goth still-MACJE USI?

bleach:
Keeper:
Alexandra9:
Milena... banda cje se uskoro okupiti... (:
Banditi sa podruchja ns-a i okoline cje uchestvovati (pod mojom komandom, naravno:pPp) u suzbijanju pozeraja... ((:
Nishta silom... samo... ma videcjete...
Ja cju chupati te ushi ako bude trebalo... :pPp

8) tu sam 8) ..... poshto sam proletos postao na regrutaciji nesudjeni inzhenjerac ja cju biti zaduzhen za miniranje, podmetanje bombi i ostala s.r.a.nj.a :lol:
je l' se ti zoves Milena?... :p
@ Stasha ~ jedva cekam!... :D uuuuuu... ima da slusamo naseg vernog komandanta i nemamo brige!... 8) 8) 8)
@ Keeper ~ taman... 8) mozes s MaRetom da radis... 8) on je zaduzen za... khm... 'pokvarena jaja i slicno' bombe... 8) ma vazno da su bombe... 8)
haha... Milena... hocjemo mi nasheg keepera krstiti imanom... ~Chuvar Koji Se Odaziva Na Milena?... :pPp Bash je... opushteno... (9
 
mortishaaa:
to vam je kad odete na ICQ sretnete neke (!) ljude i pricate sa njima ... a forum zapoostavite i ostavite za citanje offline (8 hm ... nisam iscitala te slike, ali zasto imam osecaj da ni ne zelim LoL
e da, Stasha, p naravno da cemo da te branimo i cuvamo (; drzimo se zajedno (; UVEK! (;
Alexandra9:
zhivih u ,normalnom' svetu... gde samo ,ludi' prezhivljavaju... ((:
hm ... da Stasha, upravo tako (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Ne secjam se te varijacije moje poslovice... :pPp Odakle si to iskopala? (((:
 
Alexandra9:
mortishaaa:
to vam je kad odete na ICQ sretnete neke (!) ljude i pricate sa njima ... a forum zapoostavite i ostavite za citanje offline (8 hm ... nisam iscitala te slike, ali zasto imam osecaj da ni ne zelim LoL
e da, Stasha, p naravno da cemo da te branimo i cuvamo (; drzimo se zajedno (; UVEK! (;
Alexandra9:
zhivih u ,normalnom' svetu... gde samo ,ludi' prezhivljavaju... ((:
hm ... da Stasha, upravo tako (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Ne secjam se te varijacije moje poslovice... :pPp Odakle si to iskopala? (((:
p na ovoj temi ... LoL

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 

Back
Top