Grudi vaše žene

Kakav stav imate prema grudima svoje žene?

  • Ne tražite izgovore, ne smeta vam i ništa ne biste menjali

    glasova: 11 73,3%
  • Ok je, ali ako bi ona predložila operaciju podizanja podržali biste je jer što da ne budu lepše

    glasova: 0 0,0%
  • Sami biste joj predložili podizanje ali vam je glupo da joj kažete

    glasova: 0 0,0%
  • Ne smeta vam jer ionako imate mlađu ljubavnicu

    glasova: 3 20,0%
  • Ne smeta vam jer bi i ona vama imala štošta da prigovori

    glasova: 2 13,3%

  • Ukupno glasova
    15
.
Mm.
A i ne moraš, ovo je namenjeno prvenstveno muškarcima. Mislim da se žene nepotrebno pecaju i istrčavaju. A sve zato što nisu pročitale pažljivo uvodni post, nego odmah skočile da brane čast svojih grudi.
Bogami nije, rečeno je u uvodnom postu ako smo vodili razgovor sa supružnikom o tome da možemo i mi žene da učestvujemo. Slabo se ja istrčavam , boli me noga. A pošto odgovaram opisu iz uvodnog posta, razgovaralo se o tome X puta u našem braku, reših da učestvujem.
 
:dzentlmen:
Твоје груди су, какве год да су, део тебе.
А они које привлаче САМО груди, а не ТИ као особа...
па искрено...не видим зашто би изазвали ишта осим љуутње...
А не да не волиш делић себе...
Додуше, ја сам мушко, и вероватно имам другу фреквенцију мисли...
Ima tu i psiholoski momenat...imas komplekse od tog nekog doba, to su bila dobacivanja na ulici, zevanja u njih kao da ih imam tri komada...nekako bas, bas bzvz
 
Ima tu i psiholoski momenat...imas komplekse od tog nekog doba, to su bila dobacivanja na ulici, zevanja u njih kao da ih imam tri komada...nekako bas, bas bzvz
Верујем да имаш неке последице из тог периода...
Ми мушкарци такође имамо, мада је у питању други део тела...
Али, кад одрастеш, добро је схватити да је то неважно.
Сви смо такви какви смо и не можемо бити другачији.
Лепи смо другима тек онда кад будемо лепи себи.
Волео бих само да сам то схватио много пре...
мада ни сад није касно.
 
Верујем да имаш неке последице из тог периода...
Ми мушкарци такође имамо, мада је у питању други део тела...
Али, кад одрастеш, добро је схватити да је то неважно.
Сви смо такви какви смо и не можемо бити другачији.
Лепи смо другима тек онда кад будемо лепи себи.
Волео бих само да сам то схватио много пре...
мада ни сад није касно.
Ima posledica u tome da dekoltirane stvari izbegavas, recimo...ali posle te realno i boli peto slovo, naviknes da zivis sa tim. S druge strane, nikada nisam zevala u muska peta slova i ostalo, jer poznajem osecaj kada neko zeva u tebe
 
Ima posledica u tome da dekoltirane stvari izbegavas, recimo...ali posle te realno i boli peto slovo, naviknes da zivis sa tim. S druge strane, nikada nisam zevala u muska peta slova i ostalo, jer poznajem osecaj kada neko zeva u tebe
Разумем.
Постоји разлика, и то велика.
Већина жена се, с правом, додаћу, увреди кад неко "зева" у њихове груди...
Међутим, већини мушкараца уопште не смета ако им жене одмеравају "пето слово"...
Али, можеђ ти да навучеш и џак кромпира, биће увек оних који покушвају да "зракну"...
Ја лично кад видим женско да ми иде у сусрет, погледам или у очи, или у земљу пред себе.
У груди НИКАДА јер знам колико их то може увредити...
 
Разумем.
Постоји разлика, и то велика.
Већина жена се, с правом, додаћу, увреди кад неко "зева" у њихове груди...
Међутим, већини мушкараца уопште не смета ако им жене одмеравају "пето слово"...
Али, можеђ ти да навучеш и џак кромпира, биће увек оних који покушвају да "зракну"...
Ја лично кад видим женско да ми иде у сусрет, погледам или у очи, или у земљу пред себе.
У груди НИКАДА јер знам колико их то може увредити...
Nije uvreda, samo je neprijatno, bar meni. Ne mogu da govorim za ostale. Ali, iskreno, ne verujem da iko voli da ga odmeravaju, na bilo koji nacin
 
Ako može, please, da tema ne ide u pravcu moralisanja, odrasli smo ljudi. Ipak živimo u modernom vremenu kada su neke stvari sve više dostupne a apetiti i zahevi sve veći.

@Duki, malo se šalim. :) Naravno da sam žensko.

Nego, vidim da muškarci i anonimno izbegavaju anketu.
Možda nije trebalo da spominjem dečicu, sad se tripuju da sam Bog gleda šta čekiraju. 😁
 
Godine su nemilosrdne prema nama: ćele, pivski stomaci, grbe, otupljivanje refleksa, raznorazne disfunkcije...ali nećemo sad o tome.
Razmotrićemo ovaj put jedan slučaj.
Vaša voljena supruga je rodila i odgajila vašu dečicu, neštedimice ih dojeći, ne misleći ni jedan trenutak o sebi (a ni o vama). Sve to, plus vreme, plus genetika je donelo to da joj se grudi onako, opuste.

Kakav stav imate prema grudima svoje žene?

Pitanje je prvenstveno namenjeno oženjenima, mada i oni drugi mogu da zamisle i odgovore hipotetički. Mogu naravno i žene da odgovore, ako su razmatrale ovu temu sa svojim muškarcima, a i ako nisu.

Naravno, pretpostavka je da imate, a ako ne, da zamislite da imate dovoljno love, kako biste mogli opušteno da razmislite o svom prohtevu.
Zavisi od trenutka i raspoloženja....
 

Back
Top