Gledali... Obrazložili... Ocenili... :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ijao...vi sto ste se sjatili sa politike ...mogla bi da se svadjam satima sa tobom kao i sa tvojim drugom na drugoj temi, ali nemam zivaca....
Ја нисам са политике већ са историје :lol:
Мој осврт на твоју оцену 7 није имао намеру за свађу, већ га треба гледати као конструктивну критику.
А овај форум зато и постоји да људи суоче своја мишљења.
Ја сам овај филм за 30 година гледао 10 пута, најмање и мислим да 1 гледање филма није довољно за објективну оцену.
Срдачан поздрав!
 
Ја нисам са политике већ са историје :lol:
Мој осврт на твоју оцену 7 није имао намеру за свађу, већ га треба гледати као конструктивну критику.
А овај форум зато и постоји да људи суоче своја мишљења.
Ја сам овај филм за 30 година гледао 10 пута, најмање и мислим да 1 гледање филма није довољно за објективну оцену.
Срдачан поздрав!

Tvoj nastup uopšte nije bio konstruktivna kritika, jer je jedini argument bio citat sa Vikipedije. Pritom si vrlo brzopleto napisao da (parafraziram) "svako ko filmu da manje od 10 je površan i laik" što je bilo vrlo arogantno i nepristojno.
Zašto onda očekuješ da neko uvaži tvoje mišljenje kad ti nisi spreman da uvažiš tuđe?
 
Tvoj nastup uopšte nije bio konstruktivna kritika, jer je jedini argument bio citat sa Vikipedije. Pritom si vrlo brzopleto napisao da (parafraziram) "svako ko filmu da manje od 10 je površan i laik" što je bilo vrlo arogantno i nepristojno.
Zašto onda očekuješ da neko uvaži tvoje mišljenje kad ti nisi spreman da uvažiš tuđe?
Цитирана је Википедија ради тога што је филм добио 4 Оскара!

 
Serija je ***** al bi otresao sve 4 :per:
4wg9qj.jpg

i ja bi ih otresla kako su dobro ''uradjene''... :roll:

Ma idi begaj... ti si mi kao neki forumski pandur, neko jako mudo ovde, pa mi se tresu gace od toga kako ces da mi prokomentarises post.

nego...jesi cuo za listu nepozeljnih... :lol:

...rece i ostade ziv...

vala bas... :mrgreen:

...............

i ja vas redovno pratim al ne komentarisem, ko sto rece kolega forumas, mnogo se bre prepucavate... oko sexa i grada...pa svako ima svoje misljenje...ko smo mi da svoja misljenja, i vidjenje nekih stvari poturamo bilo kome...? :confused:
 
http://4.***************/-f8QoEKvHXag/TidewSidiRI/AAAAAAAAABw/O3Cz6c-Nzoo/s1600/Dream%2BHouse%2BMovie.jpg

Prica o coveku,koji napusta svoj posao u New Yorku da bi se preselio sa porodicom ( zenom i dve cerkice ) u naizgled idilican dom.Problem nastaje kada oni sticu utisak da ih neko stalno posmatra i deluje kada taj neko pokusava da im udje u kucu.Takodje ono sto Will i Libby ( muz i zena ) saznati,jeste da su stanari pre njih ubijeni pre pet godina,odnosno da je muz upucao dve cerkice i zenu,covek po imenu Peter Ward koji je jedini preziveli.Ovo je sad sve uvod u dalji razvoj situacije.Meni je sve to odradjeno poprilicno lose.Nema tog nekog sok efekta ( koji su pokusali da naprave ) i cini mi se da su od ovog filma vise hteli da naprave dramu,nego neki triler.O kraju tek da ne govorim.On mi ponistava i one neke minimalne primese trilera.Prica,odnosno zamisao jeste solidna,ali se to nekako lose i amaterski sve odradilo.Ne mogu reci da je film bas ocajan,ali svakako da spada u nesto izmedju proseka i malo ispod.Slaba 5/10 od mene
 
Silver Linings Playbook (2012)

Ovo je toliko precenjeno da prosto nemam reči... Film je generalno dobar, ali ne sviđa mi se što je rađen u maniru komedije, a bavi se ozbiljnim temama. I mislim da su pogrešili što svaki lik ima neku psihičku bolest ili šta ti ja znam... Deluje nekako prenatrpano i isforsirano. Gluma je dobra, ali definitivno nije za Oskara. Čak mi je Bredli bio bolji od Dženifer.

