Grand Show

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam dosta snimljenih emisija Grand Show sa tv Pinka, i rado bi se menjao sa onima koji imaju. Imam skoro sve epizode, ali nemam nista iz aprila i septembra 2007 godine. Molim sve koji su zainteresovani da se jave na ovu temu. Najomiljenije su mi mlade zvezde granda i ove poneke starije kao sto je Stoja (.) (.) i Keba.

Metalcima narkomanima, sektasima kao i hip hop indijancima je zabranjen svako provociranje. Jel jasno:x

Jel neko gledao najnizu licitaciju i kako je Milan Stankovic otiso u Banatski Karlovac?

Grand Show RULE!

Takmicili se Nemac,Turcin i Drinjaca ko ce prvi da istera azdaju iz pecine.Prvi uso Nemac izdrz'o 5 min kad izlece on iz pecine.Drugi us'o Turcin.Posle 15 min i on izlece.
Treci ulazi Drinjaca i nema ga 2,3,4 sata kad ono azdaja izlazi iz pecine i rece"U picku materinu, koja seljacina"!!!
 
Да знаш да сам сељачина :lol::lol:
Него што се мене тиче ова тема може под LOCK, ја у њој више не желим да учествујем. И на крају да резимирам, да будем по први пут озбиљан:

МРЗИМ ГРАНД ЕМИСИЈУ (МУЗИКУ), МРЗИМ ШПАНСКЕ СЕРИЈЕ...:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::x:x:x:x:x

Поздрав свима.
 
a sto mrzis spanske serije???
iz svake imas dobre pouke.samo treba redovno da pratis.;)

meni je pomoglo sa zenama.znas gledam po 5-6 serija dnevno i skupim svo kavaljerstvo i muvanluk pa kad budem jednom teo ribu pa joj to sve serviram ima da padne ko da je pogodjena u glavu sa M4A1
 
Да знаш да сам сељачина :lol::lol:
Него што се мене тиче ова тема може под LOCK, ја у њој више не желим да учествујем. И на крају да резимирам, да будем по први пут озбиљан:

МРЗИМ ГРАНД ЕМИСИЈУ (МУЗИКУ), МРЗИМ ШПАНСКЕ СЕРИЈЕ...:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::x:x:x:x:x

Поздрав свима.

Mrzis spanse serije?!
Sramota!One su Simchetu pomogle da shvati da je ljubav bitnija od Milanove frizure :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top