Quantcast

Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

I

iluzionista

Gost
I ja sam primetio to "otkrijte"... No uzdam se u "law & order" da će to biti ispravljeno. :lol:

BTW, jel' neko zna naziv onog serijala filmova... U pitanju je nešto ala horor. Glavni je junak matori, osedeli i dugokosi tip koji se bori protiv vanzemaljaca u obliku letećih metalnih loptica koje ispaljuju laserske zrake... On se bori protiv njih i putuje opustelom Amerikom pokušavajući da ih uništi... Ne mogu da se setim naziva nikako... Samo znam da je naziv jedna reč. U svakom nastavku se doda samo broj 1, 2 ili tako nešto... Nije sfera... Ali nešto slično...

KOWYNUXX

Aktivan član
Poruka
1.300
E, aj pomazite....Iz jednog filma se secam samo jedne scene, pa bih vas molio da mi pomognete da se setim naziva.Prica je o ocu i devojcici, valjda, a za tu devojcicu otac misli da je valjda luda, jer spominje brata koji je ubijen i zakopan u dvoristu.Secam se samo scene otkopavanja, te kuce i toga da je neki mesec imao vaznu ulogu u pronalazenju groba.Aj ako se setite, recite mi i glumce...:)

*xyz*

Zainteresovan član
Poruka
174
A jel zna neko mozda za ovaj film - radi se o nekoj deci koja tek treba da se rode, i samo jedno po jedno izlaze kroz neka velika vrata, medjutim, jedan deda dolazi po svog unuka pre vremena i vodi ga u "pravi svet" jos pre nego sto ce se roditi, onda deda umire a mali se radja...tako nekako ide, gledala sam pre par godina, ali ne znam kako se zove film, pa ako neko zna bila bih mu vrlo zahvalna.
;-)

tralalala

Zainteresovan član
Poruka
496
*xyz*:
A jel zna neko mozda za ovaj film - radi se o nekoj deci koja tek treba da se rode, i samo jedno po jedno izlaze kroz neka velika vrata, medjutim, jedan deda dolazi po svog unuka pre vremena i vodi ga u "pravi svet" jos pre nego sto ce se roditi, onda deda umire a mali se radja...tako nekako ide, gledala sam pre par godina, ali ne znam kako se zove film, pa ako neko zna bila bih mu vrlo zahvalna.
;-)
Evo ga Milo.
Mali ima kudravu kosu?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.