ГЛАСАЈ

Дали СРБИЈИ ТРЕБА Е.У

  • Да

    glasova: 21 56,8%
  • Не

    glasova: 14 37,8%
  • Као куга

    glasova: 0 0,0%
  • Србија није Европа

    glasova: 2 5,4%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
eremita:
Да, нажалост, толико си ме изнервирао... да у жељи да не разбијем компјутер пошто ми Ти ниси био близу... падох на испиту смирености и стрпљења...

елем, ако један човек прескаче насушну потребу да се:

1. ОТКРИЈУ, ПРОЦЕСУИРАЈУ И КАЗНЕ ЗЛОЧИНЦИ,
2. АКО НЕ ИНСИСТИРА НА ИЗВИЊЕЊУ ПРЕДСТАВНИКА ТОГА НАРОДА,
3. АКО ПРЕСКАЧЕ ПРЕТХОДНА ДВА ПА ЈОШ ПОЗИВА НА "ЉУДСКОСТ"
и "ПРАШТАЊЕ" а при томе је арелигиозан,
4. А ПОТПУНО ЈЕ СУПРОТНО ПОСТУПАО У СЛУЧАЈУ СРЕБРЕНИЦА...

онда је то за мене с т р а ш н о... али ипак, са моје стране претерана и
недолична реакција... зато прими моје извињење 8) 8) 8)

Мада ту своју поруку у вези које Ти се извињавам НЕ МОГУ НИКАКО ДА ПРОНАЂЕМ... вероватно су нас опет посетили мали неидентификовани жути
летећи објекти...
 
Залагао си се имитирајући Патријарха Српског "да се опрости али да се не заборави"...тхе...
а нормално је да се залажеш ПРЕТХОДНО ЗА ОНО ГОРЕ НАБРОЈАНО ...
 
Помаже БОГ браћо, после дугог бановања поново са вама
Видим да сте сиротог БЛ оптуживали да сам ја.
Страшно сте смешни.
 
eremita:
Детелина са три листа (тралалалалаааааааааа=
то је слика комуниста (трала ла лала лалалааааааааааааааааааа )

иста мета - исто одстојање
стара песма

detelina sa tri lista je simbol irske...banshee je licnost iz irske mitologije :mrgreen: :roll:
detelina sa cetiri lista ja simbol srece...ali je bila previse velika za avatar a mene mrzelo da je resizeujem.
a ti naravno ne odgovaras na postavljena pitanja....kakve veze religija ima sa prastanjem?
i naravno dolazis do pogresnih zakljucaka...i naravno opet me indirektno nazivas komunistom...a bas si se pitao na nekoj temi kada si me tako nazvao :mrgreen:
eremita,ponavljas se....
 
Михајло:
Помаже БОГ браћо, после дугог бановања поново са вама
Видим да сте сиротог БЛ оптуживали да сам ја.
Страшно сте смешни.
:lol: :lol: :lol:
mihajlo,preuzeo si svoje staro oblicje cim su te banovali za bl-a ..... :lol: :lol: :lol:
a sve nesto mislim da si se pojavio i u obliku onog kim .....bl banovan devetog,kim se uclanio devetog,i iznenada se pojavljuje mihajlo :-D
trostruka licnost....cccc.... :-D
 
u svakom slucaju, Slobini biraci ce glasati za Radikale...toliko o anti-komunizmu...
to ce se desiti jer SPS i SDP postaju jedna stranka...kada SPS procisti kadrove, od Slobe, preko Vucelica i tako...
to je "insajd" informacija, tako da...
 
Banshee:
:lol: :lol: :lol:
mihajlo,preuzeo si svoje staro oblicje cim su te banovali za bl-a ..... :lol: :lol: :lol:
a sve nesto mislim da si se pojavio i u obliku onog kim .....bl banovan devetog,kim se uclanio devetog,i iznenada se pojavljuje mihajlo :-D
trostruka licnost....cccc.... :-D

А, извини, КАКО ТИ ЗНАШ ДА ЈЕ БЛ БАНОВАН... имаш неке поверљиве
информације... и то знаш датум када је банован... тхе... :confused:
 
Некада ми је искрено жао што немам оног смајлија који се ваља на леђима
ОД СМЕХА...

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:-D :-D :-D :-D :-D
:-D :-D :-D
:confused:
 
eremita:
А, извини, КАКО ТИ ЗНАШ ДА ЈЕ БЛ БАНОВАН... имаш неке поверљиве
информације... и то знаш датум када је банован... тхе... :confused:
pa koristim oci da vidim i mozak da obradim informacije... :roll:
znam zato sto ispod njegovog nika na pocetku ove teme bise banned (meni je to prilicno siguran znak da jeste banovan)
a kada je banovan znam zato sto je poslednju poruku poslao 09.09.2005.
hoces jos....znam da je banovan zato sto se istog dana pojavio mihajlo sa svojim prvim nickom.
i poslednje procitala sam na podforumu kultno da je jedan moderator rekao da je bl (mihajlo) banovan.
ali bolje pitanje je kako ti nisi video da je bl banovan pored toliko ociglednih znakova da jeste?!!
ili mislis da je to jos neka teorija zavere u koju sam ja uplela prste i saznala pre svih ostalih da je on banovan? :shock: :roll:
 

Back
Top