Grupa mladih blokirala Filozofski fakultet: Nameštaj, lanci, policija

Važno je da si odmah lajkovala takve laži o infektivnoj klinici.
Plus je ona jedna slika iz starog dela infektivne koji je SNS vlast (ona lopovska, za vas) renovirala,
a za vreme vladavine Đilasa i bande (to su oni pošteni, za vas) nije zamenjena ni kvaka na vratima.


Šta si ti videla sopstvenim očima?
Išla po bolnicama i snimala stanje po WC-ima?
Da li si slučajno videla i nove bolnice, renovirane bolnice, brze pruge, autoputeve, fabrike?
Nisi?
Tako sam i mislio... :mazi:
Ja se izvinjavam što ne gledam pimk i nova dostugnuća našeg neimara :mrgreen: zabijanje glave u pesak je jako bezbolan proces nastavite..
 
Samo da znaš sve vpjvođanske ulice imaju trojezičnu tablu sa nazivom ulice: rusinski, mađarski, srpski.
Raspitaj se samo na ovom fakultetu iz teme koji jezici se mogu studirati.

Nije mi jasno kako vi iz centralne Srbije znate stanje u Vojvodini?

Ili sam ja gluva i slepa ?!
u Hrvatskoj ih lupaju cekicima ako su na nekom drugom jeziku osim hrvatskog , ....al tolerantno i njezno
 
Za mene je on šarlatan koji se nekim vezama ili čudom domogao mesta univerzitetskog profesora.

On već godinama gradi nekakvo "vojvođanstvo" kao antipod srpstvu. Postojale su te podele na relaciji dođoši vs starosedeoci, kao i vojvođansko autonomaštvo i pre Gruhonjića, ali je on to počeo da propagira na svoj drzak, primitivan i uličarski način i uz ogromnu dozu srbomržnje.
Trenutno se maksimalno forsira narativ o različitostima, te je konačni cilj da, ne samo Srbi sa dvije strane Drine ne budu isti narod, već i oni na Kosovu i Vojvodini.

O nama iz Crne Gore tek da ne govorim.
 
On je rekao u fazonu, parafraziram; Proziva me javnost i oni koji me mrze, zbog mog nesrpskog imena, smeta im moje ime, da sam na njihovom mestu ja bih bi jos kreativniji u prozivkama pa bi rekao da je Dinki bio i Dinko Sakic...
To je bio kontekst, ali je neko samo malo editovao video, sto je sasvim dovoljno i priznacete veoma podlo...Nigde rezimski vediji ne priznaju da je video editovan, a jeste..
Uglavnom taj mali edit lici na danasnje klince bolesne nacionaliste...Soft naciste kad dodje vreme i uslovi za to...
Treba negdje izbaciti originalni video.
Šteta što ga je Dinko zaturio.
 
Aludirao je na broj otvorenih crkvi, kao da je to jedini način da pokažemo da smo preveliki Srbi. A hteli, ne hteli u toj Vojvodini žive i drugi narodi, ako se već hvalimo da smo tolerantan narod, koji ima zakon koji omogućava sva prava i manjinama, zašto licemerno napadamo te manjine?
Живе и имају своје цркве без проблема.
Е сад, не знам, шта предлажеш?
Да као по бољшевичком кључу самоукинемо себе јер смо на северу у великој већини па да се мањи не осећају инфериорно?
 
U Vojvodini je bolje da obrate paznju da njihovi seljaci ne zajebavaju ove sezone, i da imamo visoke cene na pijacama zbog toga.

Vojvodjanski i macvanski svinjari su jedina nada da po celoj Srbiji cena svinjetine ne zavisi od lokalnih seljaka iz centralne Srbije. Ti nemas pojma koliko se centralna Srbija plasi terora nasih odgajivaca svinja, da ne postoji Vojvodina i Macva da snizava cenu svinjskog mesa, pa mi ovde ne bi okusili svinjsko meso.

