GOTOVO JE! Britanski poslanici izglasali ZAKON O BREGZITU, poznat i DATUM IZLASKA IZ EU

Vecina VB politicara nije zelela da izadje iz EU, niti su mislili da ce narod glasati za izazak.
Излазак Британаца није случајност (не знам ко још верује у случајности). Енглези су највећи мајстори у перфидним играма, које се не препознају на време, то су показали резултати последњих избора.
 
Излазак Британаца није случајност (не знам ко још верује у случајности). Енглези су највећи мајстори у перфидним играма, које се не препознају на време, то су показали резултати последњих избора.
Ko se opece i u jogurt duva.

Da je Brexit planiran, sve bi islo mnogo lakse i ne bi Dzonson morao da izaziva haos.
Ali znam da ces i u jogurt duvati. :confused:
 
Другари, не узрујавајте се.

Ви свеједно морате у ЕУ.

Јер чак и ако Британци, исправно или не, мисле да им је боље ван Уније, ви сте благословено слободни од таквих дилема, слободни од терета размишљања на било коју тему.

Све ће вам бити јављено благовремено.
 
Другари, не узрујавајте се.

Ви свеједно морате у ЕУ.

Јер чак и ако Британци, исправно или не, мисле да им је боље ван Уније, ви сте благословено слободни од таквих дилема, слободни од терета размишљања на било коју тему.

Све ће вам бити јављено благовремено.
Kosovo će biti Motorino i lokomotiva naše zemlje.

Jer ako oni apliciraju za evroatlantik, onda SRJ ne može da kaže: "Dobro, to vi, a mi ne."
 

Back
Top