Quantcast

Grupnjak

Sotir zvani đubre

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
246
Vidim da vlada veliko interesovanje povodom grupnjaka, preko 1000 pregleda za samo 2 dana.

Još jedan dokaz da ljudi vole da eskperimentišu i probaju nove stvari. Na kraju krajeva život je jedan, a ideja o grupnjaku deluje fantastično i budi čula.

Ja lično sam izvodio svakojake ludorije 1 na 1, ali grupni seks mi je ostao neostvarena želja koju ću nadam se ostvariti nekad u nekoj od varijanti.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
Šta mislite o grupnjacima?

Da li ste nekad učestvovali u istom?

Dali je to perverzija ili sasvim normalna stvar?

Koja varijanta grupnjaka vam najviše odgovara?

Moram priznati da dosad nisam učestvovao ni uz jednom grupnjaku. Sotir je živeo u neko drugo vreme kada je to bio tabu. U Titovo vreme nije se ni pomišljalo na grupnjake.

Svirao sam armoniku u Nemačkoj i tamo sam čuo da se to često dešava, ali nisam znao na koju adresu da se obratim sa zahtevom za učestvovanje u grupnom seksu.

Što se mene tiče najbolja varijanta je 2 na 2, dva muškarca i dve devojke, sa povremenom rotacijom partnera u toku seksa. Nisam imao prilike to da radim, ali voleo bih da se nekako dogodi, ako se poklope određeni faktori.

ne svidja mi se ideja nimalo, mogu ja sada sebe zamisliti sa haremom trebica, ali to nije grupnjak, ali ako je tu muskarac neka hvala

gost 313363

Poznat
Poruka
7.178
mislim da je vazno da se na grupnjak,ili trojku svejedno ne odlucuje neko ko je pijan,napusen ili suvise mlad

Смокво за тебе сам се преварио, нисам знао да си тако активна била :))

Иначе ортак ми причао како је крнуо ексер и је*авао тако, каже било му баш супер..

smokva

Legenda
Poruka
61.214
Смокво за тебе сам се преварио, нисам знао да си тако активна била :))

Иначе ортак ми причао како је крнуо ексер и је*авао тако, каже било му баш супер..

sa naglaskom na bila :zcepanje:

Sotir zvani đubre

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
246
Samo da vas obavestim, našao sam devojku što oće grupnjak. Znači potrebna je samo još jedna devojka i konstrukcija je zatvorena. Ako je neka zainteresovana nek se javi na pp. Riba je vrhunska a i ja sam vrhunski tako da će nam biti vrhunski.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.