Gleda li neko predsednika?

GrdobanS

Veoma poznat
Poruka
13.781

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
61.743
🇷🇸 Председник Србије се обраћа јавности: Излагање у 10 тачака

"Мислим да у тренуцима који су од великог значаја за нашу земљу, грађани Србији треба да буду обавештени. Излагање сам поделио на 10 тачака, и покушаћу да говорим о свим проблемима са којима се суочавамо, и како би требало да реагујемо у будућности. Говорићу искључиво као председник Републике", рекао је Вучић на почетку излагања.

Како је навео тачка један је пут Србије.

"Упркос томе што је то данас непопуларно у Србији, према истраживању, први пут имамо јасну већину грађана који су против уласка у ЕУ. Није наш посао да подилазимо јавном мњењу и моја порука свима је да ће Србија бити снажнија на европском путу. Наша трговинска размена са ЕУ је око 60.2 одсто, 30.8 милијарди иде на Немачку. Готово 300.000 људи је директно или индиректно запослено у компанијама које припадају земљама чланицама ЕУ. Морамо да водимо рачуна о нашим интересима, верујем да ћемо наставити реформе", казао је он.

👀 Обраћање пратите уживо ОВДЕ.

👉 Најновије вести — rs.sputniknews.com

GrdobanS

Veoma poznat
Poruka
13.781
🇷🇸 Председник Србије се обраћа јавности: Излагање у 10 тачака

"Мислим да у тренуцима који су од великог значаја за нашу земљу, грађани Србији треба да буду обавештени. Излагање сам поделио на 10 тачака, и покушаћу да говорим о свим проблемима са којима се суочавамо, и како би требало да реагујемо у будућности. Говорићу искључиво као председник Републике", рекао је Вучић на почетку излагања.

Како је навео тачка један је пут Србије.

"Упркос томе што је то данас непопуларно у Србији, према истраживању, први пут имамо јасну већину грађана који су против уласка у ЕУ. Није наш посао да подилазимо јавном мњењу и моја порука свима је да ће Србија бити снажнија на европском путу. Наша трговинска размена са ЕУ је око 60.2 одсто, 30.8 милијарди иде на Немачку. Готово 300.000 људи је директно или индиректно запослено у компанијама које припадају земљама чланицама ЕУ. Морамо да водимо рачуна о нашим интересима, верујем да ћемо наставити реформе", казао је он.

👀 Обраћање пратите уживо ОВДЕ.

👉 Најновије вести — rs.sputniknews.com
Zapravo jos veca.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
61.743
Kako imamo "jasnu većinu" ako je ispod 50%?
Ne računaju ove ne znam izgleda.

blic-460x0.jpg

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.