Glob

DruidIzRethome:
bratanche, nemoj ti o sektashenju... ruzno je...

bratanche... dusko kovachevich je devedesetih rekao da se boji da je nas komunizam najvise od svih genetski ostetio... sto se da videti po reakcijama mladih koji nisu osetili komunizam a na ovakve stvari o kojima pojma nemaju reaguju gore od agitpropa 50-tih proslog veka.....

inace deni de ruzmon veliki filozof je izrekao misao koju svi u svetu citiraju zadnjih desetak godina... necastivi je svoju najvecu pobedu ostvario upravo time sto je ubedio ljude da ne postoji....

sto se sekti tiče... ruzno je zaista, ali duvaj....:)
 
eto, elokvencija... vidis ovde ljudi pisu o necemu konkretnom, a ti se zalis na tuđu elokvenciju. hajde malo elaboriraj o deni de ruzmonu ciju misao imas u potpisu :) ili o globalnom zagrevanju, bogu, bafometu, globalizmu...samo nemoj o homosima... svoje afinitete i tripove ostaviti za kuću, porodicu i tople prijatelje.
 
moonja:
samo se ti divi zadrigloj seljacini iz drzavne bezbednosti........kafanskom pripovedacu i aforisticaru......kapacitetu po telesnoj tonazi...........


1. Брана Црнчевић НИЈЕ сељачина !

2. Брана Црнчевиће НИЈЕ из ДБ-а !

3. Брана Црнчевић ЈЕСТЕ И КАФАНСКИ ПРИПОВЕДАЧ И ТО ОДЛИЧАН,

4. Брана Црнчевић ЈЕСТЕ ОДЛИЧАН АФОРИСТИЧАР.

Просто је невероватан примитивизам и необразованост појединих учесника који уопште не расправљају о ономе што је он написао, него О ЊЕМУ САМОМ и то са намером да га облате само зато што је подржао јавно СРС. Шта је то него уобичајени израз сваке комунистичке стоке безрепе.

ГЛОБАЛИЗАМ је веће зло и од фашизма и од комунизма, зато овде они који су се препознали и креште.

п.с. Да ти ниси КЛОН учесника Елвин ?
 
marlon:
jok ja sam :) rece ja imam dvadeset godina :) mito sta si znao sa 20 godina? :)

прво: са 20 година нисам знао ама баш ништа ... :lol: :lol: :lol:
друго: учесник који је то изјавио лаже да има толико година... 8-)
 
koja je tugaljiva pojava taj crncevic...tja...gadan lik
poshto se vreme shvercovanja tashni i torbi, kao i kobasica/bele tehnike iz bih zavrshilo za branu, izgleda da cemo biti osudjeni da slushamo te baljezgarije-zalopojke josh duze vremena....
tupavi svercerski starac tupi o svetu...ima li sta smorenije?:confused:
 
eremita:
Клибериш се а појма немаш.....јак ти је коментар до мојега... :roll: :roll: :roll:
Pa recimo imam pojma vise od tebe glede lika i dela BC ,sta mislis na koju foru je njemu dodeljeno da za vreme rata u ime Srpskog naroda prikuplja donacije po zapadnim zemljema od dijaspore "kao za izbeglice' tih dana 91-93Brana se nije vadio iz Kasina u hotelu Putnik gde se kockao sa parama iz dijaspore doduse nije sve prokockao nesto je otslo i na viski i qrve a jedno vreme nije smeo da se pojav u NSu zbog dugova na kocki pa je Sloba morao preko pokojnog Arkana i pokojnog Lainovica kasnije sredjuje da ga ne zveknu .
 
~Petar~:
koja je tugaljiva pojava taj crncevic...tja...gadan lik
poshto se vreme shvercovanja tashni i torbi, kao i kobasica/bele tehnike iz bih zavrshilo za branu, izgleda da cemo biti osudjeni da slushamo te baljezgarije-zalopojke josh duze vremena....
tupavi svercerski starac tupi o svetu...ima li sta smorenije?:confused:

Он "старац" а ви чедоиди сте сви одреда чеда оне маторе вештице Латинке или оног маторог вешца Мићуновића....... :roll: :roll: :roll:
 
brana crncevic,zar ga vredi uopste komentarisati :lol: :lol: :lol:

eremita:
прво: са 20 година нисам знао ама баш ништа ... :lol: :lol: :lol:
друго: учесник који је то изјавио лаже да има толико година... 8-)
trece: ti ni sada ne znas bas nista :lol: :lol: :lol:
 
Banshee:
brana crncevic,zar ga vredi uopste komentarisati :lol: :lol: :lol:


trece: ti ni sada ne znas bas nista :lol: :lol: :lol:

четврто: Ти све знаш осим: где си шупља?

