gowor mrznje..

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Cxujem owih dana, cxesto se pominje termin gowor mrznje. Pa sta bi to tacxn0 bil0?
npr ako kazhem
Banuj hrwata da shiptar nema brata-olimpijakow potpis neko wreme, jer to gowor mrznje? Ako jeste znacxi li da moderatori dozwoljawaju gowor mrznje
A npr ako kazhemo ubi zakolji da shiptar ne postoji? U cxemu je razlika izmedju owa dwa?
Neka mi neko iz ldpa objasni to hwala
 
Cxujem owih dana, cxesto se pominje termin gowor mrznje. Pa sta bi to tacxn0 bil0?
npr ako kazhem
Banuj hrwata da shiptar nema brata-olimpijakow potpis neko wreme, jer to gowor mrznje? Ako jeste znacxi li da moderatori dozwoljawaju gowor mrznje
A npr ako kazhemo ubi zakolji da shiptar ne postoji? U cxemu je razlika izmedju owa dwa?
Neka mi neko iz ldpa objasni to hwala

Sve je to govor mrznje.
Ali se tolerise iz nekog razloga na Krstarici.

Meni svejedno.
 
Cxujem owih dana, cxesto se pominje termin gowor mrznje. Pa sta bi to tacxn0 bil0?
npr ako kazhem
Banuj hrwata da shiptar nema brata-olimpijakow potpis neko wreme, jer to gowor mrznje? Ako jeste znacxi li da moderatori dozwoljawaju gowor mrznje
A npr ako kazhemo ubi zakolji da shiptar ne postoji? U cxemu je razlika izmedju owa dwa?
Neka mi neko iz ldpa objasni to hwala

evo ja cu. sve je vrlo jednostavno. onog momenta kada pokazes animozitet ka drugoj naciji ukazujes da si ultradesnicar i nepodoban za evrointegracije i evroatlantske integracije i bivas banovan.

jel sad jasno?
 
mnogo si ti naivan, odmah pa olmpijakos i govor mrznje. trebalo bi te banovati, prema pravilniku krstarice

a ne smeta ti govor mrznje o npr `dve srbije`, ili ona comicka u republickoj skupstini itd itt

ili jedan zaboravljen primer - basanje srba u peci u sisackoj zelezari. zaborav i samim tim dozvoljavanje hrvatima da se prave da to nije bilo - pa zar to nije govor mrznje u najgorem obliku
 
mnogo si ti naivan, odmah pa olmpijakos i govor mrznje. trebalo bi te banovati, prema pravilniku krstarice

a ne smeta ti govor mrznje o npr `dve srbije`, ili ona comicka u republickoj skupstini itd itt

ili jedan zaboravljen primer - basanje srba u peci u sisackoj zelezari. zaborav i samim tim dozvoljavanje hrvatima da se prave da to nije bilo - pa zar to nije govor mrznje u najgorem obliku

gluposti, pa ja wolim olimpijakosa, zatop sam i cxitao taj njegow potpis, mislim da je prilicxno cool bio :D
+ ja sam desnicxar :super:.
A o hrwatima i crnogortzima mislim da sam se sto puta wetj izjasnio, prati moje postowe malo :P
 
gluposti, pa ja wolim olimpijakosa, zatop sam i cxitao taj njegow potpis, mislim da je prilicxno cool bio :D
+ ja sam desnicxar :super:.
A o hrwatima i crnogortzima mislim da sam se sto puta wetj izjasnio, prati moje postowe malo :P

gluposti, naguzi nekog od osoblja ili od rezima, lani nesto protiv cro ili siptara

progovori sliko
 
gluposti, naguzi nekog od osoblja ili od rezima, lani nesto protiv cro ili siptara

progovori sliko

Decxk0 jel ti znasx uopsxte ko sam ja? :mrgreen:
Tj koji j emoj biwsxi nick :D. JA ne znam koliko sam puta do sada wetj bio banowan, zbog mojih slobodnih izjawa, tipa kyo je ustasxa, ljubo je ustasxa i tako to :mrgreen:.
Newerowatno je da mi ti sada dodjesx i da me swrstawasx u DS, i owe kao alergicxna i ostali :mrgreen:.
 
Cxujem owih dana, cxesto se pominje termin gowor mrznje. Pa sta bi to tacxn0 bil0?
npr ako kazhem
Banuj hrwata da shiptar nema brata-olimpijakow potpis neko wreme, jer to gowor mrznje? Ako jeste znacxi li da moderatori dozwoljawaju gowor mrznje
A npr ako kazhemo ubi zakolji da shiptar ne postoji? U cxemu je razlika izmedju owa dwa?
Neka mi neko iz ldpa objasni to hwala

демократска УСА тековина......друга половина 20 века.....
ако си са нама ОК причај шта 'оћеш....
ако не,зна се говор мржње,људска права,геноцид,дискриминација,предрасуде.....
 
to za decko, hvala lepo

sad se pozivas na minuli rad, pa dobro

sto lepo ne das dijagnozu termina `govor mrznje`, ko ga je ovde uveo u praksu, sa kojim ciljem, i koliko se taj ko je to uradio zamenom teza sam bavi tim `govorom mrznje`, i zasto se taj termin ne koristi u cro za njihove extremiste - ustase, a na kosmetu za haradinaja i tacija, nego se samo u srbiji deo nerezimaca naziva tim propagandnim trikom, prljavim naravno

rezim je bio i ostao nosilac govora mrnje, i to prema svemu narodmnom, a za racun tzv `demokratije`, tako da su nam ogadili i mogucu prihvatljivu verziju demokratije

od mene dosta, decko
 
Poslednja izmena:

Back
Top