Grc

Taj problem se resava LEDOM.
Ako ne mozes doci do njega u tom trenutku,a sigurno da to neces moci,jer ste spojeni,jedino ti ostaje da zoves hitnu i da im kazes da ponesu led...


Ako ne mozes da stignes do frizidera, postoji realna mogucnost da ne mozes da stignes ni do telefona.

BTW, nikada nisam ovo doziveo i ne poznajem nikoga ko jeste.
 
Nije mi se desilo, ali znam nekoga kome jeste, i vrlo dobro je se snašao. Ybg, doktor, pa zna kako ljudsko telo funkcioniše.
Elem, on je dohvatio neku iglu, čiodu, šta li, sa stola, i bez najave je ubo u guzicu. U momentu je popustila. Naravno, ne mora to da bude ubod. Može da bude snažno štipanje noktima, paljenje upaljača pod dupetom i sl. Važno je da je bol iznenadan (neočekivan), oštar i fokusiran na malu površinu. Takav bol obavezno otpušta grč.
 
Nije mi se desilo, ali znam nekoga kome jeste, i vrlo dobro je se snašao. Ybg, doktor, pa zna kako ljudsko telo funkcioniše.
Elem, on je dohvatio neku iglu, čiodu, šta li, sa stola, i bez najave je ubo u guzicu. U momentu je popustila. Naravno, ne mora to da bude ubod. Može da bude snažno štipanje noktima, paljenje upaljača pod dupetom i sl. Važno je da je bol iznenadan (neočekivan), oštar i fokusiran na malu površinu. Takav bol obavezno otpušta grč.

Prosvetlio si nas. Bar neko zna sta uraditi tad.
 
Nije mi se desilo, ali znam nekoga kome jeste, i vrlo dobro je se snašao. Ybg, doktor, pa zna kako ljudsko telo funkcioniše.
Elem, on je dohvatio neku iglu, čiodu, šta li, sa stola, i bez najave je ubo u guzicu. U momentu je popustila. Naravno, ne mora to da bude ubod. Može da bude snažno štipanje noktima, paljenje upaljača pod dupetom i sl. Važno je da je bol iznenadan (neočekivan), oštar i fokusiran na malu površinu. Takav bol obavezno otpušta grč.

kladim se da je kundačio medicinsku sestru u vešeraju...:lol:
 
sta da se radi kad tokom seksa zensku uvati grc ?
(grc medju noge)
jer stegne se i nemozes da ga izvadis
a ako probas na silu to boli i ne funkcionise
dajte saveti ili ko/koja je imao/la takav slucaj
neka pise .

gurnes jos prst u guzicu tj u analni otvor....tad dolazi do otpustanja misica i mozes da ga izvadis
 
Nije mi se desilo, ali znam nekoga kome jeste, i vrlo dobro je se snašao. Ybg, doktor, pa zna kako ljudsko telo funkcioniše.
Elem, on je dohvatio neku iglu, čiodu, šta li, sa stola, i bez najave je ubo u guzicu. U momentu je popustila. Naravno, ne mora to da bude ubod. Može da bude snažno štipanje noktima, paljenje upaljača pod dupetom i sl. Važno je da je bol iznenadan (neočekivan), oštar i fokusiran na malu površinu. Takav bol obavezno otpušta grč.

ovo nebi smeo da radim sta ako se upali jorgan ?

ce izgorimo ko sibice... :confused:

neznam mislim da bi najrealnije bilo da vise ne secem nokti
sto sigurno sigurno
ili da se ona sama ustipi o dupe dal bi to funkcionisalo ?
 
jel uopste postoji osoba kojoj se to desilo ili je to samo puka masta forumasa?? :D
Ma, mislim da je to pusta mašta.
Voleo bih da mi se to dogodi više nego leba da jedem.
Uuuuu, kakav bi to sex bio-ti ga vučeš, on nemože napolje, ti cimaš.....Ma, iščupao bih ga garant.Šteta, što je sve to utopija......
 

Back
Top