Gleda li neko predsednika?

1651876289588.png


Još jedan dobar potez.
 
Ludak definitivno ali kakav narod takva i vlast.
Nije bas tako. Ogroman broj njegovih glasaca su bivsi komunisti, koji znaju samo za SSSR. Oni u Vucicu vide novog Tita i zato ga tako
mahnito podrzavaju. A nije ni cudo kad je 10 godina pljuvao zapad a hvalio Ruse i Kinu. Ovakav zaokret ne moze proci bez posledica,
recimo naglo povecanje SPS glasaca ili slicno.

To je trebalo davno da bude tj obuka je toliko trajala ostalih 9 mes si smrdeo. Obuka je vredela za sfrj a ovo danas ne vredi ni zapišavati. Mitrovićev sin zgazi dete i dobije kućni pritvor a ti idi na obuku 90 dana.
Mitrovicev sin je za vreme zutih zgazio dete...

Da mi je znati sta bismo dobili od te EU, a sta izgubili? Ne kaze nista o tome.
 
Posle jučerašnjeg obraćanja definitivno je jasno da nikada nećemo ući u EU i da ćemo se sve vfiše udaljavati od nje a verovatno ćemo dobiti i sankcije jer smo jedina zemlja koja vodi antievropsku politiku...svrstali smo seu red totalitarnih država sa diktatorima poput putina sija i erdogana tako da nije teško predvideti šta nam se sprema u budućnosti
 
Posle jučerašnjeg obraćanja definitivno je jasno da nikada nećemo ući u EU i da ćemo se sve vfiše udaljavati od nje a verovatno ćemo dobiti i sankcije jer smo jedina zemlja koja vodi antievropsku politiku...svrstali smo seu red totalitarnih država sa diktatorima poput putina sija i erdogana tako da nije teško predvideti šta nam se sprema u budućnosti
Cuj nikada nismo namestali bulju svojim neprijateljima, pa su nam neprijatelji sto to nismo radili. Zato smo uvek imali svoju drzavu.
Ako nam EU lupi sankcije Rusija i Kina nece, i onda nece biti kao 90ih kada smo bili skroz izolovani. A da vidim sto bi nam
lupili sankcije kad ni EU drzave nisu prekinule da uvoze iz Rusije, a osamostaljenje od Rusije ne racunaju pre 2026...
 
Ja ne znam ko može da poveruje da Srbija može da uđe u Eu a da ne sledi politiku i odluke EU...to samo retardirani mogu da veruju a Vučić i dalje laže kako ćemo ući u EU i zamajava ljude....posle Vučića koji je vratio medije u kameno doba trebaće nam puno vremena da mediji postanu pristojni i normalni kao i ostale institucije
 
Nema Srbija trgovinsku razmjenu sa EU, nego sa privrednicima u drzavama kao Njemackom, Italijom, itd.
A i da imamo jednog dana razmjenu sa EU, bolje da je imamo nego da je nemamo ulaskom u EU.

Ми смо само немачки затвореници осуђени најтежим радом, а Немци су амерички најсофистициранији робови, као и Јапанци. Све нас надзиру Американци.

Немачки привредници у Србији су обични авантуристи, сумњивог капитала и сумњивих дозвола који овде долазе да гуле кожу сиротињи и ваде субвенционисане паре из буџета, за проценат клике која влада дахијски.
 
Ja ne znam ko može da poveruje da Srbija može da uđe u Eu a da ne sledi politiku i odluke EU...to samo retardirani mogu da veruju a Vučić i dalje laže kako ćemo ući u EU i zamajava ljude....posle Vučića koji je vratio medije u kameno doba trebaće nam puno vremena da mediji postanu pristojni i normalni kao i ostale institucije
mediji nigde u svetu nisu slobodni...ali nisu ni tako primitivno navijački kao u Srbiji.. bolje je bilo za vreme Slobe kad je opozicija mogla da gostuje na gomili televizija u unutrašnjosti koje su bile slobodne...bila je greška što je Srbija pristala na zahtev zapada da se svi lokalni mediji privatizuju...sad su svi u službi novog svetskog poretka i u službi Vučića dok god je on deo te priče..
 

Back
Top