Gledanje filmova online

oizdrav ..da pitam ,posto se nista ne razumem u to ....kako uopste da pustim film online na recimo Filmoviziji ? imam cini mi se i javi i adobe .dobro su odradjeni (koliko se eni cini ?!)...ali mi non stop trazi neke programe kad god krenem da pustim film.u pitanju je lap top i nisam ranije gledala on line filmove ...
molim nekog ko ima strpljenja da mi korak po korak kaze sta treba instalirati ,a ujedno i da pregledam koliko je ta java i adobe za to sve sto vec ima instalirano....hvala unapred ..
 
Treba ti samo njihov plugin i nista vise. Ako te buni ono narandzasto na vrhu, to je samo reklama, ignorisi. Ima jos jedna reklama kad pustis film, ima "X" za izlaz, i ima jos jedna posle toga, samo sacekas par sekundi.
 
trazi mi programe ,...pc performer ,,,tako nesto (neki test brzine ) mi izbacuje ,pa neki vivadix (tako nesto ) sve to trazi da se instalira ....a cuda neka ,....pa sam probala i to da instaliram i nista ...evo sad cu deo po deo da vam kopiram sta mi sve izlazi na ekranu kada zelim da pustim filmove ...
 
ja nemam pojma sta filmovizija trazi...prvo da iskljucim adbloc. ja iskljucila, onda mi kao trazi najnoviju verziju browsera, a ja imam najnoiju verziju i sve tako...ne radi kod mene.

pre sma gledala na leptirici, medjutim sad se desava da mi stalno izlazi poruka da java blokira, a skinula novu javu. doduse to pre je bilo dok sam davno koristila operu presto. medjutim sad mi trazi da podesim javu ja podesila i iskoci mi onaj prozorcic da potvrdim gledanje filma i opet nista.

najbolje na online filmovi i serije. ne traze nista i sve super radi...na leptirici ili im vis eod pola filmova ne radi ili nesto nije ok sa javom tamo. :think:

- - - - - - - - - -

filmoviziju je i siroti antivirus poceo da tretira kao opasan sajt i jednostavno je oborio. :lol:
 

Back
Top