Ако сте ових дана намерили да одете на Баново Брдо и сличне делове Београда, и ако сте намерили то да урадите са нечим од 23, 37 или 58, знајте да ћете стићи тамо, мада ћете ићи "преко Мале Крсне".
Нема обавештења на сајту ГСПа
Углавном...
23 иде од Карабурме, па скреће десно на трамвајску трасу и тако све до испод Калемегдана, Карађорђевом, Савском до Мостара... на даље по старом.
37 иде од Панчевца обично све до цркве (Невски), па десно на трамвајску трасу ка Калемегдану (даље исти обилазак као 23).
58 од Панчевца исто до трамвајске трасе, па десно у обилазак.
За назад исто, само обрнуто.
Погледајте на некој мапи, биће вам одмах јасно.
Може да се деси да из једног или другог смера иду само до Сајма (о чему ће мајстор дати обавештење... само ако нисте стаили обе слушалице и пустили музику

).
Ваљда им је досадило да раде обилазак затворене Таковске при Булевару тако што ће ићи Београдском. Тако су радили претходни пут... Баш је умела да буде гужва.