GREH

gurmanci:
Da se podsetimo: gordost, srebroljublje, ocajanje u lenjosti, neumerenost u jelu i picu, zavist, gnev, blud. Sa cime se borite? :roll:
..gordos i srebroljublje bih izostavio...ali ako malo vise razmislim.....poroke obozavam i koristim svaki dan....u velikim kolicinama...i jos mi nije palo napamet da se borim...To povlaci neka dublja pitanja o svsi zivota, za koja trenutno nemam vremena...
 
borim se sa tonama cokolade koje jedem iz dana u dan...tako je divna,cokoladna:)
prosto ne moze da me zaobidje, obozava me ...a i ja nju:)
ah... miruj srce , ne tuci tako ludo :lol:
 
apsolutno svaki.........whole world is my home....to do good my religion....stoga zayebi te hrishtjanske fore....oni su ovde samo zbog para....a ti si ono shto je bitno.....u tebi je sve....ko ne razume....mozhda tje kad poraste....yeah.....feel so smart.....



im your dream make u real


im your eyes when u must steal



im your pain when u cant feel



vino in tha house
 
AntunTun:
apsolutno svaki.........whole world is my home....to do good my religion....stoga zayebi te hrishtjanske fore....oni su ovde samo zbog para....a ti si ono shto je bitno.....u tebi je sve....ko ne razume....mozhda tje kad poraste....yeah.....feel so smart.....



im your dream make u real


im your eyes when u must steal



im your pain when u cant feel



vino in tha house




neko nam se naaaaaaaaaaaapppiiiiiiiioooooooo
 
shta ima loshe u tomeeee da chujem.....hehehe oko 11 il 12 treba da doje bosi da me vozi u neq rupchagu....da upoznam clanicu "benda" ne bitno kog.....chatovali pa otje me upozna upozna....ajd da vidim i to chudo....a ne bi chovek reko da je glupa....iako je pevaljka....mada ni moj poso nije humaniji.....ma videtjemo....u svakom sluchajuimam dzabe pitja....yeah......shta li ja ovde napisah......au
 

Back
Top