Glavobolja

Ne znam da li je ikada bila lek protiv glavobplje, ali posto sadrzi kofein pomaze ljudima pritiv neke lakse
i kratkotrajne glavobolje, mozda ne i svima, ali je neki ljudi piju koji i tako radi piju kokakolu.

Jeste Koka Kola je prvobitno bila sirup protiv glavobolje, to je opste poznato.

Inace ja ne volim Kola Kolu ne pijem je, cak i kad mi se pije ponkead nesto gazirano (recimo posle neke obilnije klope) radije popijem recimo Sveps ili Fantu ali znam da Kola Kola u malim kolicinama moze malo da pomogne kod dijareje, malo da umiri stomak, znam i ja ranije par puta mi se desavalo kad sam recimo malo prehladio stomak i imao dijareju ono rekao e bas cu sad da vidim, uzeo par gutljaja Koka Kole (i to hladne) i stomak se zaista onako malko smirio.

Sad sto se tice kafe, recimo cuo sam da nije bas zdrava jer dosta kiseli organizam, recimo cak i onaj plod kafe kad padne na zemlju toliko je zatruje da ne moze vise nista tu da raste neko vreme, takodje sam cuo da kafa toliko kiseli organizam , da kad organizam kiseli a organizam je prirodno propgramiran tako da tezi baznosti i balansu i onda kako bi povratio baznost crpi neke minerale koji su bitni za cvrstinu kostiju i za zube, pa tako cesto ljudi piju mnogo kafe imaju problema sa osteoporozom, imaju krte kosti i lose zube, cak i posle nekih studija su zakljucili da zene imaju cesce osteoporozu od muskaraca i ceste imaju problema sa zubima zato jer uglavnom piju vise kafe od muskaraca.
 
Poslednja izmena:
Jeste Koka Kola je prvobitno bila sirup protiv glavobolje, to je opste poznato.

Inace ja ne volim Kola Kolu ne pijem je, cak i kad mi se pije ponkead nesto gazirano (recimo posle neke obilnije klope) radije popijem recimo Sveps ili Fantu ali znam da Kola Kola u malim kolicinama moze malo da pomogne kod dijareje, malo da umiri stomak, znam i ja ranije par puta mi se desavalo kad sam recimo malo prehladio stomak i imao dijareju ono rekao e bas cu sad da vidim, uzeo par gutljaja Koka Kole (i to hladne) i stomak se zaista onako malko smirio.
Kod dijareje se uzima aktivan ugalj i jede se dvopek a ne djubre od kole
 
Kod dijareje se uzima aktivan ugalj i jede se dvopek a ne djubre od kole

Dobro mislio sam vise na onu neku blazu, prolaznu dijareju, inace Kola jeste djubre (ja je licno ne volim) mada mislim da je malo previse i ocrnjena, u smislu da nije zdrava to je cinjenica ali da ukoliko neko zivi relativno zdravo i relativno zdravo se hrani, fizicki je aktivan u izvesnoj meri, itd da mu nista ne moze biti mozda od jedne ili dve case Kole na dan.
 
Dobro mislio sam vise na onu neku blazu, prolaznu dijareju, inace Kola jeste djubre (ja je licno ne volim) mada mislim da je malo previse i ocrnjena, u smislu da nije zdrava to je cinjenica ali da ukoliko neko zivi relativno zdravo i relativno zdravo se hrani, fizicki je aktivan u izvesnoj meri, itd da mu nista ne moze biti mozda od jedne ili dve case Kole na dan.
Od jedne case sedmicno mozda, al od dnevno hoce sigurno
 
Dobro mislio sam vise na onu neku blazu, prolaznu dijareju, inace Kola jeste djubre (ja je licno ne volim) mada mislim da je malo previse i ocrnjena, u smislu da nije zdrava to je cinjenica ali da ukoliko neko zivi relativno zdravo i relativno zdravo se hrani, fizicki je aktivan u izvesnoj meri, itd da mu nista ne moze biti mozda od jedne ili dve case Kole na dan.

Kola je dobra i protiv neke male mucnine u stomaku, nekim ljudima pomaze, ja ipak radije popijem pivo;)
Ja kolu uopste ne pijem jer mi jednostavno ne prija po ukusu.
 
Zdravo ljudi, imam problem sa glavoboljom dakle boli me glava ali ne znam zasto nemam nikakve probleme sem sto me boli glava nemam ni temperatiru ni nista kako bi me bolela glava, takodje mi se nekad cuje kao da nesto zuji u uhu ali to se retko desava i mislim da niej zbog toga jer mi se i pre desavalo to.kada sedim i mirujem u jednom mestu ne boli me ali kada krenem da se krecem i skacem zaboli me. Hvala unapred svima koji pomognu!
 