п.с. Опет ми се неуспешно набацујеш.... иш....... :lol:
 
i ja sam se prenerazio kad sam video..yebena tema brana crncevic...:shock: glob :shock: :lol:
to je za ove sto ih je josh uvek blam da postuju seseljeve misli, pa zapakuju branu...to deluje kao umerenije i umivenije:roll:
 
eremita ljubavi,trep,trep
a038.gif

kad te zavedem mojim satanistickim mocima,i kada postanes moja ljubavna kucka poceces da glasas za strane placenike,ustase,antisrbe i narkomane,i nece ti ni sam bog otac i sve molitve sveta pomoci.
zato budi dobar,da ne bi bilo bolno i brzo,nego suptilno i nezno kao do sada
a042.gif


udaj se za mene
_heart__by_Ravmaster-1.gif
 
~Petar~:
i ja sam se prenerazio kad sam video..yebena tema brana crncevic...:shock: glob :shock: :lol:
to je za ove sto ih je josh uvek blam da postuju seseljeve misli, pa zapakuju branu...to deluje kao umerenije i umivenije:roll:
Pa Seselj jeste budala al barem nije lopov,kockar i alkos kao Brana tako da je nekako posteniji
 
Banshee:
eremita ljubavi,trep,trep
a038.gif

kad te zavedem mojim satanistickim mocima,i kada postanes moja ljubavna kucka poceces da glasas za strane placenike,ustase,antisrbe i narkomane,i nece ti ni sam bog otac i sve molitve sveta pomoci.
zato budi dobar,da ne bi bilo bolno i brzo,nego suptilno i nezno kao do sada
a042.gif


udaj se za mene
_heart__by_Ravmaster-1.gif

шесто: за "удају" мораш прво да ме провериш тако што ћеш ме добро
повући........

седмо: ти си код чедоида изгледа прешла у активне лезбосе... :roll: :roll:
или је учесница Banshee дала свој ник неком курајберу

осмо: колико знам твоја "љубавна кучка" на овом форуму је Елвинка, пардон
Елвин... често вас овде виђамо у загрљају.......

 
povuci za sta?
ja reko ti nista nemas :neutral:

ucesnica banshee nikad i nije bila ucesnica nego ucesnik,zer ti nije sapnuo marlon?:D
zato i voli eremitu :D
jer zna njegove sklonosti pa je uspeh zagarantovan :)
 
Banshee:
povuci za sta?
ja reko ti nista nemas :neutral:

ucesnica banshee nikad i nije bila ucesnica nego ucesnik,zer ti nije sapnuo marlon?:D
zato i voli eremitu :D
jer zna njegove sklonosti pa je uspeh zagarantovan :)

Ма терај се бре у три лепе п***** материне......дегенерику један .......... :evil:
 
marlon:
eto, elokvencija... vidis ovde ljudi pisu o necemu konkretnom, a ti se zalis na tuđu elokvenciju. hajde malo elaboriraj o deni de ruzmonu ciju misao imas u potpisu :) ili o globalnom zagrevanju, bogu, bafometu, globalizmu...samo nemoj o homosima... svoje afinitete i tripove ostaviti za kuću, porodicu i tople prijatelje.


Pa sad, ako je jedan Jevrej u BG-u okarakterisan kao ***** ne znaci da su svi ostali takvi. Ali to u tvojoj glavi punoj raznoraznih govana i ne moze biti drugacije predstavljeno. Zato nastavi da vrbujes decu po skolama za sektu, i naravno preti novopridosloj decurliji na forumu slanjem policije na vrata. Samo ti je jos to i ostalo.... :D
 

Back
Top