Quantcast

Glavobolja

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
10.847
Bas lep savet, teras dete od 13 godina da ga otruju nekim lekovima da mu bude tri puta gore
ne teram, samo kažem kakva je procedura, da bi se na vreme otkrilo ima li neki ozb problem, reč nisam pomenula o medikamentima i ne fonjaj smore.
Unanpred sam isključila, tj računala da je provreno da su zubi oket i da psihički nije pod nekom presijom, a on toliko i sam može da zna.

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.922
ne teram, samo kažem kakva je procedura, da bi se na vreme otkrilo ima li neki ozb problem, reč nisam pomenula o medikamentima i ne fonjaj smore.
Unanpred sam isključila, tj računala da je provreno da su zubi oket i da psihički nije pod nekom presijom, a on toliko i sam može da zna.
Kad ode kod doktora on ce mu nesto naci pa taman i izmislio samo da mu uvali neke lekove, tako to ide. Znam iz iskustva. Bolje da zivi zdravije, zna on i sam sta radi lose..

doktorka

Primećen član
Poruka
680
Zdravo ljudi pokrecem opet ovu temu jer imam problem sa glavom, dakle mene boli glava ali ne znam zasto. Bol se stalno menja ponekad me boli gore ponekad dole a ponelad i cela glava. Nosim napcare i mozda je i dioptrija. Imam 13 godina samo da napomene. Isao sam i kod doktora i uradio sam neke testove merio mi je puls i sve je super a razlog zasto sam napravio ovaj post je jer me je jedan lik uplasio i rekao da je tumor mozga. Hvala unapred.
Otvarao si već temu.
Tema ''Glavobolja'' postoji, prema tome, molim te, piši na njoj.
Sledeće otvaranje iste teme će rezultovati brisanjem.
Hvala na razumevanju.

doktorka

Primećen član
Poruka
680
Ok bar pomozi na sta ti ovo lici? Mislim ova bolest, bio sam kod doktora testirao me je snagu i sve i sve je super pa da li je dioptrija
Ako nosiš naočare, i pod uslovom da ti nije dobro određena dioptrija, može ona da uzrokuje glavobolje.
Ali može biti i primarna glavobolja kojoj se ne zna uzrok. U pubertetu si, kod vas dečaka su glavobolje 5x češće nego kod devojčica, do puberteta.
Kad prođe pubertet, odnos se menja i posle se češće viđa kod devojaka.
Treba da odeš kod neurologa i oftalmologa, da proceni o kojoj vrsti glavobolje je reč, i da ti daju terapiju ili promene dioptriju.
O tumoru mozga nema razloga da razmišljaš, glavobolje koje on izaziva su neizdržive i parališuće, a koliko vidim tvoje su po intenzitetu slabije, a i ne traje konstantno.
Kod tumora mozga pored glavobolje uvek postoje još neki ispadi, od gubitka ravnozeže, preko oduzimanja ekstremiteta, ili njihove izrazite slabosti, povraćanje u mlazu bez osećaja mučnine....
Znači, smiri se i opusti, a kad prođe ovo vanredno stanje, idi kod doktora da ti reše taj problem. A ako imaš kod koga, možeš i kol'ko sutra.

NervnozniMomak

Zainteresovan član
Poruka
127
Ako nosiš naočare, i pod uslovom da ti nije dobro određena dioptrija, može ona da uzrokuje glavobolje.
Ali može biti i primarna glavobolja kojoj se ne zna uzrok. U pubertetu si, kod vas dečaka su glavobolje 5x češće nego kod devojčica, do puberteta.
Kad prođe pubertet, odnos se menja i posle se češće viđa kod devojaka.
Treba da odeš kod neurologa i oftalmologa, da proceni o kojoj vrsti glavobolje je reč, i da ti daju terapiju ili promene dioptriju.
O tumoru mozga nema razloga da razmišljaš, glavobolje koje on izaziva su neizdržive i parališuće, a koliko vidim tvoje su po intenzitetu slabije, a i ne traje konstantno.
Kod tumora mozga pored glavobolje uvek postoje još neki ispadi, od gubitka ravnozeže, preko oduzimanja ekstremiteta, ili njihove izrazite slabosti, povraćanje u mlazu bez osećaja mučnine....
Znači, smiri se i opusti, a kad prođe ovo vanredno stanje, idi kod doktora da ti reše taj problem. A ako imaš kod koga, možeš i kol'ko sutra.
Da nosim naocare i od skoro me je pocela glava isao sam kod doktora i radio sam isto i ravnotezu test i sve super kada lezim ne boli me ali kada ustanem i raidn nesto zaboli me malo glava i stalno se menja polozaj bola i ne boli me mnogo kao da me zigne.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
68.610
Otvarao si već temu.
Tema ''Glavobolja'' postoji, prema tome, molim te, piši na njoj.
Sledeće otvaranje iste teme će rezultovati brisanjem.
Hvala na razumevanju.

Decak otvara razne teme, malo boli glava, onda se na to zaboravi pa se upusti u diskusije sa nabavljem
nemackog ovcarskog psa jer je pas bas mnogo pametan , pa zato, tako da ne bi na njegove glavobolje trebalo
da se obraca paznja, ima ovde ljudi kojima je stvarno potrebna pomoc barem u nekom dijalogu sa njima.
Ipak nije ovo deo foruma za zayebavanje, a i zasto bi neko archio vreme za decka kome je ocigledno dosadno.

doktorka

Primećen član
Poruka
680
Decak otvara razne teme, malo boli glava, onda se na to zaboravi pa se upusti u diskusije sa nabavljem
nemackog ovcarskog psa jer je pas bas mnogo pametan , pa zato, tako da ne bi na njegove glavobolje trebalo
da se obraca paznja, ima ovde ljudi kojima je stvarno potrebna pomoc barem u nekom dijalogu sa njima.
Ipak nije ovo deo foruma za zayebavanje, a i zasto bi neko archio vreme za decka kome je ocigledno dosadno.
Slazem se da ima ljudi kojima je daleko potrebniji savet i smernica.
Ali ja zaista ne mogu svakog ponaosob da pratim sta gde pise kako bih pravila procenu pojedinca.
S druge strane, citace ovo neko ko ima identicne tegobe, a nece se ulogovati na forum, pa ce imati instant resenje. ;)

NervnozniMomak

Zainteresovan član
Poruka
127
Pozdrav, imam problem sa glavom pocele su glavobolje pre 2 meseca i nikako da prestanu, otisal sam kod doktora i ispitao me je i nije mi nista posebn orekao sem da odem kod ocnog jeri mam dioptriju i otisao sam i utvrdio da mi se pivecala za pola ali kada sam stavio naocare glava me je takodje bolela i mislio sam jer sam ih tek stavio pa da se naviknem ali evo proslo je par dana glava me jos uvek boli.
Ne boli me ceo dan ali pocne mi nol oko 11 sati ujutru. Nemam temperaturu nemam nista sem sto sam poceo dan na telefon ali ne verujem da je zbog toga ponekwd odem napolje ali me i tada boli. Pomagajte ljudi ko Boga vas molim

gost 423947

Elita
Poruka
21.550
Tako se definišu simptomi 5G mreže. U svetu su prijavljivali upravo takav simptom koji ne prestaje. Ne šalim se.
FB_IMG_15927219781411300.jpg

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.