Da Vojvodina ode iz Srbije, pa da uvedu neku carinu na svinjsko meso, pa mi bi ovde pukli. Nema nista gore od moravskog odgajivaca svinja. Nabijem ih bas.
I lale odose u nato.
 
Trenutno se maksimalno forsira narativ o različitostima, te je konačni cilj da, ne samo Srbi sa dvije strane Drine ne budu isti narod, već i oni na Kosovu i Vojvodini.

O nama iz Crne Gore tek da ne govorim.
Upravo to, krećemo na podele na razne načine, ova mi liči na jednu od takvih... maskiranje tog problema napadom na ovog Dinka nas i dalje deli, evo dokaza i ovde. Istog trenutka sam dobila etikete da nisam ni Srpkinja nit patriota jer sam ukazala na to da je potrebna glava a ne gledanje klipova, naslovi u medijima ...
 
I onda ta lopovska ekipa plasira priče po medijima, formira mišljenje ovakvih mladih, montira razne slučajeve u zavisnosti šta im je potrebno u datom trenutku... samo pitam, gde je razum u celoj ovoj priči kod tih mladih osoba i ko ih čini takvima...
Ali mladi ne puše tu priču o Srbima koji su samo u Srbiji, a ostali su međedi, to i jeste sreća u cijeloj priči.
 
Живе и имају своје цркве без проблема.
Е сад, не знам, шта предлажеш?
Да као по бољшевичком кључу самоукинемо себе јер смо на северу у великој већини па да се мањи не осећају инфериорно?
Ne znam gde sam na to aludirala, samo sam ukazala da smo povremeno skloni licemerju.
 
On od Vojvodine pokusava ne napraviti pubku spsku, to je cela prica. Koliko saznajem familija mu je pobijena u Jasenovcu, dakle to ti je jos jedan dokaz da je fora zapravo bila ponajvise na sopstveni racun, a on je uspeo da ostane normalan, neisfrustriran covek u nenormalnim okolnostima pomenutog entiteta. Malo je tako velikih ljudi, uglavnom covek ostane zrtva mentaliteta svoje zabiti.
Normalan i neisfrustriran.
Yeah :D
 
Na to sam i pokušala da ukažem ali sada moram da dokazujem da ne mrzim svoj narod ako kažem da su nam bolnice u jadnom stanju i da umesto crkvi možda uložimo u to, bićemo isto Srbi :mrgreen:
Црква отвара народне кухиње, има их много по целој Србији.
Одваја средства на разне начине за домове.
Помаже породице за које се зна да имају проблеме.
Није баш да се не баве добротворним радом само не вичу о томе на сав глас па се, ето, мисли да црква ником ништа не даје.
 
Upravo to, krećemo na podele na razne načine, ova mi liči na jednu od takvih... maskiranje tog problema napadom na ovog Dinka nas i dalje deli, evo dokaza i ovde. Istog trenutka sam dobila etikete da nisam ni Srpkinja nit patriota jer sam ukazala na to da je potrebna glava a ne gledanje klipova, naslovi u medijima ...
A ti si naprasno izvadila glavu iz peska, odjednom vidiš prljavštinu u koju ste doveli srbiju? Nisi je videla 80tih, 90tih, 2000tih....
 
Upravo to, krećemo na podele na razne načine, ova mi liči na jednu od takvih... maskiranje tog problema napadom na ovog Dinka nas i dalje deli, evo dokaza i ovde. Istog trenutka sam dobila etikete da nisam ni Srpkinja nit patriota jer sam ukazala na to da je potrebna glava a ne gledanje klipova, naslovi u medijima ...
Ja bih rekao da on deli na Srbe i ne Srbe ,... ti su najgori , autoshovinisti koji pljuju po sopstvenom narodu koji ga hrani , neka ode u HR i nek pokusa pronaci posao , moci ce naravno ali na gradjevini ili kao konobar totalno mu je nebitnoi nebitno koliko pljuje Srbiju i Srbe ..lopata bajo
 

Back
Top