Grupa mladih blokirala Filozofski fakultet: Nameštaj, lanci, policija

Upravo to, krećemo na podele na razne načine, ova mi liči na jednu od takvih... maskiranje tog problema napadom na ovog Dinka nas i dalje deli, evo dokaza i ovde.
Kog problema, kakve podele, o čemu pričaš?
Misliš kao što vi delite Srbe na one pametne (koji su za vas) i one glupe, krezube (koji misle drugačije)?
Ili na prečiste Srbe iz Srbije i one preko Drine, koji za vas ustvari i nisu Srbi?

Istog trenutka sam dobila etikete da nisam ni Srpkinja nit patriota jer sam ukazala na to da je potrebna glava a ne gledanje klipova, naslovi u medijima ...
Ako si pogledala šta je izjavio i još uvek tvrdiš da takav lik treba da bude profesor
na srpskom fakultetu, onda sa tobom stvarno nešto nije u redu.
 
Poslednja izmena:
Kog problema, kakve podele, o čemu pričaš?
Misliš kao što vi delite Srbe na one pametne i one glupe, krezube?
Ili na prečiste Srbe iz Srbije i one preko Drine, koji za vas ustvari i nisu Srbi?


Ako si pogledala šta je izjavio i još uvek tvrdiš da takav lik treba da bude profesor
na srpskom fakultetu, onda sa tobom stvarno nešto nije u redu.
Dinka su izmontirali.Namontirali mu zimske,a ide ljeto.
 
Aludirao je na broj otvorenih crkvi, kao da je to jedini način da pokažemo da smo preveliki Srbi. A hteli, ne hteli u toj Vojvodini žive i drugi narodi, ako se već hvalimo da smo tolerantan narod, koji ima zakon koji omogućava sva prava i manjinama, zašto licemerno napadamo te manjine?
Зашто је изградња храма напад на некога, тамо људи иду да се моле?
Мало је чудна аналогија.
 
Ako priča na način koji ne uključuje sekulin humor, on je ugasio :mrgreen:
Nije u pitanju neki uzvišeni humor, već pičkasta odstupnica.

Propagiranje ustaških ideja čišćenja lijeve obale Drine, ali ako bude gusto, uvijek može reći shalio sam se =) :)))) :***

Naravno, ako je osoba funkcionalno pismena, te sposobna da stvari posmatra duži vremenski period i iste stavi u odgovarajući kontekst, onda je lako shvatiti o čemu se zaista radi.
 
ne donosim ja konacne zakljucke, samo pokusavam da objasnim zasto covek ne zasluzuje smrt i da su momci u 'Legija' majicama negativci
О чему ти причаш, чему подметање, студенти само траже да се разријеши дужности предавача? протести су мирни, не праве никакве нереде.
 
Kog problema, kakve podele, o čemu pričaš?
Misliš kao što vi delite Srbe na one pametne i one glupe, krezube?
Ili na prečiste Srbe iz Srbije i one preko Drine, koji za vas ustvari i nisu Srbi?


Ako si pogledala šta je izjavio i još uvek tvrdiš da takav lik treba da bude profesor
na srpskom fakultetu, onda sa tobom stvarno nešto nije u redu.
Lik se zeza, u većini izjava, montirani klip i služi da bi se mase upalile i krenule u linč, ali postaje mi dosadno da pišem...
 
Зашто је изградња храма напад на некога, тамо људи иду да се моле?
Мало је чудна аналогија.
Razumevanje napisanog je upitno, opet ću reći, nigde nisam pomenula da je izgradnja hrama napad, već sam pisala o prioritetima ove zemlje...
 
Aludirao je na broj otvorenih crkvi, kao da je to jedini način da pokažemo da smo preveliki Srbi. A hteli, ne hteli u toj Vojvodini žive i drugi narodi, ako se već hvalimo da smo tolerantan narod, koji ima zakon koji omogućava sva prava i manjinama, zašto licemerno napadamo te manjine?
Ali Dinko se razumije i u stare crkve.
Tako je kroz Apel 88 pružio podršku da se manastiri i crkve SPC na teritoriji Crne Gore otmu i predaju na upravljanje tadašnjem režimu.
 
Na to sam i pokušala da ukažem ali sada moram da dokazujem da ne mrzim svoj narod ako kažem da su nam bolnice u jadnom stanju i da umesto crkvi možda uložimo u to, bićemo isto Srbi :mrgreen:

Pa ko ti brani da ulažeš u bolnice?
Ako ne možeš sama sakupi istomišljenike i gradi.

Ja ne poznajem tu problematiku: da li Crkva gradi svojim parama i na
svom zemljištu ili je nešto drugo u pitanju.

Ali čak i da je to nešto drugo, narod se slaže sa tim i bira te ljude koji
donose takve odluke.

A ti si sada iznad naroda, pametnija od svih pa da nas prosvetliš.
 

Back
Top