Greta Tunberg u Davosu: U praksi ništa nije urađeno za klimu

Pa naravno, to su rusoljubi. Pogledaj kako hvale što se deca guraju u prve redove na protestima u Crnoj Gori. To je baš slatko. A kada su deca bila na protestima za Davida u RS i kada je neko dete vodeća figura u pogledu klimatskih promena to treba u zatvor bajo moj što guraju decu.

Svi koji iskoristavaju decu u politku treba poslati na robiju.
To vazi za one divljake u Gazi pa ih guraju da bacaju kamenje na IDF vojnike, pa preko ovog svedskog retarda i tih koje spominjes u CG ili bilo gde drugo.
Pravo glasa na izborima nebi trebao da ima niko ispod 30g, jer relano sta zna neko ko jos uvek zivi na tudjoj sisi.
 
Pa naravno, to su rusoljubi. Pogledaj kako hvale što se deca guraju u prve redove na protestima u Crnoj Gori. To je baš slatko. A kada su deca bila na protestima za Davida u RS i kada je neko dete vodeća figura u pogledu klimatskih promena to treba u zatvor bajo moj što guraju decu.

Ma jasta, samo ne bih sad da upadnem i sam u tu dnevno politicku matricu i u tom nadgornjavanju i prepucavanju ko je za koga i dal neko radi za KGB ili CIA, da zaboravim na sustinu price. Ovo je stvar koja je iznad dnevne politike i svako ko se sa tom temom zaebava je retard ili je zlonameran..fokus price uopste ne treba da bude figura koja je samo simbol svakako. Dal je Greta ili neki dedica od 90 godina, who cares.
 
Ma jasta, samo ne bih sad da upadnem i sam u tu dnevno politicku matricu i u tom nadgornjavanju i prepucavanju ko je za koga i dal neko radi za KGB ili CIA, da zaboravim na sustinu price. Ovo je stvar koja je iznad dnevne politike i svako ko se sa tom temom zaebava je retard ili je zlonameran..fokus price uopste ne treba da bude figura koja je samo simbol svakako. Dal je Greta ili neki dedica od 90 godina, who cares.
Nesto je ne vidim da obilazi tamo gde treba.

 
1579738008430.png
 
Ok, da li bi je manje pljuvali kada bi umesto 17 imala 18 godina, ili 19 ili 20, nebitno... Sta mislis?
Генарално:Да би учествовао у неким озбиљних темама као што је глобално загревање мораш бити добро подкован подацима и мораш бити дуже у тој причи него што је Грета сада.
 
Генарално:Да би учествовао у неким озбиљних темама као што је глобално загревање мораш бити добро подкован подацима и мораш бити дуже у тој причи него што је Грета сада.

Dobro, dal bi se ti osecao bolje kada bi umesto 17ogodisnje devojcice govorila 20ogidisnja npr? Dal bi to umanjilo gnev 80% forumasa s politike?
 
Мени дете не смета,али ми смета људи који стоје иза ње.

To ti kazem, u tom grmu lezi zec. Verovatno ti ni prica o globalnom zagrevanju nije bliska i tako to.. znaci, u pitanju je politicko razmimoilazenje, a ne Greta kao takva.

Ako vam smetaju ljudi koji stoje iza nje, sto onda nju mrcvarite, a ne njih?
 

Back
Top