Zdravo ljudi, imam problem sa glavoboljom dakle boli me glava ali ne znam zasto nemam nikakve probleme sem sto me boli glava nemam ni temperatiru ni nista kako bi me bolela glava, takodje mi se nekad cuje kao da nesto zuji u uhu ali to se retko desava i mislim da niej zbog toga jer mi se i pre desavalo to.kada sedim i mirujem u jednom mestu ne boli me ali kada krenem da se krecem i skacem zaboli me. Hvala unapred svima koji pomognu!
odes kod lekara i on ce sve da ti kaze
 
Zdravo ljudi, imam problem sa glavoboljom dakle boli me glava ali ne znam zasto nemam nikakve probleme sem sto me boli glava nemam ni temperatiru ni nista kako bi me bolela glava, takodje mi se nekad cuje kao da nesto zuji u uhu ali to se retko desava i mislim da niej zbog toga jer mi se i pre desavalo to.kada sedim i mirujem u jednom mestu ne boli me ali kada krenem da se krecem i skacem zaboli me. Hvala unapred svima koji pomognu!
Nisi bolestan.Ta glavobolja,to se desava u mladim godinama.U pitanju je seksualna napetost.Ako imas devojku,pozovi je za vikend.Neka ti izmasira celo telo,i
glavu naravno.posle toga jedan (ili vise) seks terapija,i sve ce biti u redu.Nemoj da mislis na koronu,i sve te gluposti u vezi virusa,!
 
Zdravo ljudi, imam problem sa glavoboljom dakle boli me glava ali ne znam zasto nemam nikakve probleme sem sto me boli glava nemam ni temperatiru ni nista kako bi me bolela glava, takodje mi se nekad cuje kao da nesto zuji u uhu ali to se retko desava i mislim da niej zbog toga jer mi se i pre desavalo to.kada sedim i mirujem u jednom mestu ne boli me ali kada krenem da se krecem i skacem zaboli me. Hvala unapred svima koji pomognu!

Uzroka za glavobolju ima na hiljade, to ovde niko ne moze da objasni zasto te tu i tamo glava boli.
Ako nisu teske glavobolje sa nekom mucninom uzmi neku tabletu u prvo vreme, sada i tako ne mozes kod lekara.
 
Zdravo ljudi, imam problem sa glavoboljom dakle boli me glava ali ne znam zasto nemam nikakve probleme sem sto me boli glava nemam ni temperatiru ni nista kako bi me bolela glava, takodje mi se nekad cuje kao da nesto zuji u uhu ali to se retko desava i mislim da niej zbog toga jer mi se i pre desavalo to.kada sedim i mirujem u jednom mestu ne boli me ali kada krenem da se krecem i skacem zaboli me. Hvala unapred svima koji pomognu!
Поздрав друже.. ево ја тртљам то већ годинама - глава боли због пар разлога, притисак, тровање мозга хемикалијама али најчешће
због микроталасног зрачења.
наиме главобоље, губитак краткотрајне меморије, несвестица, изгубљеност.. су симптоми микроталасног зрачења (има још туце ефеката)..
микроталасно зрачење долази из лаптопова, мобилних, вајфај рутера, репетитора мобилне телефоније, "смарт" телевизора, "модерних" аутомобила...
 
Zdravo ljudi, imam problem sa glavoboljom dakle boli me glava ali ne znam zasto nemam nikakve probleme sem sto me boli glava nemam ni temperatiru ni nista kako bi me bolela glava, takodje mi se nekad cuje kao da nesto zuji u uhu ali to se retko desava i mislim da niej zbog toga jer mi se i pre desavalo to.kada sedim i mirujem u jednom mestu ne boli me ali kada krenem da se krecem i skacem zaboli me. Hvala unapred svima koji pomognu!
Ako ti povremeno pisti u usima,moguce je da ti pritisak varira.Trebao bi to proveriti.Inace hoce to tako da se desava,od promaje.Ja bih ti preporucio,pogotovo uvece caj od sipurka i Bayerov aspirin od 500 mg,da se preznojis dobro i posle obavezno da se presvuces.I nemoj neki dan izlaziti ni na terasu,posto duvaju ovi vetrovi.Nezgodno je vreme,ali trebao bi otici kod lekara da ti se izmeri pritisak.
 

Back
Top