Grudi vaše žene

Kakav stav imate prema grudima svoje žene?

• Ne tražite izgovore, ne smeta vam i ništa ne biste menjali

glasova: 11 73,3%
  • Ok je, ali ako bi ona predložila operaciju podizanja podržali biste je jer što da ne budu lepše

glasova: 0 0,0%
  • Sami biste joj predložili podizanje ali vam je glupo da joj kažete

glasova: 0 0,0%
  • Ne smeta vam jer ionako imate mlađu ljubavnicu

glasova: 3 20,0%
  • Ne smeta vam jer bi i ona vama imala štošta da prigovori

glasova: 2 13,3%

• Ukupno glasova
    15
PA gde si SamantaFox nema te odavno :mrgreen:
Happy Rote Rosen GIF by Studio Hamburg Serienwerft GmbH

jeste skontali da ljudi koji ne mogu da se odreknu svojih fantazija o savršenom partneru, stagniraju u životu

lik koji sa recimo više od 25 godina tvrdi da su mu sise njegove žene (ili bilo šta vezano za izgled) presudne, naročito ako sam nema da ponudi isto, je budući 45-godišnji nepoželjni neženja

jeste skontali da ljudi koji ne mogu da se odreknu svojih fantazija o savršenom partneru, stagniraju u životu

lik koji sa recimo više od 25 godina tvrdi da su mu sise njegove žene (ili bilo šta vezano za izgled) presudne, naročito ako sam nema da ponudi isto, je budući 45-godišnji nepoželjni neženja
Prosto, ako si sa nekom zbog grudi, onda Boze sacuvaj.
Mnoge druge stvari su bitnije za neku vezu, grudi su na nekom 55-om mestu

Godine su nemilosrdne prema nama: ćele, pivski stomaci, grbe, otupljivanje refleksa, raznorazne disfunkcije...ali nećemo sad o tome.
Razmotrićemo ovaj put jedan slučaj.
Vaša voljena supruga je rodila i odgajila vašu dečicu, neštedimice ih dojeći, ne misleći ni jedan trenutak o sebi (a ni o vama). Sve to, plus vreme, plus genetika je donelo to da joj se grudi onako, opuste.

Kakav stav imate prema grudima svoje žene?

Pitanje je prvenstveno namenjeno oženjenima, mada i oni drugi mogu da zamisle i odgovore hipotetički. Mogu naravno i žene da odgovore, ako su razmatrale ovu temu sa svojim muškarcima, a i ako nisu.

Naravno, pretpostavka je da imate, a ako ne, da zamislite da imate dovoljno love, kako biste mogli opušteno da razmislite o svom prohtevu.
pretpostavljam da je sledeca tema "kolko vam je zena duboka".
Ne ide li ovo u pravcu intime, licnih detalja.........?

Ne. Neke takve koje znam su iznimno uspesni.
Ali to nije ovaj tip poluzivincadi.

i to stvarno uspesni, ne palanacki uspesni (e.g. Founder & CEO start-upa na Zapadnoj obali).

To su likovi kojima je posao nacin zivota, u tome su od malih nogu, sve im se vrti oko toga. Imaju po tridesetak godina, doista visoke standarde, a pitanje je jesu li ikad dodirnuli zensko.

a uspešni u poslu, pa što ne kažeš. nisam mislila na tu vrstu uspeha, nego ovu životnu

Back