Grupnjak

to ti pričam...
ja nisam probo te najnovije produkte hemijske industrije, nije mi trebalo pu pu daleko bilo, tako da ne znam, ali oni koji su navodno iz znatiželje probali kažu da srce skače kao zec...
 
Zanimljiva maštarija koju nemam želju i da isprobam zaista.Bar je tako trenutno. Mislim da nije to tako spektakularno kao što može da deluje dok se o tome mašta.
 
Šta mislite o grupnjacima?

Da li ste nekad učestvovali u istom?

Dali je to perverzija ili sasvim normalna stvar?

Koja varijanta grupnjaka vam najviše odgovara?

Moram priznati da dosad nisam učestvovao ni uz jednom grupnjaku. Sotir je živeo u neko drugo vreme kada je to bio tabu. U Titovo vreme nije se ni pomišljalo na grupnjake.

Svirao sam armoniku u Nemačkoj i tamo sam čuo da se to često dešava, ali nisam znao na koju adresu da se obratim sa zahtevom za učestvovanje u grupnom seksu.

Što se mene tiče najbolja varijanta je 2 na 2, dva muškarca i dve devojke, sa povremenom rotacijom partnera u toku seksa. Nisam imao prilike to da radim, ali voleo bih da se nekako dogodi, ako se poklope određeni faktori.

imam u planu....
 
ma ima toga kod nas koliko oćeš...i mnogi su probali...i mnogi praktikuju...

čovek ovako po priči pomisli da smo svi čedni...a realno smo gori od nemaca...samo nam to naše patrijarhalno old school vaspitanje diktira današnje licemerje prilikom javnog diskutovanja o ovakvim temama...
 
moram da priznam da o tome nisam ni mastala,ali kad mi se ukazala prilika,pomislila sam,sad il nikad :lol:
inace, to se ne radi sa svojim muskarcem
pretpostavljam da veza vise ne moze da bude ista

ja jesam i to na samom pochetku veze...pa sam anatemisana :(
ne bih mogla tek tako , upad pa naopako...
ali uz prichu , obrazlozenje afiniteta i trenutnih cefova...shta znam...mozda je bio trenutak
 
sve najlepse
da ako je 3 grupa
normalna stvar
svaka
ako nije raja, tita jeste
u SR Nemacka se javlja ministrastvu socijalne politike, treba pasos radna dozvola sistematski akt komisije za mere i pečat kancelara

- - - - - - - - - -

mada grupnjak i nije tolko zabavan kolko se prica
najbolje ej odabrati najbolju ribu ili frajera, po želji
i njoj/mu se maksimalno posvetiti a ovo treće ili koliko ih još ima otaljati
čisto da ima utisak da učestvuje
:)
 
ma ne nego treba da te gleda muz kako te drugi razvlaci...
sa jednim od njih sam se povremeno vidjala


pa to i nije ono :rumenko:

upadoh na temu povuchena smokvinim sochnim postom :lol:

sushtina... da , ali da je prisutan onaj sa kojim sam trenutno ... inache, nema smisla u varijanti koju zamishjljam...
mada msm da me proshlo to..
there can be only one :lol:

 
ma ne nego treba da te gleda muz kako te drugi razvlaci...
sa jednim od njih sam se povremeno vidjala
ima onaj film chasing amy..kad riba kaze frajeru da voli ribe..da je bila tako s dvojicom i svasta nesto radila..ovaj se naravno slogiro..mislim da se lakse svari ako se gleda nego zamislja sta je bilo i nikad ne sazna koliko ti se to dopalo i da li ga lazes
 

Back
Top