Grupa B (Holandija, Danska, Nemačka, Portugal) - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko ide u četvrtfinale?

  • Holandija

  • Danska

  • Nemačka

  • Portugal

  • Holandija

  • Danska

  • Nemačka

  • Portugal


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nemoj da me nerviraš da ne bi naterao Mihu da te nauči himnu :mrgreen:
Holandija ako dobije Portugal sa 2-0 ima golrazliku u krugu +1, Portugal -1, a Danska 0... e sad jedino ako nisu menjali pravila :think:

Holandija ako dobije Portugal 2:0 imaće gol razliku 0 mora da dobije sa više od 2 gola razlike...
PS.Ja tu himnu znam na pamet još iz vremena dok je taj dživdžan urlao na sav glas"Hej Sloveni" 90-ih u dresu SRJ.:lol::mrgreen:
 
Holandija ako dobije Portugal 2:0 imaće gol razliku 0 mora da dobije sa više od 2 gola razlike...
PS.Ja tu himnu znam na pamet još dok je taj dživdžan urlao na sav glas"Hej Sloveni" 90-ih u dresu SRJ.:lol::mrgreen:

Računa se gol razlika u krugu Holandija-Danska-Portugal jer bi sve tri reprezentacije imale po 3 boda, bar koliko je meni poznato ;)
 
Holandija ako dobije Portugal 2:0 imaće gol razliku 0 mora da dobije sa više od 2 gola razlike...
PS.Ja tu himnu znam na pamet još iz vremena dok je taj dživdžan urlao na sav glas"Hej Sloveni" 90-ih u dresu SRJ.:lol::mrgreen:

Kako mora?
Holandija dobije rezultatom 2:0 i ima gol razliku na 0, Portugal u tom slučaju ima -2, a Danci porazom od Njemačke imaju -1 (minimum).

Naravno, i ja mislim da se ne računaju rezultati sa Njemačkom ako se uđe u trougao, tako da ova moja priča gore svejedno nema poentu :mrgreen:
 
Jeb0te, šta ste se zapetljali. Ako Nemačka pobedi Dansku (u šta ne verujem) imamo trougao bez Nemačke. Rezltati timova iz trougla sa Nemačkom se ne računaju.. Tabela pre poslednjeg kola

Portugal ......... 3 boda GL 3:2
Danska ........... 3 boda GL 3:3
Holandija ........ 0 bodova GL 0:1.

Dakle, Holandiji je dosta pobeda od 2 gola, govorim teorijski jer Portugal je pokazao više na ovom prvenstvu, i to mnogo.

Nemačka neće pobediti Dansku jer su u dve utakmice pokazali da ih boli qrc da igraju kada dostignu rezultat koji im treba. Danska mnogo više motivisana a plus su Nemci i precenjeni.
 
Poslednja izmena:

Back
Top