEZAKMI = Never WantedLJSPQK = Six Star Wanted LevelIAVENJQ = Mega PunchAEDUWNV = Never Get HungryIOJUFZN = Riot ModePRIEBJ = Funhouse ThemeMUNASEF = Adrenaline ModeWANRLTW = Infinite Ammo, No ReloadOUIQDMW = Full Weapon Aiming While DrivingTHGLOJ = Reduced TrafficFVTMNBZ = Traffic is Country VehiclesSJMAHPE = Recruit Anyone (9mm)BMTPWHR = Country Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck OutfitZSOXFSQ = Recruit Anyone (Rockets)OGXSDAG = Max RespectEHIBXQS = Max Sex AppealVKYPQCF = Taxis Have Nitrous, L3 Bunny HopNCSGDAG = Hitman In All Weapon StatsVQIMAHA = Max All Vehicle Skill StatsOHDUDE = Spawn HunterAKJJYGLC = Spawn QuadAMOMHRER = Spawn Tanker TruckEEGCYXT = Spawn DozerURKQSRK = Spawn Stunt PlaneAGBDLCID = Spawn MonsterROCKETMAN = JetpackASNAEB = Clear Wanted Level
 

Back
Top