Gta serbia

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cekaj brate!Svaka cast na optimizmu ali i dalje ne razumem imas li ti uopste nekoga u tvom timu da moze da uradi nesto sto je potrebno ovom zahtevnom projektu?Koliko citam ovde lakse je kucu sa okucicom napraviti nego taj mod.
 
Cekajte malo...Evo da vam kazem.Uradjeno je 65% moda.Da u edit imu imamo sve sto nam treba...Gta iv izlazi u martu ili kad vec a mi ovo zavrsavamo najkasnije ali NAJKASNIJE do kraja januara.Vi nemorate da igrate mi ce mo izdati patch....Kad izadje gta iv radimo patcheve i za njega...A i nece svaka masina terati gta iv neko ce mozda i igrati nas patch...Ustvari ne neko dosta ljudi...
 
Cekaj brate!Svaka cast na optimizmu ali i dalje ne razumem imas li ti uopste nekoga u tvom timu da moze da uradi nesto sto je potrebno ovom zahtevnom projektu?Koliko citam ovde lakse je kucu sa okucicom napraviti nego taj mod.

ma oni bre .... ja sam im pomgao kad sam mogao a oni ne prihvataju kritike ...
npr oce da prave merdzu ... uzeli neku sliku sa gugla i kraj .. ja im kazem sto ne probate sa bluprintom ... a oni se naljutili ...

kazes 65 % moda ?!
iskreno ... zar mislis da je za patch dovoljno imati 10 - tak majci |? sta je sa zgradama i ostalim ....
 
Sta koji **** seres ti mate....Pomazes lol dodjes tamo jednom mesecno iskritikujes kako mi nismo sposobni da radimo to kako neznamo i odes...Patch ocekujete krajem januara a ako ovako budete nastavili necu ga ni kaciti na krstaricu jer vam ocito nije stalo do tog patcha!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top