Grafiti mržnje u Borovu???

hektorius:
Znas za grafite u Zagrebu : "Tito vrati se!"

Neko nadopisao : "Nisam lud!" he he
Nijesam zna. Super odgovor. Imaš li ovo u arhivi? U Hrvatsku malo pa malo pa o Titu. Ima nešto ima, ima,.....
48fllsm.jpg
 
*BILJA*:
"S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom" :razz:
E, pa ti hoces nekoga da prozoves, pa kako li to bas budu "ovdasnje patriJote", a?
Prvo, ispravi tu gresku u "lokaciji" jer, niko nikoga ne moze da dotuce S iskustvom, vec iskustvom. Kao sto niko s iskustvom, ne moze da putuje S vozom, zaostane vec u drugoj minuti s isplazenim jezikom :razz:

da ti pravo kazem naleteo sam negde na taj citat, i bas mi se dopao,[sa razlogom :lol: :lol: ] i posto je ovde puno takih ja ga samo copy-paste, cisto da im dam do znanja dokle idem, tj. zasto se predajem. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
evo npr ovog psihopate sa jutuba, čovjek se djira hrvatskom autocestom izgradjenom hrvatskim novcem i usput gleda koje je pogodno mjesto za nove balvane na istoj :roll:

neke stvarno treba strpat izmedju rešetaka i tuć ih a nedat im plakat

 
klikk:
evo npr ovog psihopate sa jutuba, čovjek se djira hrvatskom autocestom izgradjenom hrvatskim novcem i usput gleda koje je pogodno mjesto za nove balvane na istoj :roll:

neke stvarno treba strpat izmedju rešetaka i tuć ih a nedat im plakat



sve je to, i jos mnogo stosta, rezultat velikodusne abolicije u ist. Slavoniji...
ali doci ce oni tamo gdje im je mjesto...
 
slavonija:
sve je to, i jos mnogo stosta, rezultat velikodusne abolicije u ist. Slavoniji...
ali doci ce oni tamo gdje im je mjesto...
mi ih aboliramo, dakle sve koji nisu činili zločine nego su samo palili, pucali, granatirali, krali....
a ovdje neki dižu prašinu što proustaški zapad isporučuje ratnog zločinca na su u RH ??? :roll:

znaš šta pacifist sam, ali nekad kad vidim što se oko mene dešava prokunem mirnu reintegraciju.
 
klikk:
mi ih aboliramo, dakle sve koji nisu činili zločine nego su samo palili, pucali, granatirali, krali....
a ovdje neki dižu prašinu što proustaški zapad isporučuje ratnog zločinca na su u RH ??? :roll:

znaš šta pacifist sam, ali nekad kad vidim što se oko mene dešava prokunem mirnu reintegraciju.

ponekad osjecam isto...pogotovo kad tamo neki mali knindza zavija...nikako da prihvate Hrvatsku, a zive u njoj i od nje i na njen teret...
 
pa zato sto vas nema ovde,ni kao turista,ni kao stanovnika,ima u nekim delovima vojvodine,ali te ljude boli uvo da se bave time....ali zato zezate i kinjite slovence za nekih 10metara mora,jer imate bs malu obalu pa vam treba,a i nesto sume u zagorju vam se cini da su oni uzeli....ma opasni ste vi susjedi :) niste nimalo ni fini ni naivni,srbi vise nisu problem...ko u ono cuvenoj sojicevoj izjai...djole pare nisu problem,para nema....tako i srba u rvackoj.......sada dsu na redu tih 10 metara obale sa slovenijom,jedna stencina koja viri iz mora pusta ko sahara,zvana prevlaka, a i nesto te sume na granici sa slovenijom zulja....valjalo bi za ogrev,njima ionako netreba,sta ce im,kad su u EU
 

Back
Top