Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Da li neko zna tacan naziv filma u kome se radi o porodici kenedi?Film je bio pre nekih dve godine na hallmarku mislim da se davao iz dva dela.

Ako je bilo na Hallmarku, pre će biti da je u pitanju ovo: "Jackie, Ethel, Joan: The Women of Camelot" (2001) http://www.imdb.com/title/tt0247875/

... mada ima još gomile filmova i serija o Kenedijevima.
 
Ljudi pomazite ako znate :)...gledao sam film davno a ne znam kako se zove...uglavnom neka tri lika su silovala jednu devojku mislim da se zvala "Kaca" i onda kada je njen deda saznao za to svetio im se iz snajpera......ako nesto znate molim vas posaljite mi na email dean_uskokovic@yahoo.com.....HVALA UNAPRED!!!!

Je l ruski film? Mislim da je ovo u pitanju http://www.imdb.com/title/tt0200267/

(Šaljem i na mail, ali kad je već na temi, da ne ostane ovde neodgovoreno...)
 
Mislim da je "Mikey" iz 1992.
(baš tako se piše)
nije taj, prilicno sam siguran da su bile ogromne makaze i bilo je mnogo krvi... nikakav fen ili struja...


jel zna neko kako se zove emisija na national geographic-u se davala prekjuce kad lik pocinje da diluje marihuanu slucajno za nekog mexikanca u mexiku i upoznaje kupca koji bi kupio 4 kile i odjedanput se pojavljuju panduri kupac misli da je neka namestaljka i puca u pandure on pobegne a dilera uhvate,
 
Poslednja izmena:
nije taj, prilicno sam siguran da su bile ogromne makaze i bilo je mnogo krvi... nikakav fen ili struja...


jel zna neko kako se zove emisija na national geographic-u se davala prekjuce kad lik pocinje da diluje marihuanu slucajno za nekog mexikanca u mexiku i upoznaje kupca koji bi kupio 4 kile i odjedanput se pojavljuju panduri kupac misli da je neka namestaljka i puca u pandure on pobegne a dilera uhvate,

Nisam gledao, ali lici na Banged Up Abroad...
 
Film je dosta star,radnja se dogadja na farmi lavova u Africi(opakih odraslih lavovi),dakle brdo lavova se setka po dvoristu,kuci,glavni glumci se saplicu o njih,jedva se probijaju kroz dvoriste ...lavovi su pravi i secam se da sam kao klinac bio odusevljen sto ne napadaju ljude ...ovaj film ko je gledao ne moze da zaboravi ...

Dakle nisu u pitanju dva tri lava nego njih stotinak ...

Ma taj film sam gledao pre 17,18 godina, i to je sve sto mi je ostalo u secanju - u stvari secam se da je glavni na tom rancu bio neki matori koji je izgledao kao Rasha Popov,ako to ne pomogne ne znam sta ce ...:hahaha:

Od lavova vise gotivim hijene i Dzoni Vajsmilera...ne znam ko je Kristian ...

Haha,nije...znao sam da ce ti to pasti na pamet,zato sam i napisao da nisu dva,tri lava,nego stotinak lavova,ili kako sam sad izvalio da sam napisao,opakih odraslih lavovi ...ovo je English Bob iz Unforgiven-a,ne lici na Rashu Popova bas toliko ...

Znaci ima scena u filmu,gde se glumci krecu kroz dvoriste koje je krcato lavovima,bukvalno se probijaju kroz njih,kao kada se seljak krece medju ovcama ili svinjama ...
__________________


refresh
 
Poslednja izmena:
Lavovi? Je l neko odgovorio na to?

Možda "Roar":

haha,jeste...to je to...stvarno si carica :worth:

ne mogu da ti dam rep,dobices naknadno :)

evo sta sam nasao o ovom filmu -

In a sense, this is a reprise of 'Tippi' Hedren's famous role in Alfred Hitchcock's "The Birds," but this time it is ravening jungle beasts who assemble in flocks to invade an otherwise quiet home where they chase humans up and down stairways and from one room to another. The film took eleven years to complete and suffered every conceivable cat-as-trophe, including maiming of actors and technicians by temperamental tigers, flood, fire, foreclosure, and a deadly disease that decimated the feline cast. Producer Noel Marshall (who was married to Miss Hedren at the time) wrote the script, directed, and starred, along with his wife, three of their children (including Melanie Griffith), some 150 lions, leopards, tigers, cheetahs, and other big cats, whose witty ad-libs gave the film its title. At a cost of $17 million, this must be the most expensive home movie ever made
 
Poslednja izmena:
evo sta sam nasao o ovom filmu -

In a sense, this is a reprise of 'Tippi' Hedren's famous role in Alfred Hitchcock's "The Birds," but this time it is ravening jungle beasts who assemble in flocks to invade an otherwise quiet home where they chase humans up and down stairways and from one room to another.


Ne znam zasto ali ovaj opis mi uopste ne lici na taj film. Lik je ziveo u toj kuci zajedno sa lavovima a zaplet je sem nekih lovokradica to da se mimoisao sa svojom familijom dok je isao da ih pokupi sa aerodroma i oni zaglavili u kuci dok se on ne vrati. Pred kraj su lagano prosetali kraj indiferentnih zivuljki a posle se igrali sa njima.
 
..u pomoc..please..film je cini mi se francuske produkcije a radi se o ubici koji ubija mlade devojke u zelji da napravi nekakav eliksir i ponovo oseti prvu ljubav...film sam gledao 2005 ili2006,siguran sam da je u pitanju noviji film..radnja filma se odigrava negde u doba pred francusku revoluciju ili tako nesto...



Parfem istorija jednog zlocina Dastin Hofman,Alen Rickman....
 

Back
Top