Građani blokirali Sarajevo

M*da od labuda,sokolovi,orlovi,jastrebovi,tetrebi...imaš li još tog edukativnog štiva?...i ne treba da mi pišeš ništa o Srbima,rekoh malopre da ovde ima tvojih jarana,kake o tome po ceo dan.

Čitaj mišu, obrazuj se, ne izvlači se sad.

Tom (po tebi) default zločincu Juki i koljaču svega srpskog je vojska bosanskih Srba potrčala pomoći sa 20 tenkova.


Zbunjoza, a?
 
Ok zapadni slazem se sa tvojom tezom ni jedan grad nije kao sto je bio,ali zasto onolike Dzamije zasto i kome.
Zasto to rade danasnji muslimani ajde kazi mi.
Citavo Sarajevo uskoro ce moci da stane u Dzamije unesto da prave fabrike ili nesto slicno.

Iskreno, i meni smeta to pretjerivanje. Uopćeno mi smeta uplitanje religije u politiku i javni život. Slažem se da je bolje da razvijaju ekonomiju, ali vjerojatno je teško upravljati na takav način namjenskim donacijama iz arapskih zemalja.

S druge strane, i Srbi su napravili gomilu novih crkvi, zar ne? Ja u BiH nisam vidio nijedno srpsko selo bez crkve, ma kako maleno bilo. Mentalitet isti, u glavi propuh, samo se na drugačiji način Bogu molite.
 
Iskreno, i meni smeta to pretjerivanje. Uopćeno mi smeta uplitanje religije u politiku i javni život. Slažem se da je bolje da razvijaju ekonomiju, ali vjerojatno je teško upravljati na takav način namjenskim donacijama iz arapskih zemalja.

S druge strane, i Srbi su napravili gomilu novih crkvi, zar ne? Ja u BiH nisam vidio nijedno srpsko selo bez crkve, ma kako maleno bilo. Mentalitet isti, u glavi propuh, samo se na drugačiji način Bogu molite.

Zapadni nisi iskren ne moze se meriti odnos Dzamija i Crkava nakon rata nikako.
Dalje sta je bitno trenutno se vrsi strasna Gebelsovka-vehabijska lndoktrinacija malih muslimana i eto ti za 10 god samoubica po Bosni koliko hoces.
Te se necemo vise smejati Izraelu a i Evropa ce uskoro pitati se sta joj se desilo.
Mislim na nove Madride i Londone.
Ne znam Zapadni kud ide ovo sve ali neide na dobro ni jednog naroda u BiH.
 
Zapadni nisi iskren ne moze se meriti odnos Dzamija i Crkava nakon rata nikako.
Dalje sta je bitno trenutno se vrsi strasna Gebelsovka-vehabijska lndoktrinacija malih muslimana i eto ti za 10 god samoubica po Bosni koliko hoces.
Te se necemo vise smejati Izraelu a i Evropa ce uskoro pitati se sta joj se desilo.
Mislim na nove Madride i Londone.
Ne znam Zapadni kud ide ovo sve ali neide na dobro ni jednog naroda u BiH.
Kad se to desi,Zapadni će sesti u F-16 i pokokati sve bombaše samoubice,kao u video igrici.
 
S druge strane, i Srbi su napravili gomilu novih crkvi, zar ne? Ja u BiH nisam vidio nijedno srpsko selo bez crkve, ma kako maleno bilo. Mentalitet isti, u glavi propuh, samo se na drugačiji način Bogu molite.

Па како мислиш: српско село а усред села минарет. Што то тако не радите у `рватској већ сте рушили хришћанска светилишта само зато што су Православна.
Еј, сусед, смири се!
 

Back
Top