Glas kod momaka

Volim muževnost u glasu. Dopada mi se odjek odlučnosti, i sigurnost koji muškarac treba da pruži ženi, a nekako to sve površno očekujemo i u glasu.

Dogodilo mi se da kada vidim nekog pomislim kako bi trebalo da zvuči kada progovori, a da se pri tome, razočaram. Da recimo, zvuči bolje ili gore u odnosu na moju pretpostavku. :)

S druge strane, moj dragi i ne zvuči baš najbolje. :)
Nekako, piskutavo govori za muškarca. :)) Eto, da budem iskrena. ;)

Ali to me nipošto ne sprečava da ga volim, i da ga vidim kao nekog ko jeste muževan, stabilan i jak.

Mada, kao što i sam zna, nekad poželim da ipak govori malo dubljim glasom. :)
 
Volim muževnost u glasu. Dopada mi se odjek odlučnosti, i sigurnost koji muškarac treba da pruži ženi, a nekako to sve površno očekujemo i u glasu.

Dogodilo mi se da kada vidim nekog pomislim kako bi trebalo da zvuči kada progovori, a da se pri tome, razočaram. Da recimo, zvuči bolje ili gore u odnosu na moju pretpostavku. :)

S druge strane, moj dragi i ne zvuči baš najbolje. :)
Nekako, piskutavo govori za muškarca. :)) Eto, da budem iskrena. ;)

Ali to me nipošto ne sprečava da ga volim, i da ga vidim kao nekog ko jeste muževan, stabilan i jak.

Mada, kao što i sam zna, nekad poželim da ipak govori malo dubljim glasom. :)

Onda neka uradi ono sto sam ja uradio :)
Odma dobijes samopouzdanje u glasu,govorim jacinom i bojom koja kao da nije moja.
 
Kakav glas volite da momak ima?Dubok visok hrapav krestav?
Koliko to ima uticaja na vas,dali biste mogli da idete sa momkom koji ima visok glas a u svemu ostalom vam odgovara?
Inace temu postavljam u zenski kutak jer ste vi zene tolerantnije i kontam da cu dobiti vise odgovora nego da sam nesto slicno postavio kod muskaraca :)

Glas, govor, reci, nacin izrazavanja...To mi je najbitnije pri prvom susretu sa ljudima a ima najveci uticaj i u daljem nekom odnosu.
Kad zelim da prestanem da volim prvo prestanem da slusam.
 

Back
Top