Od mene 7/10.
 
Silver Linings Playbook (2012)

Ovo je toliko precenjeno da prosto nemam reči... Film je generalno dobar, ali ne sviđa mi se što je rađen u maniru komedije, a bavi se ozbiljnim temama. I mislim da su pogrešili što svaki lik ima neku psihičku bolest ili šta ti ja znam... Deluje nekako prenatrpano i isforsirano. Gluma je dobra, ali definitivno nije za Oskara. Čak mi je Bredli bio bolji od Dženifer.

Od mene 7/10.

slazem se,precenjen i ja mislim da je i takodje da je gluma super,ali ne za oskara
 
http://4.***************/-f8QoEKvHXag/TidewSidiRI/AAAAAAAAABw/O3Cz6c-Nzoo/s1600/Dream%2BHouse%2BMovie.jpg

Prica o coveku,koji napusta svoj posao u New Yorku da bi se preselio sa porodicom ( zenom i dve cerkice ) u naizgled idilican dom.Problem nastaje kada oni sticu utisak da ih neko stalno posmatra i deluje kada taj neko pokusava da im udje u kucu.Takodje ono sto Will i Libby ( muz i zena ) saznati,jeste da su stanari pre njih ubijeni pre pet godina,odnosno da je muz upucao dve cerkice i zenu,covek po imenu Peter Ward koji je jedini preziveli.Ovo je sad sve uvod u dalji razvoj situacije.Meni je sve to odradjeno poprilicno lose.Nema tog nekog sok efekta ( koji su pokusali da naprave ) i cini mi se da su od ovog filma vise hteli da naprave dramu,nego neki triler.O kraju tek da ne govorim.On mi ponistava i one neke minimalne primese trilera.Prica,odnosno zamisao jeste solidna,ali se to nekako lose i amaterski sve odradilo.Ne mogu reci da je film bas ocajan,ali svakako da spada u nesto izmedju proseka i malo ispod.Slaba 5/10 od mene

Mislim da je bas ispod proseka... stvarno volim Rachel Weisz ali ovaj film nisam mogla da pogledam do kraja. Mislim da sam odustala nakon preokreta ili malo kasnije. Ali nije samo problem sa preokretom - pokrvari pricu, nego je sve lose: gluma, rezija... nista tu ne valja. :confused:
 
images

The Big Sleep (1946)
Bogatas unajmi privatnog detektiva da rijesi misteriju oko ucijene jedne od njegovih razmazenih kcerki i izvidi njene kockarske dugove...
Kakva konfuzija od filma....toliko imena , toliko likova, a kraj ne razjasnjava sve. Ali na neki cudan nacin, uopste ne smeta, zato sto prolazi kao takav, jer se komplikacije samo nizu i nizu, a detektiv Filip Marlou se naranvo uvijek izvuce....ili mozda zato sto su likovi dobri i odgovara im svima da budu obavijeni misterijom od pocetka do kraja. Hemfri Bogart i Loren Bekol su rodjeni za ovakav film i rodjeni jedno za drugo,fantasticno ih je gledati zajedno na ekranu.Bog blagoslovio Imati i nemati sto ih je spojio, sto u stvarnom zivotu, sto na ekranu. Ni jedna scena seksa, ali hemija na sve strane.Zanimljivo i sa stilom.

8/10
 
Mislim da je bas ispod proseka... stvarno volim Rachel Weisz ali ovaj film nisam mogla da pogledam do kraja. Mislim da sam odustala nakon preokreta ili malo kasnije. Ali nije samo problem sa preokretom - pokrvari pricu, nego je sve lose: gluma, rezija... nista tu ne valja. :confused:

ja mu dala slabiju peticu zbog same ideje i jer nije toliko ocajan,ali definitivno je los...a bas sam ocekivala vise
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top