Quantcast

Grupa B (Holandija, Danska, Nemačka, Portugal) - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko ide u četvrtfinale?

• Holandija

• Danska

• Nemačka

• Portugal

• Holandija

• Danska

• Nemačka

• Portugal

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.390
Biće interesantno kako će Holanđani da odigraju sledeću utakmicu. Protiv Danaca si igrali bezvoljno, bez presinga, sa vrlo sporom transformacijom, Roben i Afelaj su bili izrazito sebični, De Jong i Van Bomel ko neke babe... jedino što je Šnajder pokušavao da ih poveže, ali i to je bilo slabo...
Da li će sledeću da zagrizu ili će da se još više useru? Mislim da će ovo drugo...

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
to je istina, roben je mogao da bude igrac u rangu ronalda, ali ima taj trip u glavi , dzaba sve. pazi, ja kad sam nesto radila na sajtu celzija medju " legende" i 'ladno nadjem njega. gdje god da igra, ostavi dubok trag, ali uvijek postoji to " ali " ...ili se skrshi ,ili ga nece gol,ili promashi penal , ili dobije crveni karton...

Na Van Persiju je odgovornost. On ako odigra ovo prvenstvo dobro ,a iz utakmice sa Danske ne izgleda tako, on ce garantovano biti najtrazeniji igrac u Evropi. Ali nijesu takvi izgledi, ima i on taj trip u mozgu, samo manje nego ostali jer je naucio u Arsenalu da , kad si okruzen debilia, moras da se "rauzujes iznad situacije" i totalno je hot,da.

Nikad nisam voljela nesto posebno ovoga Marvika njihovog trenera. Holandjani su uvije kbili poznati po lijepoj igri,totalnom napadackom fudbalu,pogledaj kako je samo sa onim igracima dosao do finala Svijetskog Prvenstva i na koji ga je nacin izgubio. Mnogo se krljaja. Covjek ima ekipchinu kakva je ova, ima dva najbolja napadaca svojih liga (huntelar i van persi) i izgubi od Danske 1:0.

ne znam sto oni toliko odbijaju hidinka da dovedu...sa hidinkom bi garantovano osvojili EP makar,a mozda i SP

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.